Nasz zespół - Gabinet Kosmetyczny Warszawa - BEZPIECZNA KOSMETYKA

Nasz personel to wysoko wykwalifikowani specjaliści w danej dziedzinie. Wszyscy pracownicy gabinetu kosmetycznego posiadają specjalizacje, w których ustawicznie się kształcą, podnosząc swoje kwalifikacje.
Zespół Kliniki Bezpieczna Kosmetyka

Za priorytet uznałam stworzenie w pełni profesjonalnego, doświadczonego i zdolnego do wspólnego działania zespołu. Personel naszego gabinetu kosmetycznego to wysoko wykwalifikowani specjaliści w danej dziedzinie. Od 2015 roku przeprowadziłyśmy już kilkadziesiąt tysięcy zabiegów

Jesteśmy zespołem specjalistów, dla których celem działań jest rozwiązywanie problemów skórnych u kobiet i mężczyzn, co osiągamy dzięki połączeniu wiedzy, doświadczenia i pasji. Wszyscy pracownicy naszego gabinetu kosmetycznego posiadają specjalizacje, w których ustawicznie się kształcą, podnosząc swoje kwalifikacje. 

Specjalizujemy sie w zabiegach modelujących ciało, zapewniamy najlepsze urządzenia do modelowania sylwetki i redukcji cellulitu. 

W ofercie naszej Kliniki mamy technologię fali radiowej  dzięki której możemy zaproponować odmładzające i ujędrniające  terapie z najwyższej półki. Najlepszy na rynku estetycznym aparat do kriolipolizy ciała  jest w ostatnim czasie ulubionym zabiegiem naszych Klientek i Klientów. Na wyposażeniu  naszej kliniki  jest odmładzanie technologią HiFu. 

Mamy wieloletnie doświadczenie w zabiegach laserowych, a szczególnie specjalizujemy się w epilacji laserowej dwiema długościami fali, diodą (810 nm) i aleksandrytem (755 nm), taka konfiguracja pozwala nam depilowac również jasne czy rude włosy. Kolejna technologia to laser frakcyjny nieablacyjny  do zabiegów odmładzania, a także platforma Nd-Yag (zamykanie naczynek, resurfacing) i Cpl (fotoodmładzanie i redukcja rumienia). Najnowszy nabytek z dziedziny laseroterapii w naszym gabinecie to platforma laserowa z  głowica Dye-VL, Qswitch i technologią thermoliftingu NIR.

Wszystkie urządzenia posiadają wymagane atesty bezpieczeństwa, a personel na nich pracujący niezbędne certyfikaty z obsługi i znajomości procedur zabiegowych. 

Cechuje nas wysoki poziom higieny i bezpieczeństwo zabiegów do których używamy tylko materiałów jednorazowych, albo przeznaczonych do medycznej sterylizacji w autoklawie.

Dbamy o Was bezpiecznie…..

Z radością będę Cię gościć w naszej Klinice BK

mgr kosmetologii Agnieszka Mienik

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2021/04/Agnieszka-Mienik-640x427.jpg

Agnieszka Mienik

Specjalizacja:

mgr kosmetologii/właścicielka Bezpiecznej KosmetykiAgnieszka Mienik

Założenie Kliniki Bezpieczna Kosmetyka było zwieńczeniem jej marzeń o własnym biznesie, które rodziły się w trakcie pracy w korporacji z branży farmaceutycznej. Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i rozwija się zawodowo. Przez lata współpracowała z dermatologami oraz lekarzami medycyny estetycznej, nabierając cennego doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów. Obecnie dzieli się swoją fachową wiedzą na łamach najpoczytniejszych magazynów z dziedziny pielęgnacji urody oraz ze studentami WSIiZ w Warszawie podczas prowadzonych tam zajęć z laseroterapii, nowoczesnej aparatury i terapii kosmetologicznych w chorobach skóry na kierunku Kosmetologia Kliniczna. Dzięki własnej klinice kosmetologicznej przekonała się, że praca może być pasją. Całe swoje serce i siły wkłada w rozwój gabinetu oraz dążenie do doskonałości w zabiegach i usługach proponowanych w bezpiecznej Kosmetyce. Członek Zarządu prężnie działajacego Stowarzyszenia Przyjazna Kosmetyka.
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2021/04/Monika-Mruzek-640x427.jpg

Monika Mruzek

Specjalizacja:

Manager KlinikiMonika Mruzek

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu doradztwa i obsługi klienta. Przez wiele lat współpracowała z firmami, w których była odpowiedzialna za tworzenie standardów w bezpośredniej obsłudze klienta. W ramach realizacji projektów eventowych współpracowała z hotelami, centrami konferencyjnymi oraz artystami. W branży eventowej zajmowała się organizacją szkoleń i konferencji. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala jej sprawnie zarządzać i nadzorować funkcjonowanie całej Kliniki BK. W Bezpiecznej Kosmetyce odpowiada za zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta. Jako pierwsza, po przekroczeniu progu gabinetu, wita z uśmiechem klienta oraz stara się, aby poczuł się wyjątkowo, żeby wiedział, że jest w odpowiednim miejscu, pod dobra opieką i żeby poczuł się bezpiecznie.

mgr kosmetologii/trycholog/medycyna estetycznaAnna Milewska

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku kierunku Kosmetologia oraz dziennego studium kosmetycznego w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Stale poszerza zakres swoich umiejętności i wiedzy, uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach. Specjalistka w trychologii i kosmetologii estetycznej, w Bezpiecznej Kosmetyce wykonuje mezoterapię igłową oraz stymulatory tkankowe. Głównie specjalizuje się w zabiegach na twarz (odmładzających i pielęgnacyjnych) zabiegach laserowych (epilacja, fotoodmładzanie, nieinwazyjny lifting) mezoterapii igłowej, stymulatorach tkankowych oraz zabiegach trychologicznych. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej miała okazję współpracować z dermatologami oraz lekarzami medycyny estetycznej, dzięki czemu nauczyła się skutecznie diagnozować i likwidować nawet trudne problemy skóry. Wszystkie jej starania są podporządkowane jednemu celowi, aby Klienci Bezpiecznej Kosmetyki, otrzymali usługę najwyższej jakości, wyszli z gabinetu w pełni zadowoleni i chętnie ponownie do nas wracali.

kosmetolog/medycyna estetycznaAnna Jaszczuk

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Praktykę zawodową rozpoczęła w 2000 roku. Potrafi doskonale analizować skład kosmetyków i precyzyjnie dobrać programy zabiegowe oraz pielęgnację domową. Współpracowała również z lekarzami dermatologami, z zakresu medycyny estetycznej gdzie zdobyła doświadczenie w zakresie opracowania planów pielęgnacyjnych po leczeniu farmakologicznym, zabiegach dermatologicznych, medycyny estetycznej. Precyzyjnie diagnozuje problemy skórne i planuje skuteczne terapie zabiegowe. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, zdobytej wiedzy i doświadczeniu uzyskuje doskonałe efekty pozabiegowe. Specjalizuje się w terapiach łączonych, zaawansowanych terapiach Anti-Age, Hi-Tech, laseroterapii, mezoterapii igłowej, stymulatorach tkankowych, złuszczaniach kwasami, zabiegach przeciwtrądzikowych a jej spokój i opanowanie to doskonałe uwarunkowania do wykonywania nie tylko zabiegów relaksacyjnych, ale i tych mniej przyjemnych w odczuciach. Pracę kosmetologa ceni za możliwość kontaktu z ludźmi. Uwielbia uśmiech klientów dostrzegających efekty zabiegu. Kocha uczucie, kiedy chociaż w małej części może sprawić komuś radość, wzmocnić poczucie piękna, dodać pewności siebie. Ania jest twórcą autorskiego masażu Holistic Lift.
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2021/04/Urszula-Krawczyk-640x427.jpg

Urszula Krawczyk

Specjalizacja:

mgr rehabilitacji/kosmetyczka/dietetyk klinicznyUrszula Krawczyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego i Technikum Usług Kosmetycznych, mgr rehabilitacji, kosmetyczka, dyplomowana masażystka i dietetyk. Jest specjalistką w pracy z urządzeniami High-Tech zarówno przy pracy z ciałem jak i twarzą. Opanowała pracę z wszystkimi technologiami kosmetologii na rynku m.in kriolipoliza, radiofrekwencja , HiFu, masaż endermologiczny Icoone laser, laseroterapia i fala akustyczna. Ula posiada 14- letne doświadczenie w pracy z urządzeniem Icoone, dzięki czemu ma opracowane własne, niezwykle skuteczne metody w redukcji cellulitu i modelowaniu sylwetki. Uwielbia pracę z ciałem, tworzy kompleksowe terapie uwzględniając indywidualne potrzeby każdego klienta. Ma doskonałe wyniki w terapiach anty aging, a Jej programy na ciało efektywnie redukują cellulit, modelują, odchudzają, ujędrniają i detoksykują. Interesuje sie tematem zdrowego odżywiania i tą wiedzą chętnie dzieli się z klientami. Ula ma też “magiczne” dłonie, które w trakcie masażu zabierają do innej rzeczywistości. Jej ulubionym masażem twarzy jest odmładzający japoński masaż Kobido. W gabinecie Bezpieczna Kosmetyka prowadzi Strefę Terapii Naturalnych BK Day Spa. Jest certyfikowana terapeutką masażu japońskiego 3D i masażu japońskiego Kobido. Prywatnie to pozytywna, energiczna i zawsze uśmiechnięta osoba, pasjonuje się zdrowym trybem życia, czym motywuje też klientów. Lubi gotować, fotografować i podróżować.

Kosmetolog/wizażystka/ekspert Nanili ProfessionalMilena Pamięta

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Warszawie. W branży beauty pracuje od 18 lat. Doświadczenie zdobywała pracując w różnych gabinetach oraz w klinice medycyny estetycznej pod okiem lekarzy i różnych ekspertów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Stale kształci się i rozwija, kończąc profesjonalne kursy i szkolenia z branży beauty. Specjalizuje się przede wszystkim w pielęgnacji twarzy. Jej mocną stroną jest praca na bliznach różnego pochodzenia i skórach problematycznych. Jest certyfikowanym ekspertem marki NaniliProfessional specjalizującej się w skutecznych terapiach dla skór z problemami dermatologicznymi. Wykonuje wiele zabiegów kosmetologicznych i laserowych. Ogromną satysfakcje daje jej zadowolenie Klientów z efektów uzyskanych podczas indywidualnie opracowywanych terapii łączonych, dobieranych pod kątem danego problemu (trądzik młodzieńczy, trądzik różowaty, łzs, azs, łuszczyca, blizny różnego pochodzenia) Prywatnie jej pasją jest moda i wizaż. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu makijażu, oraz stylizacji mody. Uwielbia kreować wizerunek, i pomagać określić własny typ urody oraz styl jako osobista stylistka. Praktykuje zdrowy i aktywny styl życia. Tańczy latino, oraz ćwiczy pilates i jogę. Uwielbia podróżować, zwiedzać niezwykłe miejsca, poznawać kulturę i próbować różne smaki, odkrywając kuchnie świata.

Mgr kosmetologii bioestetycznejSylwia Warzywoda

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach laserowych, zabiegach na twarz oraz modelowania sylwetki. W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do każdego klienta, tak by zrozumieć jego potrzeby. Najlepsze efekty osiąga poprzez skrupulatny dobór planu oraz zastosowanie łączonych terapii zabiegowych u podopiecznych. W szczególności ceni sobie możliwość wykorzystywania zaawansowanej technologii Hi-Tech w zabiegach poprawiających kondycję skóry jak i modelujących sylwetkę. Swoją wiedzę stale poszerza biorąc udział w licznych szkoleniach. Jej celem jest nieustanny rozwój i praca na najwyższej jakości urządzeniach i produktach, co pozwala zapewnić klientom zadowolenie z efektów zabiegowych jak i wysokie bezpieczeństwo podczas prowadzenia terapii.
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2024/03/DSC00560-640x428.jpg

Karolina Mroczek

Obsługa Recepcji Karolina Mroczek

Studentka kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu doradztwa i obsługi klienta uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Połączenie pasji do kosmetologii i pracy z klientem sprawiło, że postanowiła realizować się w pracy recepcyjnej w Klinice Bezpieczna Kosmetyka. Swoją przyszłość wiąże również z pracą administracyjną w branży beauty. Jest pierwszym punktem kontaktu dla klientów dzwoniących lub wysyłających zapytania mailowe. Udziela informacji na temat usług oferowanych przez klinikę, pomaga w umawianiu wizyt oraz odpowiada na wszelkie pytania klientów. Każdego przywita z uśmiechem i pyszną kawą. Jej uprzejma i profesjonalna postawa sprawia, że klienci czują się komfortowo i bezpiecznie od chwili wejścia do momentu opuszczenia kliniki. W Bezpiecznej Kosmetyce zajmuje się również przekłuwaniem uszu metodą Blomdahl Medical.

Bezpłatne Konsultacje skorzystaj z formularza

Nie wychodząc z domu możecie przygotować zarys zabiegów najlepszych dla Waszej skory i dowiedzieć się jak w domowych warunkach zadbać o swoją cerę.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Everyone deserves a healthy life!

My mission has been to make quality life coaching affordable and available to anyone who strives to live their ideal life.
Szukasz profesjonalnego salonu kosmetycznego w Warszawie? My wiemy, czym jest bezpieczna kosmetyka i profesjonalna opieka.
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny