O nas - Gabinet Kosmetyczny Warszawa - BEZPIECZNA KOSMETYKA

Twoja klinika zdrowia i urody na mapie Warszawy.
4.6/5 - (21 liczba ocen)

Zapraszamy do Kliniki Bezpieczna Kosmetyka, miejsca, gdzie zdrowie i uroda spotykają się w pełnej harmonii! Nasz gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej, położony przy ulicy Dzielnej 60, to nie tylko prestiżowa lokalizacja w centrum Warszawy, ale także centrum piękna i dobrostanu.

W Klinice Bezpieczna Kosmetyka nieustannie pracujemy nad podniesieniem standardów opieki kosmetologicznej i estetycznej. Dzięki naszym zabiegom kobiety i mężczyźni zachowują zdrową i młoda skórę na długi czas. Nasz zespół ekspertów gwarantuje Ci nie tylko profesjonalizm, ale także pełne wsparcie i doradztwo. Każdy zabieg, jaki oferujemy, jest dostosowany indywidualnie do Twoich potrzeb i oczekiwań, z pełnym szacunkiem dla podejścia holistycznego do urody i zdrowia.

Jesteśmy dumni z naszych długotrwałych relacji z naszymi Klientami, którzy przekonują się o naszym profesjonalizmie już od pierwszej wizyty i chętnie wracają po więcej. Dodatkowym udogodnieniem dla Ciebie jest możliwość rezerwacji wizyt online oraz kontakt przez messenger dostępny 7 dni w tygodniu.

Przyjdź do Kliniki Bezpieczna Kosmetyka w której rozwiązujemy problemy skórne zarówno u kobiet jak i mężczyzn! Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej rosnącej rodziny zadowolonych Klientów.

„Zadbamy o Ciebie bezpiecznie”

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2024/03/DSC00830-Edit-640x427.jpg

 Zespół Bezpiecznej Kosmetyki 

Salon kosmetyczny Klinika Bezpieczna Kosmetyka to inicjatywa Agnieszki Mienik. Z wykształcenia jest magistrem kosmetologii, a jej pasja to odkrywanie w człowieku jego naturalnego piękna. Najważniejsza dla niej jest  pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z pielęgnacją i utrzymaniem skóry w jak najlepszej kondycji.  Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, m.in. publikując artykuły w profesjonalnych czasopismach oraz prowadząc zajęcia  ze studentkami kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia Kliniczna. Na co dzień jest do Twojej dyspozycji w Klinice Bezpieczna Kosmetyka. na ul. Dzielnej 60. Jest Członkiem Zarządu prężnie działającego Stowarzyszenia Przyjazna Kosmetyka.

Bezpieczna Kosmetyka – ta nazwa zobowiązuje
” Miałam marzenie, by połączyć pracę z pasją. Udało mi się je zrealizować i stworzyć gabinet kosmetyki i medycyny estetycznej inny niż wszystkie. Dla naszych Klientów Klinika Bezpieczna Kosmetyka jest miejscem szczególnym. Przychodzą tu, żeby zapomnieć o codziennych troskach, poczuć się piękne ale też bezpiecznie. Oferujemy usługi najwyższej jakości, przy dźwiękach kojącej muzyki, w atmosferze relaksu i odprężenia, pysznej kawy i różnorodności herbat z całego świata. Z doświadczenia wiem, że nie wszystkie gabinety pilnują standardów obowiązujących przy wykonywaniu zabiegów. Dlatego rekomenduję, by wybierając miejsce, w którym wykonywane są zabiegi, szczególnie te naruszające ciągłość tkanek, sprawdzić jak przestrzegane są zasady BHP.

Przychodząc do nas masz pewność, że dla mnie i mojego personelu najważniejsze jest Twój komfort, oraz skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów medycznych i kosmetologicznych.  Dokładamy wszelkich starań, by nasi Pacjenci wychodzili z kliniki zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem “
Agnieszka Mienik

Co wyróżnia Bezpieczną Kosmetykę spośród innych warszawskich gabinetów kosmetycznych?

Bezpieczeństwo zabiegów

Podczas zabiegów korzystamy z materiałów jednorazowych, a na wyposażeniu kliniki  jest autoklaw

Dlaczego sterylizacja w autoklawie jest tak ważna?

Sterylizacja narzędzi w autoklawie to jedyny skuteczny sposób, by przygotować je do użycia w trakcie zabiegu. Każda inna metoda (sterylizator kulkowy, myjka ultradźwiękowa) jest dezynfekcją i nie zapewnia  całkowitego bezpieczeństwa. Wykonywanie zabiegów niesterylnymi narzędziami stanowi zagrożenie dla zdrowia ( może dojść do zarażenie się wirusem HIV, WZW, brodawczakami czy grzybicą). Umawiając się na wizytę w gabinecie kosmetycznym nie zapominajmy zapytać o autoklaw i sterylizację narzędzi.

Indywidualny dobór zabiegów-Beauty Plany

Chcesz zobaczyć przemianę swojej skóry? Doświadcz skuteczności Beauty Planu! Rumień, rozszerzone naczynia, przebarwienia, trądzik, starzenie się skóry, cellulit czy oporna tkanka tłuszczowa. To problemy, które rozwiązujemy.

Być może zdarzało Ci się korzystać z zabiegów, po których nie wiedziałaś/eś efektów. Dlatego proponujemy Beauty Plan, który opiera się nie na objawach, ale na przyczynach problemu i uwzględnia naszą kompleksową wiedzę z zakresu: fizjologii skóry, działania technologii, chemii kosmetycznej czy suplementacji.

Opracowany przez nas Beauty plan obejmuje:

– konsultacja i określenie potrzeb skóry

– diagnostyka i wyznaczenie celów

– elementy terapii – zabiegi, kosmetyki, suplementacja i zalecenia około zabiegowe.

Ważne! Beauty plan jest na bieżąco aktualizowany i dostosowywany do zmieniających się potrzeb skóry.

Skóra każdego człowieka jest inna i wyjątkowa. Dlatego nie ma pewności, że dany gotowy schemat zabiegowy, narzucony przez firmy kosmetyczne, będzie odpowiedni właśnie dla Ciebie. Korzystając z informacji uzyskanych podczas wywiadu oraz wiedzy i wieloletniego doświadczenia, potrafimy precyzyjnie określić potrzeby Twojej skóry.

Dlaczego właśnie my pomożemy rozwiązać Twój problem?

W trakcie zabiegów używamy tylko wysokiej jakości, sprawdzonych kosmetyków. Bezpieczeństwo Klientów to dla nas absolutny priorytet. Dlatego pracujemy na kosmetykach, które spełniają najwyższe światowe standardy, posiadają odpowiednie certyfikaty i badania kliniczne. Naszym największym kapitałem jest wykwalifikowany personel, który dysponuje profesjonalną aparaturą HiTech światowych marek. W rękach naszych kosmetologów urządzenia te zamieniają się w skuteczną broń przeciwko oznakom starzenia, zmarszczkom, bliznom, rozstępom czy też cellulitowi.

Sprzęt używany podczas zabiegów posiada certyfikaty bezpieczeństwa wymagane przez Unię Europejską, a personel ma uprawnienia do pracy na tych urządzeniach.

Jeżeli oczekujesz od gabinetu kosmetycznego:

  • bogatej oferty nowoczesnych zabiegów podkreślających Twoją urodę, ale też dbających o Twoje zdrowie,
  • fachowej obsługi, która otacza Cię opieką i zapewni profesjonalne doradztwo i opiekę po zabiegu,
  • renomowanych marek kosmetyków oraz nowoczesnych urządzeń kosmetycznych,
  • przytulnych wnętrz, w których możesz wypocząć i zrelaksować się po męczącym dniu…

… Salon kosmetyczny i medycyny estetycznej  Klinika  Bezpieczna Kosmetyka jest miejscem stworzonym dla Ciebie. Panuje tu przyjazna, ciepła atmosfera, a warunki zabiegów są niezwykle komfortowe ale też bezpieczne. Kwalifikacje naszych pracowników potwierdzają prestiżowe certyfikaty, ale tym co świadczy o najwyższym poziomie usług są spektakularne efekty jakie osiągamy wspólnie oraz uśmiech na twarzach naszych Klientów.

Jeśli kochasz piękno, pokochasz wizyty w gabinecie kosmetologii i medycyny estetycznej Klinika Bezpieczna Kosmetyka.

Zapraszamy!

4.6/5 - (21 liczba ocen)
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny