Godziny otwarcia gabinetu: pon-pt 9.00 – 20.00, sob 9.00 – 16.00
Gabinet Kosmetyczny Warszawaul. Dzielna 60
Zarezerwuj wizytę:725 900 700

Nasz zespół - Gabinet Kosmetyczny Warszawa - BEZPIECZNA KOSMETYKA

Nasz personel to wysoko wykwalifikowani specjaliści w danej dziedzinie. Wszyscy pracownicy gabinetu kosmetycznego posiadają specjalizacje, w których ustawicznie się kształcą, podnosząc swoje kwalifikacje.
5/5 - (2 liczba ocen)
Zespół Kliniki Bezpieczna Kosmetyka

Za priorytet uznałam stworzenie w pełni profesjonalnego, doświadczonego i zdolnego do wspólnego działania zespołu. Personel naszego gabinetu kosmetycznego to wysoko wykwalifikowani specjaliści w danej dziedzinie. Od 2015 roku przeprowadziłyśmy już kilkadziesiąt tysięcy zabiegów

Jesteśmy zespołem specjalistów, dla których celem działań jest satysfakcja Klientów z efektów zabiegów i terapii, co osiągamy dzięki połączeniu wiedzy, doświadczenia i pasji. Wszyscy pracownicy naszego gabinetu kosmetycznego posiadają specjalizacje, w których ustawicznie się kształcą, podnosząc swoje kwalifikacje. Jako jeden z nielicznych gabinetów w Polsce oferujemy diagnostykę i zabiegi trychologiczne na skórę głowy.

Specjalizujemy sie w zabiegach modelujących ciało, zapewniamy najlepsze urządzenia do modelowania sylwetki i redukcji cellulitu. Od wielu lat pracujemy na rewelacyjnym i skutecznym urządzeniu do masażu podciśnieniowego wzbogaconego o laser jak również zabieg z falą akustyczną.

W ofercie naszej Kliniki mamy technologię fali radiowej  dzięki której możemy zaproponować odmładzające i ujędrniające  terapie z najwyższej półki. Najlepszy na rynku estetycznym aparat do kriolipolizy ciała  jest w ostatnim czasie ulubionym zabiegiem naszych Klientek i Klientów. Na wyposażeniu  naszej kliniki  jest odmładzanie technologią HiFu. 

Mamy wieloletnie doświadczenie w zabiegach laserowych, a szczególnie specjalizujemy się w epilacji laserowej dwiema długościami fali, diodą (810 nm) i aleksandrytem (755 nm), taka konfiguracja pozwala nam depilowac również jasne czy rude włosy. Kolejna technologia to laser frakcyjny nieablacyjny  do zabiegów odmładzania, a także platforma Nd-Yag (zamykanie naczynek, resurfacing) i Cpl (fotoodmładzanie i redukcja rumienia). Najnowszy nabytek z dziedziny laseroterapii w naszym gabinecie to platforma laserowa z  głowica Dye-VL, Qswitch i technologią thermoliftingu NIR.

Wszystkie urządzenia posiadają wymagane atesty bezpieczeństwa, a personel na nich pracujący niezbędne certyfikaty z obsługi i znajomości procedur zabiegowych. 

Cechuje nas wysoki poziom higieny i bezpieczeństwo zabiegów do których używamy tylko materiałów jednorazowych, albo przeznaczonych do medycznej sterylizacji w autoklawie.

Dbamy o Was bezpiecznie…..

Z radością będę Cię gościć w naszej Klinice BK

mgr kosmetologii Agnieszka Mienik

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2021/04/Agnieszka-Mienik-640x427.jpg

Agnieszka Mienik

Specjalizacja:

mgr kosmetologii/właścicielka Bezpiecznej KosmetykiAgnieszka Mienik

Założenie Kliniki Bezpieczna Kosmetyka było zwieńczeniem jej marzeń o własnym biznesie, które rodziły się w trakcie pracy w korporacji z branży farmaceutycznej.
Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i rozwija się zawodowo. Przez lata współpracowała z dermatologami oraz lekarzami medycyny estetycznej, nabierając cennego doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów.
Obecnie dzieli się swoją fachową wiedzą na łamach najpoczytniejszych magazynów z dziedziny pielęgnacji urody oraz ze studentami WSIiZ w Warszawie podczas prowadzonych tam zajęć z laseroterapii, nowoczesnej aparatury i terapii kosmetologicznych w chorobach skóry na kierunku Kosmetologia Kliniczna.
Dzięki własnej klinice kosmetologicznej przekonała się, że praca może być pasją. Całe swoje serce i siły wkłada w rozwój gabinetu oraz dążenie do doskonałości w zabiegach i usługach proponowanych w bezpiecznej Kosmetyce. Członek Zarządu prężnie działajacego Stowarzyszenia Przyjazna Kosmetyka.
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2021/04/Monika-Mruzek-640x427.jpg

Monika Mruzek

Specjalizacja:

Manager KlinikiMonika Mruzek

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie.
Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu doradztwa i obsługi klienta. Przez wiele lat współpracowała z firmami, w których była odpowiedzialna za tworzenie standardów w bezpośredniej obsłudze klienta. W ramach realizacji projektów eventowych współpracowała z hotelami, centrami konferencyjnymi oraz artystami. W branży eventowej zajmowała się organizacją szkoleń i konferencji.

Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala jej sprawnie zarządzać i nadzorować funkcjonowanie całej Kliniki BK. W Bezpiecznej Kosmetyce odpowiada za zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta. Jako pierwsza, po przekroczeniu progu gabinetu, wita z uśmiechem klienta oraz stara się, aby poczuł się wyjątkowo, żeby wiedział, że jest w odpowiednim miejscu, pod dobra opieką i żeby poczuł się bezpiecznie.
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2021/04/Monika-Rozbicka-Gross-640x427.jpg

Monika Rozbicka-Gross

Specjalizacja:

mgr kosmetologii/trycholog/szkoleniowiecMonika Rozbicka-Gross

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia oraz Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe zdobywała na stanowisku konsultanta, w krajowych i zagranicznych firmach kosmetycznych. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. Od 15 lat pracuje jako kosmetolog. Przez wiele lata współpracowała z dermatologami oraz lekarzami medycyny estetycznej. Jest autorką wielu artykułów z dziedziny kosmetologii. Cechuje ją energia, kreatywność i holistyczne podejście do swojego zawodu. Od 2019 roku prowadzi zajęcia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia na kierunku Kosmetologia Kliniczna. W gabinecie Bezpieczna Kosmetyka zajmuje się profesjonalnymi szkoleniami z zakresu obsługi aparatury.
Jej specjalizacją są zabiegi z dziedziny kosmetologii i trychologii estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach skór problematycznych oraz terapiach łączonych. W Bezpiecznej Kosmetyce wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej: mezoterapię igłową, stymulatory tkankowe, Hi Tech oraz zabiegi trychologiczne.
Do każdego Klienta podchodzi indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem ocenia kondycję skóry, by dobrać zabieg do jej potrzeb. Jest ekspertem od peelingów chemicznych, zabiegów technologicznych oraz tworzenia własnych, autorskich procedur zabiegowych. Głównie interesuje się nowościami kosmetycznymi, zgłębiając nieustannie swoją wiedzę. Kocha ludzi, co przekłada się na jej relacje z Klientami oraz Studentami.

mgr kosmetologii/trycholog/medycyna estetycznaAnna Milewska

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku kierunku Kosmetologia oraz dziennego studium kosmetycznego w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Stale poszerza zakres swoich umiejętności i wiedzy, uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach. Specjalistka w trychologii i kosmetologii estetycznej, w Bezpiecznej Kosmetyce wykonuje mezoterapię igłową oraz stymulatory tkankowe.

Głównie specjalizuje się w zabiegach na twarz (odmładzających i pielęgnacyjnych) zabiegach laserowych (epilacja, fotoodmładzanie, nieinwazyjny lifting) mezoterapii igłowej, stymulatorach tkankowych oraz zabiegach trychologicznych.
W swojej dotychczasowej karierze zawodowej miała okazję współpracować z dermatologami oraz lekarzami medycyny estetycznej, dzięki czemu nauczyła się skutecznie diagnozować i likwidować nawet trudne problemy skóry.

Wszystkie jej starania są podporządkowane jednemu celowi, aby Klienci Bezpiecznej Kosmetyki, otrzymali usługę najwyższej jakości, wyszli z gabinetu w pełni zadowoleni i chętnie ponownie do nas wracali.

kosmetolog/medycyna estetycznaAnna Jaszczuk

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz Studium Kosmetycznego w Warszawie. Praktykę zawodową rozpoczęła w 2000 roku.
Potrafi doskonale analizować skład kosmetyków i precyzyjnie dobrać programy zabiegowe oraz pielęgnację domową. Współpracowała również z lekarzami dermatologami, z zakresu medycyny estetycznej gdzie zdobyła doświadczenie w zakresie opracowania planów pielęgnacyjnych po leczeniu farmakologicznym, zabiegach dermatologicznych, medycyny estetycznej. Precyzyjnie diagnozuje problemy skórne i planuje skuteczne terapie zabiegowe. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, zdobytej wiedzy i doświadczeniu uzyskuje doskonałe efekty pozabiegowe.
Specjalizuje się w terapiach łączonych, zaawansowanych terapiach Anti-Age, Hi-Tech, laseroterapii, mezoterapii igłowej, stymulatorach tkankowych, złuszczaniach kwasami, zabiegach przeciwtrądzikowych a jej spokój i opanowanie to doskonałe uwarunkowania do wykonywania nie tylko zabiegów relaksacyjnych, ale i tych mniej przyjemnych w odczuciach. Jest certyfikowaną specjalistką od przekłuć uszu metoda Blomdah Medical. Pracę kosmetologa ceni za możliwość kontaktu z ludźmi. Uwielbia uśmiech klientów dostrzegających efekty zabiegu.
Kocha uczucie, kiedy chociaż w małej części może sprawić komuś radość, wzmocnić poczucie piękna, dodać pewności siebie.
Ania jest twórcą autorskiego masażu Holistic Lift.
Najważniejsze wartości w jej życiu to : rodzina, szacunek, uczciwość i niezależność.
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2021/04/Urszula-Krawczyk-640x427.jpg

Urszula Krawczyk

Specjalizacja:

mgr rehabilitacji/kosmetyczka/dietetyk klinicznyUrszula Krawczyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego i Technikum Usług Kosmetycznych, mgr rehabilitacji, kosmetyczka, dyplomowana masażystka i dietetyk.

Jest specjalistką w pracy z urządzeniami High-Tech zarówno przy pracy z ciałem jak i twarzą. Opanowała pracę z wszystkimi technologiami kosmetologii na rynku m.in kriolipoliza, radiofrekwencja , HiFu, masaż endermologiczny Icoone laser, laseroterapia i fala akustyczna. Ula posiada 14- letne doświadczenie w pracy z urządzeniem Icoone, dzięki czemu ma opracowane własne, niezwykle skuteczne metody w redukcji cellulitu i modelowaniu sylwetki.
Uwielbia pracę z ciałem, tworzy kompleksowe terapie uwzględniając indywidualne potrzeby każdego klienta. Ma doskonałe wyniki w terapiach anty aging, a Jej programy na ciało efektywnie redukują cellulit, modelują, odchudzają, ujędrniają i detoksykują. Interesuje sie tematem zdrowego odżywiania i tą wiedzą chętnie dzieli się z klientami.

Ula ma też “magiczne” dłonie, które w trakcie masażu zabierają do innej rzeczywistości. Jej ulubionym masażem twarzy jest odmładzający japoński masaż Kobido. W gabinecie Bezpieczna Kosmetyka prowadzi Strefę Terapii Naturalnych BK Day Spa. Jest certyfikowana terapeutką masażu japońskiego 3D i masażu japońskiego Kobido.
Prywatnie to pozytywna, energiczna i zawsze uśmiechnięta osoba, pasjonuje się zdrowym trybem życia, czym motywuje też klientów. Lubi gotować, fotografować i podróżować.

Kosmetyczka/wizażystka/ekspert Nanili ProfessionalMilena Pamięta

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Warszawie. W branży beauty pracuje od 18 lat. Doświadczenie zdobywała pracując w różnych gabinetach oraz w klinice medycyny estetycznej pod okiem lekarzy i różnych ekspertów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Stale kształci się i rozwija, kończąc profesjonalne kursy i szkolenia z branży beauty.
Specjalizuje się przede wszystkim w pielęgnacji twarzy. Jej mocną stroną jest praca na bliznach różnego pochodzenia i skórach problematycznych. Jest certyfikowanym ekspertem marki NaniliProfessional specjalizującej się w skutecznych terapiach dla skór z problemami dermatologicznymi. Wykonuje wiele zabiegów kosmetologicznych i laserowych, ale jest również specjalistką w przekłuwaniu uszu i nosa metodą Blomdahl Medical.
Ogromną satysfakcje daje jej zadowolenie Klientów z efektów uzyskanych podczas indywidualnie opracowywanych terapii łączonych, dobieranych pod kątem danego problemu (trądzik młodzieńczy, trądzik różowaty, łzs, azs, łuszczyca, blizny różnego pochodzenia)

Prywatnie jej pasją jest moda i wizaż. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu makijażu, oraz stylizacji mody. Uwielbia kreować wizerunek, i pomagać określić własny typ urody oraz styl jako osobista stylistka. Praktykuje zdrowy i aktywny styl życia. Tańczy latino, oraz ćwiczy pilates i jogę. Uwielbia podróżować, zwiedzać niezwykłe miejsca, poznawać kulturę i próbować różne smaki, odkrywając kuchnie świata. Najbardziej lubi kuchnie włoską, tajską oraz indyjską.

Bezpłatne Konsultacje
skorzystaj z formularza

Nie wychodząc z domu możecie przygotować zarys zabiegów najlepszych dla Waszej skory i dowiedzieć się jak w domowych warunkach zadbać o swoją cerę.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Everyone deserves a
healthy life!

My mission has been to make quality life coaching affordable and available to anyone who strives to live their ideal life.
Szukasz profesjonalnego salonu kosmetycznego w Warszawie?
My wiemy, czym jest bezpieczna kosmetyka i profesjonalna opieka.
5/5 - (2 liczba ocen)
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny