Godziny otwarcia gabinetu: pon-pt 9.00 – 20.00, sob 9.00 – 16.00
Gabinet Kosmetyczny Warszawaul. Dzielna 60
Zarezerwuj wizytę:725 900 700

Odmładzające Egzosomy - Exosomy ASCE+ - Gabinet Kosmetyczny Warszawa - BEZPIECZNA KOSMETYKA

Nowa era zabiegów odmładzających w Kosmetologii Estetycznej! EGZOSOMY-EXOSOMY ASCE+
Nowa era zabiegów odmładzających w Kosmetologii Estetycznej!

Zapraszamy do naszej Kliniki na zabiegi z EXOSOMAMI ASCE+, unikalnymi produktami które powstały w wyniku najnowszych odkryć w dziedzinie medycyny estetycznej i dermatologii

💠Zastanawiasz się, dlaczego wybrać zabieg z Exosomami ASCE+?

Odpowiedź jest prosta! Ponieważ są to innowacyjne, unikalne i czyste egzosomy pozyskiwane z komórek macierzystych Róży damasceńskiej podczas opatentowanej technologii ExoSCRT ™. Oferują one skórze rewolucyjne odmłodzenie i silną regenerację, potwierdzoną w wielu badaniach.

💠Co to sa egzosomy?

Egzosomy są mikroskopijnych rozmiarów nanopęcherzykami, które pełnią kluczową rolę w komunikacji międzykomórkowej.  Ich niewielkie rozmiary pozwalają im przeniknąć przez struktury skóry i działać precyzyjnie tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Egzosomy mają również zdolność do syntezy ceramidów, dlatego skutecznie uszczelniają barierę hydrolipidową i utrzymują skórę w odpowiednim nawilżeniu. Dla terapii anty-aging najważniejsze jest ich działanie pobudzające wytwarzanie kolagenu i elastyny. Jednocześnie wzmacniają barierę naskórkową i zwiększają wytrzymałość tkanki podskórnej. W ten sposób egzosomy  budują trwały stelaż skóry, który zapewnia jej młody wygląd przez wiele miesięcy.

Egzosomy ASCE+
Ampułka 2 000 zł
Egzosomy ASCE + Dermapen 4,0
ampułka ASCE2 700 zł
Egzosomy ASCE + Radiofrekwencja Mikroigłowa
Ampułka ASCE2 900 zł

💠Na czym polega zabieg z użyciem Exosomów ASCE+?

Podczas zabiegu koktajl z egzosomami aplikowany jest bezpośrednio na skórę, dostarczając jej cennych substancji odżywczych i symulujących procesy naprawcze. Dzięki temu skóra staje się gładsza, zmniejszają się zmarszczki i przebarwienia, widzimy również wyraźną redukcje zmian trądzikowych.

Koktajl z egzosomami jest wzbogacony o białka, lipidy, cytokiny, czynniki wzrostu oraz kwasy nukleinowe, które odpowiedzialne są za komunikację międzykomórkową i regulacje procesów fizjologicznych. Efektem czego skóra zyskuje silny impuls do odmłodzenia i odbudowy.

Nasze zabiegi z użyciem Exosomów ASCE+ są doskonałe dla skóry twarzy, szyi i dekoltu, a także w terapii problemów z wypadaniem włosów.

💠Exosomy ASCE+ na skórę (twarz, szyja, dekolt)

 • skóra wymagająca odmłodzenia i regeneracji
 • wiotkość skóry, zmarszczki
 • skóra wrażliwa, zmęczona
 • zmiany trądzikowe, rozszerzone pory
 • redukcja blizn potrądzikowych
 • cienka skóra skłonna do podrażnień
 • przebarwienia i nierównomierny koloryt
 • zaczerwienienia skóry, trądzik różowaty

💠Exosomy ASCE+ na skórę głowy:

 • słabe, cienkie włosy
 • łysienie androgenowego
 • nadmierne wypadanie włosów
 • łysienie telogenowe u kobiet i mężczyzn

Zabiegi z Egzosomami można łączyć z innymi procedurami, takimi jak mikronakłucia frakcyjne, radiofrekwencja mikroigłowa czy fotoodmładzanie laserowe.

💠Jak często wykonuje się zabieg z Egzosomami ASCE+? Najlepszy efekt daje wykonanie zabiegów w wykonuje się w serii 3 do 5 sesji w odstępach 2 tygodniowych. Dla podtrzymania efektów terapie można powtórzyć w zależności od indywidulanych potrzeb po ok. 3 m-c po zakończeniu pierwszej terapii.

💠Kiedy zobaczę pierwsze efekty zabiegu z Egzosomami ASCE+? Pierwsze efekty mogą być widoczne od razu po zabiegu, ale na pełny efekt trzeba poczekać kilka dni ze względu na proces silnej przebudowy i regeneracji który inicjujemy w skórze. Zastosowanie preparatu z Egzosomami ASCE znacznie skraca czas rekonwalescencji i podbija efekt zastosowania dodatkowej technologii inwazyjnej jaką jest RF mikroigłowy, mikronakłucia frakcyjne lub laser. Należy pamiętać, że efekty zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta,  a stosowanie się do zaleceń pozabiegowych jest warunkiem jego skuteczności.

Nasza rada! Stosowanie kosmetyków Celltwet z Egzosomami ASCE+ to przedłużenie efektów kuracji.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny