Godziny otwarcia: pon-pt 9.00 – 20.00, sob 10.00 – 15.00

Zarezerwuj wizytę: +48 663 265 178

Zespół

Za priorytet uznałam stworzenie w pełni profesjonalnego, doświadczonego i zdolnego do wspólnego działania zespołu. Personel naszego gabinetu kosmetycznego to wysoko wykwalifikowani specjaliści w danej dziedzinie: 4 kosmetologów, dyplomowana kosmetyczki z wieloletnim stażem oraz mgr rehabilitacji. Celem naszych działań jest satysfakcja Klientów z efektów zabiegów kosmetycznych i terapii, co osiągamy dzięki połączeniu wiedzy, doświadczenia i pasji. Wszyscy pracownicy naszego gabinetu kosmetycznego posiadają specjalizacje, w których ustawicznie się kształcą, podnosząc swoje kwalifikacje. Jako jeden z nielicznych gabinetów w Polsce oferujemy diagnostykę i zabiegi trychologiczne na skórę głowy. Jako jeden z niewielu gabinetów w Warszawie zapewniamy najlepsze  zabiegi modelowania sylwetki i redukcji cellulitu urządzeniem ICOONE® LASER. Do oferty naszych zabiegów aparaturowych dołączył aparat Venus Legasy,  dzięki któremu możemy zaproponować zabiegi z falą radiową z najwyższej półki. Najlepszy na rynku estetycznym aparat do kriolipolizy ciała CoolTech jest w ostatnim czasie ulubionym zabiegiem naszych Klientek i Klientów. Najnowsze urządzenie w naszym gabinecie to Renova z technologią HiFu  włoskiej firmy Biotec, oraz laser frakcyjny Emerge z ITP.

Serdecznie zapraszam

Agnieszka Mienik

 

Agnieszka Mienik

Kosmetolog/właścicielka Bezpiecznej Kosmetyki

Założenie gabinetu kosmetycznego Bezpieczna Kosmetyka było zwieńczeniem jej marzeń o własnym biznesie, które rodziły się w trakcie pracy w korporacji z branży kosmetycznej.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i rozwija się zawodowo. Przez lata współpracowała z dermatologami oraz lekarzami medycyny estetycznej, nabierając cennego doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów. Obecnie dzieli się swoją fachową wiedzą na łamach najpoczytniejszych magazynów z dziedziny pielęgnacji urody.

Specjalizuje się m.in. w wykonywaniu zabiegów na twarz i ciało oraz zabiegów z wykorzystaniem technologii ICOONE® LASER (najlepsze i najskuteczniejsze zabiegi na cellulit, odchudzanie, modelowanie ciała, oraz odmładzanie twarzy). Zajmuje się także przekłuwaniem uszu medyczną metodą Blomdahl. Posiada uprawnienia do wykonywania zabiegu usuwającego przebarwienia – Cosmelan.

Dzięki własnemu salonowi kosmetycznemu w Warszawie przekonała się, że praca może być pasją. Całe swoje serce i siły wkłada w rozwój gabinetu oraz dążenie do doskonałości w zabiegach i usługach proponowanych w bezpiecznej Kosmetyce. Członek prężnie działajacego Stowarzyszenia Przyjazna Kosmetyka. Prowadzi zajęcia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia na kierunku Kosmetologia.

W 2017 roku została wybrana przez markę Oriflame do współpracy jako niezależny ekspert zewnętrzny i główny ekspert w programie “Piękna tak jak chcę”.

Monika Rozbicka-Gross

Kosmetolog/trycholog/szkoleniowiec

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała na stanowisku konsultanta, w krajowych i zagranicznych firmach kosmetycznych. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. Od 8 lat pracuje jako kosmetolog. Przez 3 lata współpracowała z dermatologami oraz lekarzami medycyny estetycznej. Jest autorką wielu artykułów z dziedziny kosmetologii. Cechuje ją energia, kreatywność i pozytywne podejście do otaczającego ją świata. Dlatego jest odpowiedzialna za programy promocyjne i organizację imprez dla Klientów naszego gabinetu kosmetycznego. Od 2019 roku prowadzi zajęcia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia na kierunku Kosmetologia. W gabinecie BK zajmuje się profesjonalnymi szkoleniami z zakresu obsługi aparatury.

Jej specjalizacją są zabiegi z dziedziny kosmetologii i trychologii estetycznej. Wykonuje zabiegi z zakresu trychologii, zabiegi na twarz, ciało oraz zabiegi laserem Xlase. Do każdego Klienta podchodzi indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem ocenia kondycję skóry, by dobrać zabieg do jej potrzeb. Jest ekspertem od kwasów i peelingów chemicznych. Jako ekspert od modelowania sylwetki, zna się na najnowszych metodach redukcji tkanki tłuszczowej. Osiąga bardzo dobre wyniki w walce z cellulitem i wiotką skórą, a także bardzo widoczne rezultaty przy problemach z wypadaniem włosów.
Głównie interesuje się nowościami kosmetycznymi, promocją oraz rozwojem naszego gabinetu kosmetycznego.

mgr Anna Milewska

mgr kosmetologii/trycholog

She speaks english

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku kierunku Kosmetologia oraz dziennego studium kosmetycznego w Warszawie. Posiada kilkuletnie doświadczenie z zakresu kosmetyki i kosmetologii. Stale poszerza zakres swoich umiejętności i wiedzy, uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach. Specjalistka w trychologii estetycznej i makijażu profesjonalnego.
Głównie specjalizuje się w zabiegach na twarz (odmładzających i pielęgnacyjnych)zabiegach laserowych (epilacja, fotoodmładzanie, nieinwazyjny lifting) i zabiegach trychologicznych.
W swojej dotychczasowej karierze zawodowej miała okazję współpracować z dermatologami oraz lekarzami medycyny estetycznej, dzięki czemu nauczyła się skutecznie diagnozować i likwidować nawet trudne problemy skóry.
Obecnie interesują ją nowe metody epilacji (trwałego pozbywania się owłosienia ze skóry) i depilacji. Wszystkie jej starania są podporządkowane jednemu celowi, aby Klienci Bezpiecznej Kosmetyki, otrzymali usługę najwyższej jakości i wyszli z gabinetu w pełni zadowoleni.


Klaudia Grabska

Kosmetyczka/Terapeuta pracy z ciałem

She speaks english

Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Reedukacji na U.W. Ukończyła prywatną Szkołę Kosmetyczną Barbary Jaroszewskiej z wynikiem celującym. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje. Uczestniczyła w ponad trzydziestu różnych szkoleniach i warsztatach z dziedziny kosmetyki i pielęgnacji zdrowia. Wykonuje zabiegi regenerujące twarz  i ciało m.in. Intraceuticals, Mesotherm,  laser X Lase, fale radiowe, peelingi chemiczne, depilacje woskiem, pastą cukrową.

Ukończyła szkolenia dotyczące piersingu oraz bezpiecznego przekłuwania ciała metodą Blomdahl. Jej pasją jest praca z ciałem i masaże. Wykonuje akupresurowy masaż twarzy-Tsuboki, masaż dla kobiet w ciąży, także zabiegi antycellulitowe i modelujące sylwetkę m.in. Agyptos. Jest certyfikowanym terapeutą mięśniowo-powięziowego uwalniania energetycznego MER. Autorka artykułów o tematyce kosmetycznej w pismach kobiecych. Matka dwóch dorosłych córek.

 

Anna Jaszczuk

kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz Studium Kosmetycznego w Warszawie. Praktykę zawodową rozpoczęła w 2000 roku.

W czasie kariery zawodowej miała okazję pozyskać wiedzę z zakresu chemii kosmetycznej, kosmetyki i kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej. Miała okazję pracować i współpracować z laboratorium badawczym, gdzie we współpracy z lekarzami dermatologami, naukowcami z dziedziny chemii kosmetycznej, biologii, farmacji, zdobyła wiedzę z zakresu: bezpieczeństwa, skuteczności działania kosmetyków a w efekcie zabiegów kosmetycznych przed. Potrafi doskonale analizować skład kosmetyków i precyzyjnie dobrać programy zabiegowe oraz pielęgnację domową. Współpracowała również z lekarzami dermatologami, z zakresu medycyny estetycznej w instytutach kosmetycznych, gdzie zdobyła doświadczenie w zakresie opracowania planów pielęgnacyjnych po leczeniu farmakologicznym, zabiegach dermatologicznych, medycyny estetycznej. Potrafi precyzyjnie zdiagnozować problem skórny i zaplanować terapię zabiegową. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, zdobytej wiedzy i doświadczeniu uzyskuje doskonałe efekty zabiegowe. Specjalizuje się w terapiach łączonych, innowacyjnych, zawansowanych terapiach Anti-Age, Hi-Tech, złuszczaniach, złuszczaniach kwasami, zabiegach przeciwtrądzikowych a jej spokój i opanowanie to doskonałe uwarunkowania do wykonywania nie tylko zabiegów relaksacyjnych, ale i tych mniej przyjemnych w odczuciach.

Pracę kosmetologa ceni za możliwość kontaktu z ludźmi. Uwielbia uśmiech klientów dostrzegających efekty zabiegu, zrelaksowanych, odprężonych. Kocha uczucie, kiedy chociaż w małej części może sprawić komuś radość, wzmocnić poczucie piękna, dodać pewności siebie. Najważniejsze wartości w jej życiu to : rodzina, szacunek, uczciwość i niezależność.


Urszula Krawczyk

mgr rehabilitacji

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego i Technikum Usług Kosmetycznych, mgr rehabilitacji, kosmetyczka, dyplomowana masażystka i dietetyk. 10- letnie doświadczenie w pracy z ciałem zdobywała w jednym z najbardziej renomowanych salonów w Warszawie.

Jest specjalistką w pracy z urządzeniami high-tech zarówno przy pracy z ciałem jak i twarzą. Opanowała pracę z wszystkimi technologiami kosmetologii na rynku m.in Kriolipoliza, Radiofrekwencja, HiFu, Masaże próżniowe np.Icoone, Laseroterapia. Uwielbia pracę z ciałem, tworzy kompleksowe terapie uwzględniając indywidualne potrzeby każdego klienta. Ma doskonałe wyniki w terapiach anty aging, a Jej programy na ciało efektywnie redukują cellulit, modelują, odchudzają, ujędrniają i detoksykują. Ma też “magiczne” dłonie, które w trakcie masażu zabierają do innej rzeczywistości. Jej ulubionym masażem twarzy jest odmładzający japoński masaż Kobido. W gabinecie Bezpieczna Kosmetyka prowadzi Strefę Terapii Naturalnych BK Day Spa.

Prywatnie to pozytywna, energiczna i zawsze uśmiechnięta osoba, pasjonuje się zdrowym trybem życia, czym motywuje też klientów. Lubi gotować, fotografować i podróżować.

 

mgr Monika Mruzek

Kierownik Administracyjny

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie.
Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu doradztwa i obsługi klienta. Przez wiele lat współpracowała z firmami, w których była odpowiedzialna za tworzenie standardów w bezpośredniej obsłudze klienta. W ramach realizacji projektów eventowych współpracowała z hotelami, centrami konferencyjnymi oraz artystami. W branży eventowej zajmowała się organizacją szkoleń i konferencji. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala jej sprawnie zarządzać i nadzorować funkcjonowanie recepcji oraz całej administracji gabinetu. W Bezpiecznej Kosmetyce  odpowiada za zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta. Jako pierwsza, po przekroczeniu progu gabinetu, wita z uśmiechem klienta oraz stara się, aby poczuł się wyjątkowo, żeby wiedział, że jest w odpowiednim miejscu, pod dobra opieką i żeby poczuł się bezpiecznie…


 

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram