Nasz zespół - Gabinet Kosmetyczny Warszawa - KLINIKA BEZPIECZNA KOSMETYKA

Nasz personel to wysoko wykwalifikowani specjaliści w danej dziedzinie. Wszyscy pracownicy gabinetu kosmetycznego posiadają specjalizacje, w których ustawicznie się kształcą, podnosząc swoje kwalifikacje.
Zespół Kliniki Bezpieczna Kosmetyka

Za priorytet uznałam stworzenie w pełni profesjonalnego, doświadczonego i zdolnego do wspólnego działania zespołu. Personel naszego gabinetu kosmetycznego to wysoko wykwalifikowani specjaliści w danej dziedzinie: 4 kosmetologów, dyplomowane kosmetyczki z wieloletnim stażem oraz mgr rehabilitacji.

Celem naszych działań jest satysfakcja Klientów z efektów zabiegów kosmetologicznych i terapii, co osiągamy dzięki połączeniu wiedzy, doświadczenia i pasji. Wszyscy pracownicy naszego gabinetu kosmetycznego posiadają specjalizacje, w których ustawicznie się kształcą, podnosząc swoje kwalifikacje. Jako jeden z nielicznych gabinetów w Polsce oferujemy diagnostykę i zabiegi trychologiczne na skórę głowy.

Specjalizujemy sie w zabiegach modelujących ciało, zapewniamy najlepsze urządzenia do modelowania sylwetki i redukcji cellulitu. Od wielu lat pracujemy na rewelacyjnym i skutecznym ICOONE® LASER.

W ofercie naszej Kliniki mamy technologię fali radiowej  Venus Legasy,  dzięki której możemy zaproponować odmładzające i ujędrniające  terapie z najwyższej półki. Najlepszy na rynku estetycznym aparat do kriolipolizy ciała CoolTech jest w ostatnim czasie ulubionym zabiegiem naszych Klientek i Klientów.

Aparat Renova w naszym gabinecie to najnowsze odmładzanie technologią HiFu  włoskiej firmy Biotec.

Specjalizujemy się zabiegach laserowych, a na wyposażeniu gabinetu posiadamy najnowszą platformę Primlase Excellence do epilacji laserowej dwiema długościami fali, diodą (810nm) i aleksandrytem (755nm), taka konfiguracja pozwala nam epilowac również jasne czy rude włosy. Kolejny laser to  frakcyjny nieablacyjny Emerge amerykańskiej firmy Palomar do odmładzania, a także laser  X Lase platforma Nd-Yag (zamykanie naczynek, resurfacing) i Cpl (fotoodmładzanie i redukcja rumienia).

Najnowszy nabytek z dziedziny laseroterapii w naszym gabinecie to platforma laserowa Alma Harmony XL Pro z głowica Dye-VL, Qswitch i technologią thermoliftingu NIR.

Wszystkie urządzenia posiadają wymagane atesty bezpieczeństwa, a personel na nich pracujący niezbędne certyfikaty z obsługi i znajomości procedur zabiegowych. 

Dbamy o Was bezpiecznie…..

Serdecznie zapraszam

mgr kosmetologii Agnieszka Mienik

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2021/04/Agnieszka-Mienik-640x427.jpg

Agnieszka Mienik

Specjalizacja:

mgr kosmetologii/właścicielka Bezpiecznej KosmetykiAgnieszka Mienik

Założenie Kliniki Bezpieczna Kosmetyka było zwieńczeniem jej marzeń o własnym biznesie, które rodziły się w trakcie pracy w korporacji z branży farmaceutycznej.
Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i rozwija się zawodowo. Przez lata współpracowała z dermatologami oraz lekarzami medycyny estetycznej, nabierając cennego doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów.

Obecnie dzieli się swoją fachową wiedzą na łamach najpoczytniejszych magazynów z dziedziny pielęgnacji urody oraz ze studentami WSIiZ w Warszawie podczas prowadzonych tam zajęć z laseroterapii, nowoczesnej aparatury i terapii kosmetologicznych w chorobach skóry na kierunku Kosmetologia Kliniczna.

Dzięki własnemu salonowi kosmetycznemu w Warszawie przekonała się, że praca może być pasją. Całe swoje serce i siły wkłada w rozwój gabinetu oraz dążenie do doskonałości w zabiegach i usługach proponowanych w bezpiecznej Kosmetyce. Członek Zarządu prężnie działajacego Stowarzyszenia Przyjazna Kosmetyka.

mgr kosmetologii/trychologAnna Milewska

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku kierunku Kosmetologia oraz dziennego studium kosmetycznego w Warszawie. Posiada kilkuletnie doświadczenie z zakresu kosmetyki i kosmetologii. Stale poszerza zakres swoich umiejętności i wiedzy, uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach. Specjalistka w trychologii i kosmetologii estetycznej, w Bezpiecznej Kosmetyce wykonuje mezoterapię igłową oraz stymulatory tkankowe.

Głównie specjalizuje się w zabiegach na twarz (odmładzających i pielęgnacyjnych) zabiegach laserowych (epilacja, fotoodmładzanie, nieinwazyjny lifting) i zabiegach trychologicznych.
W swojej dotychczasowej karierze zawodowej miała okazję współpracować z dermatologami oraz lekarzami medycyny estetycznej, dzięki czemu nauczyła się skutecznie diagnozować i likwidować nawet trudne problemy skóry.

Wszystkie jej starania są podporządkowane jednemu celowi, aby Klienci Bezpiecznej Kosmetyki, otrzymali usługę najwyższej jakości, wyszli z gabinetu w pełni zadowoleni i chętnie ponownie do nas wracali.

Kosmetyczka/wizażystka/specjalistka przekłuć Blomdahl MedicalMilena Pamięta

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Warszawie. W branży beauty pracuje od 18 lat. Doświadczenie zdobywała pracując w różnych salonach oraz w klinice medycyny estetycznej pod okiem lekarzy i różnych ekspertów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Stale kształci się i rozwija, kończąc profesjonalne kursy i szkolenia z branży beauty.

Specjalizuje się przede wszystkim w pielęgnacji twarzy. Jej mocną stroną jest praca na bliznach różnego pochodzenia. Wykonuje wiele zabiegów kosmetologicznych , ale jest również specjalistką w przekłuwaniu uszu i nosa metodą Blomdahl Medical. Ma doskonałe wyniki w epilacji laserowej.

Ogromną satysfakcje daje jej zadowolenie Klientów z efektów uzyskanych podczas indywidualnie opracowywanych terapii łączonych, dobieranych pod kontem danego problemu (trądzik młodzieńczy, trądzik różowaty, łzs, azs, łuszczyca, blizny różnego pochodzenia)

Prywatnie jej pasją jest moda i wizaż. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu makijażu, oraz stylizacji mody. Uwielbia kreować wizerunek, i pomagać określić własny typ urody oraz styl jako osobista stylistka. Praktykuje zdrowy i aktywny styl życia. Tańczy latino, oraz ćwiczy pilates i jogę. Uwielbia podróżować, zwiedzać niezwykłe miejsca, poznawać kulturę i próbować różne smaki, odkrywając kuchnie świata. Najbardziej lubi kuchnie włoską, tajską oraz indyjską.

kosmetolog/specjalistka od przekłuć metodą Blomdah MedicalAnna Jaszczuk

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz Studium Kosmetycznego w Warszawie. Praktykę zawodową rozpoczęła w 2000 roku.
Miała okazję pracować i współpracować z laboratorium badawczym, gdzie we współpracy z lekarzami dermatologami, naukowcami z dziedziny chemii kosmetycznej, biologii, farmacji, zdobyła wiedzę z zakresu: bezpieczeństwa, skuteczności działania kosmetyków a w efekcie zabiegów kosmetycznych przed. Potrafi doskonale analizować skład kosmetyków i precyzyjnie dobrać programy zabiegowe oraz pielęgnację domową. Współpracowała również z lekarzami dermatologami, z zakresu medycyny estetycznej w instytutach kosmetycznych, gdzie zdobyła doświadczenie w zakresie opracowania planów pielęgnacyjnych po leczeniu farmakologicznym, zabiegach dermatologicznych, medycyny estetycznej. Potrafi precyzyjnie zdiagnozować problem skórny i zaplanować terapię zabiegową. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, zdobytej wiedzy i doświadczeniu uzyskuje doskonałe efekty zabiegowe.

Specjalizuje się w terapiach łączonych, innowacyjnych, zaawansowanych terapiach Anti-Age, Hi-Tech, złuszczaniach kwasami, zabiegach przeciwtrądzikowych a jej spokój i opanowanie to doskonałe uwarunkowania do wykonywania nie tylko zabiegów relaksacyjnych, ale i tych mniej przyjemnych w odczuciach. Jest certyfikowaną specjalistką od przekłuć uszu metoda Blomdah Medical u dzieci i dorosłych. Pracę kosmetologa ceni za możliwość kontaktu z ludźmi. Uwielbia uśmiech klientów dostrzegających efekty zabiegu, zrelaksowanych, odprężonych.
Kocha uczucie, kiedy chociaż w małej części może sprawić komuś radość, wzmocnić poczucie piękna, dodać pewności siebie. Najważniejsze wartości w jej życiu to : rodzina, szacunek, uczciwość i niezależność.
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2021/04/Urszula-Krawczyk-640x427.jpg

Urszula Krawczyk

Specjalizacja:

mgr rehabilitacji/kosmetyczka/dietetyk klinicznyUrszula Krawczyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego i Technikum Usług Kosmetycznych, mgr rehabilitacji, kosmetyczka, dyplomowana masażystka i dietetyk. 10- letnie doświadczenie w pracy z ciałem zdobywała w jednym z najbardziej renomowanych salonów w Warszawie.

Jest specjalistką w pracy z urządzeniami high-tech zarówno przy pracy z ciałem jak i twarzą. Opanowała pracę z wszystkimi technologiami kosmetologii na rynku m.in kriolipoliza ( Cooltech ), radiofrekwencja (Venus Legacy) , HiFu (Renova),mMasaże próżniowe np. Icoone laser, laseroterapia (Primelaser Excellence) i fala akustyczna (Storz Medical). Uwielbia pracę z ciałem, tworzy kompleksowe terapie uwzględniając indywidualne potrzeby każdego klienta. Ma doskonałe wyniki w terapiach anty aging, a Jej programy na ciało efektywnie redukują cellulit, modelują, odchudzają, ujędrniają i detoksykują. Interesuje sie tematem zdrowego odżywiania i tą wiedzą chętnie dzieli się z klientami.

Ula ma też “magiczne” dłonie, które w trakcie masażu zabierają do innej rzeczywistości. Jej ulubionym masażem twarzy jest odmładzający japoński masaż Kobido. W gabinecie Bezpieczna Kosmetyka prowadzi Strefę Terapii Naturalnych BK Day Spa. Jest certyfikowana terapeutką masażu japońskiego 3D i masażu japońskiego Kobido.
Prywatnie to pozytywna, energiczna i zawsze uśmiechnięta osoba, pasjonuje się zdrowym trybem życia, czym motywuje też klientów. Lubi gotować, fotografować i podróżować.
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2021/04/Monika-Mruzek-640x427.jpg

Monika Mruzek

Specjalizacja:

Kierownik AdministracyjnyMonika Mruzek

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie.
Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu doradztwa i obsługi klienta. Przez wiele lat współpracowała z firmami, w których była odpowiedzialna za tworzenie standardów w bezpośredniej obsłudze klienta. W ramach realizacji projektów eventowych współpracowała z hotelami, centrami konferencyjnymi oraz artystami. W branży eventowej zajmowała się organizacją szkoleń i konferencji. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala jej sprawnie zarządzać i nadzorować funkcjonowanie recepcji oraz całej administracji gabinetu. W Bezpiecznej Kosmetyce odpowiada za zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta. Jako pierwsza, po przekroczeniu progu gabinetu, wita z uśmiechem klienta oraz stara się, aby poczuł się wyjątkowo, żeby wiedział, że jest w odpowiednim miejscu, pod dobra opieką i żeby poczuł się bezpiecznie

Bezpłatne Konsultacje
skorzystaj z formularza

Nie wychodząc z domu możecie przygotować zarys zabiegów najlepszych dla Waszej skory i dowiedzieć się jak w domowych warunkach zadbać o swoją cerę.
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Everyone deserves a
healthy life!

My mission has been to make quality life coaching affordable and available to anyone who strives to live their ideal life.
Szukasz profesjonalnego salonu kosmetycznego w Warszawie?
My wiemy, czym jest bezpieczna kosmetyka i profesjonalna opieka.
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.