Media o nas - Klinika Bezpieczna Kosmetyka

Tu znajdują się publikacje na temat naszej kliniki zamieszczone w mediach.
5/5 - (17 liczba ocen)
Artykuły w prasie:
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2023/12/Okladka-Pani-listopad-2023.jpg

 Pani – 11/2023
 

Miło nam się zrobiło, gdy sięgając po listopadowy numer magazynu „Pani” odkryłyśmy przyjazną „polecajkę” naszego warszawskiego gabinetu. Redakcja wyraziła uznanie wobec wysokich standardów bezpieczeństwa panujących w BK oraz zwróciła uwagę na bogatą paletę oferowanych przez nas zabiegów kosmetycznych, ze szczególnym uwzględnieniem zabiegów laserowych.

Dziękujemy pięknie za docenienie.

Okladka-Twoj-STYL-11-2023

 Twój Styl – 11/2023
 

Szukasz zabiegu pielęgnacyjnego na jesień/zimę? Magazyn „Twój styl”, od lat znajdujący się w czołówce magazynów luksusowych, jak co roku opublikował listę zabiegów urodowych, które rekomenduje swoim czytelniczkom i czytelnikom jako sprawdzone i niezwykle skuteczne.

Miło nam poinformować, że nasz autorski zabieg Holystic Lift już po raz drugi zagościł w tym przewodniku!

Zabieg jest odpowiedzią na potrzeby skóry podyktowane wzmożonym stresem i ogólnym spadkiem kondycji, zarazem fantastycznym przygotowaniem na nadchodzącą zimę. Holystic Lift niczym jesienna kołderka ukoi, otuli i doda energii życiowej ciału i naszej skórze, idealnie wkomponuje się z innymi zabiegami w bogatej ofercie BK.

Masaż Holystic Lift wykonuje mgr kosmetologii, propagatorka całościowego podejścia w terapiach odmładzających i zarazem autorka ww. proceduryAnia Jaszczuk.

„Twój styl” znajdziesz w kioskach i… w poczekalni naszego warszawskiego gabinetu!

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2023/09/Zwierciadlo-okladka-09-2023.jpg

 Zwierciadło – 09/2023
 

„Szyja, dekolt, dłonie – nie poświęcamy im zwykle zbyt wiele uwagi w codziennej pielęgnacji.  W końcu w naszym klimacie przez większą część roku można je łatwo ukryć pod ubraniem. Ale czy na pewno jesteś aż taką fanką golfów? Szyja, podobnie jak dłonie, jest naszą metryką. O tym, jak dbać o drażliwe partie skóry opowiada kosmetolożka Agnieszka Mienik” – czytamy na łamach najnowszego „Zwierciadła”.

Agnieszka to założycielka warszawskiego gabinetu Bezpieczna Kosmetyka, mgr kosmetologii z długim stażem i niemałym doświadczeniem, ceniona wykładowczyni w WSIiZ. W artykule otwarcie wyznaje: „Wykładam na uczelni i tłumaczę moim studentkom, że nie ma czegoś takiego jak zabieg na twarz. Zabieg na twarz powinien również obejmować szyję i dekolt. Jednak wiadomo, że zużywamy wówczas więcej produktów, czy w przypadku użycia lasera, więcej impulsów. Dlatego takie zabiegi są droższe i ciężko czasem wytłumaczyć klientce, że szyja jest megaważna” – tłumaczy czołowa ekspertka BK.

Wrześniowe wydanie magazynu „Zwierciadło” czeka na Was już w kioskach i… oczywiście w naszym gabinecie. Zapraszamy do lektury przy okazji najbliższej wizyty.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2023/09/Okladka-Estetyczny-Magazyn-4-2023.jpg

 Estetyczny Magazyn – 4/2023
 

Po raz kolejny dzielimy się unikatową wiedzą z branżą beauty jako autorki artykułów eksperckich dla profesjonalistów. W ostatnim numerze pisma „ESTETYCZNY MAGAZYN”, przeznaczonego dla lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów, wykładowczyni w WSIiZ mgr kosmetologii Agnieszka Mienik pisze o nowatorskich terapiach z zastosowaniem egzosomów, mgr fizjoterapii Ula Krawczyk o zabiegach na ciało wspomagających plany treningowe. Oba tematy są na czasie i wzbudzają spore zainteresowanie ze strony naszych klientów.

Zabiegi z zastosowaniem egzosomów to nowy trend na rynku beauty, zatem nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie. Doskonale sprawdzają się w połączeniu z technologiami, falą radiową oraz mikronakłuwaniem, wpływając na jeszcze wyższą skuteczność terapii odmładzających.

Okładka Twój STYL – 9 2023

 Twój STYL – 9/2023
Czy domowa aparatura high-tech może zastąpić zabiegi w gabinecie 

Jednorazowa epilacja nóg w gabinecie kosztuje około tysiąca złotych, domowy aparat do wielokrotnego usuwania włosów na dowolnym obszarze – 500 zł. Jeszcze większe są różnice w cenach profesjonalnych usług i sprzętów domowych wykorzystujących zaawansowaną technologię, na przykład odmładzającą falę radiową, HIFU albo plazmę. Czy zabiegi wykonane własnoręcznie amatorskimi urządzeniami działają tak samo jak te, którym poddamy się w gabinecie kosmetycznym i medycyny estetycznej – zastanawia się w najnowszym numerze magazynu „TWÓJ STYL” Ewa Sarnowicz i pyta o to specjalistów, w tym właścicielkę naszego gabinetu Agnieszkę Mienik, która kształci kosmetologów w kwestiach aparatury high-tech i laseroterapii.

Artykuł arcyciekawy! Pod lupę eksperci wzięli: masażery, urządzenia rozgrzewające i chłodzące, światło LED, oczyszczającą szczoteczkę soniczną, piling kawitacyjny, mikrodermabrazję, mezoterapię bezigłową, HIFU, plazmę i depilację.

Zapraszamy do lektury! Najnowszy numer jest dostępny również w naszej gabinetowej poczekalni.

Okładka Glamour 7-8_2023

 Glamour – 7/8 2023
BB Glow od Selvert Thermal 

Piszą o nas w wakacyjnym „Glamour”! A konkretnie o naszym bardzo wakacyjnym i powakacyjnym zabiegu BB Glow od Selvert Thermal. – Jak poprawić jędrność i nawilżenie skóry, a jednocześnie podrasować już nieco „przykurzoną” opaleniznę? – pyta Joasia Winiarska, szefowa działu urody w popularnym magazynie dla kobiet. – Jest w dobrym gabinecie (testowałam w 'Bezpieczna Kosmetyka’), bo wymaga wiedzy i wprawy. Tamtejsza genialna kosmetolożka (przyp. Ania Milewska) najpierw wykonała na skórze mikronakłucia za pomocą płytkiego rollera (na pobudzenie kolagenu), a potem specjalnym stempelkiem wprowadziła do naskórka pigment wzmacniający opaleniznę – tak opisuje wizytę w naszym gabinecie.

Pani Joasiu, pięknie dziękujemy za rekomendację!

Pismo jest dostępne w sprzedaży (pytajcie o numer sierpniowy) i oczywiście w naszej poczekalni.

Dla osób, które powołają się na „Glamour” mamy BB Glow w promocyjnej cenie (o szczegóły zapytaj w recepcji).

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2023/03/Okladka-Zwierciadlo-03-2023.jpg

 Zwierciadło – Marzec 2023
Na co dzień manicure 

Magazyn „ZWIERCIADŁO” postanowił poświęcić jeden z artykułów pielęgnacji skóry dłoni i poprosił nas o rekomendacje w tym zakresie.

W tym numerze możecie dowiedzieć się wiele ciekawych informacji nt. tego jak zadbać o dłonie , a jedną z ekspertek jest nasza Monika Rozbicka – Gross – mgr kosmetologii z wieloletnim doświadczeniem. Ona sama bardzo dba o swoje dłonie, co poczujecie podając jej rękę.

Popularne zabiegi odmładzające dłonie to m.in.: fotoodmładzanie, mezoterapia igłowa czy zabieg Clear Lift.

Polecamy lekturze!

Ten numer czeka również na Was w naszej gabinetowej poczekalni.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2023/03/Okladka-Twoj-Styl-03-2023.jpg

 Twój Styl – Marzec 2023
W gabinecie i w domu 

Magazyn „TWÓJ STYL” ponownie docenił naszą wyjątkową dbałość o zasady bezpieczeństwa w gabinecie. W specjalnym dodatku o zabiegach z zakresu medycyny estetycznej ukazał się rozdział dotyczący pielęgnacji domowej przed i pozabiegowej pt. „W gabinecie I W DOMU” (s. 174).

Agnieszka Mienik – mgr kosmetologii, założycielka BK i wykładowczyni w WSIiZ w Warszawie udzieliła w nim rzeczowych informacji nt. zaleceń PRZED i PO zabiegach z wykorzystaniem igieł.

Jednym z popularnych zabiegów z igłą wykonywanym w BK są: mezoterapia igłowa, karboksyterapia, stymulatory tkankowe, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym czy osocze bogatopłytkowe.

Bezpieczeństwo jest podstawą efektywności każdego zabiegu, a w BK ściśle przestrzegamy procedur, także tych związanych z informowaniem klientek/klientów o prawidłowym postępowaniu okołozabiegowym.

Serdecznie polecamy Wam ten artykuł, możecie go przeczytać przy okazji pobytu w naszym warszawskim gabinecie.

MEDBEAUTY_04-2022

 MED & BEAUTY – 4/2022
Artykuły naszych ekspertek 

Publikujemy regularnie w magazynach branżowych, a jednym z nich jest „MED & BEAUTY” – prestiżowe pismo adresowane do kosmetologów, które można jednak nabyć w EMPiK’u. Mimo iż poziom artykułów jest wysoki i w tekstach stosujemy profesjonalne słownictwo, polecamy go tym z Was, którzy poszukują wyłącznie sprawdzonych, dobrze zbadanych i opisanych rozwiązań dostępnych na rynku.

W najnowszym numerze cztery spośród naszych ekspertek podzieliły się swoimi kompetencjami w dziedzinie kosmetologii: Agnieszka Mienik pisze o tym, jak zadbać o młodość szyi (zobacz zabiegi); Ula Krawczyk porusza temat ważny dla młodych lub przyszłych mam – jak powrócić do płaskiego brzuszka po ciąży (zobacz zabiegi); Ania Jaszczuk proponuje rozwiązania dla skóry z rozszerzonymi porami i zaskórnikami (zobacz zabiegi); Ania  Milewska natomiast skupia się na dostępnych na rynku technologiach HIGH-TECH – uznawanych aktualnie za najskuteczniejsze w rozwiązywaniu problemu przebarwień (zobacz zabiegi).

Pismo możecie również przeczytać w poczekalni naszego warszawskiego gabinetu. Niecierpliwym udostępniamy wersję PDF.

Zapraszamy do lektury!

Twój Styl - listopad 2022 - Depilacja Laserowa

 Twój Styl – Listopad 2022
Depilacja Laserowa 

Jesień i zima to idealne pory na pozbycie się niechcianych włosków. To ważne, aby zabieg trwałej depilacji był skuteczny, bezpieczny i… bezbolesny. Miło nam donieść, że redakcja miesięcznika „Twój Styl”, biorąc pod lupę najwyższe standardy oraz skuteczność, bezpieczeństwo oraz komfort zabiegów laserowych, poleciła właśnie nasz  nowy  laser do depilacji PRIMELase w listopadowym wydaniu ogólnopolskiego przewodnika po medycynie estetycznej.

Docenione zostały nasze doświadczenie w depilacji oraz najnowszej generacji technologie zastosowane w urządzeniu PRIMELase . To laser z dwiema głowicami: diodową i aleksandrytową. Laser usuwa nawet jasne, cienkie i rude włosy, a dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia Crystal Freeze, czyni zabieg praktycznie bezbolesnym.

Bezwzględnie istotna jest w każdej laseroterapii rozległa wiedza poparta doświadczeniem operatora. Szkolimy się nieustannie, przeprowadziłyśmy setki skutecznych zabiegów depilacji laserowej. Zapraszamy na najwyższej jakości zabiegi depilacji laserowej do naszego warszawskiego gabinetu.

Jeśli chcecie zgłębić temat trwałej depilacji przed podjęciem ostatecznej decyzji o zabiegu, polecamy uwadze artykuł ekspercki autorstwa Agnieszki Mienik pt. A,B,C skutecznej depilacji laserowej.

Zachęcamy do zapoznania się z przewodnikiem po zabiegach, który tradycyjnie udostępniamy również w naszej recepcji.

Do zobaczenia w gabinecie Bezpieczna Kosmetyka!

Estetyczny magazyn - Jesień - Przebarwienia i Peptydy

 Estetyczny magazyn 4 / 2022
Przebarwienia / Peptydy 

Zapraszamy Was bardzo serdecznie do lektury jesiennego numeru „Estetyczny magazyn”. Ekspertki Bezpiecznej Kosmetyki poruszyły w nim problemy, które często zgłaszacie w naszym warszawskim gabinecie.

Jednym z nim są przebarwienia. Dobry kosmetolog będzie wiedział, jak je rozwiązać. O terapiach łączonych na przebarwienia z zastosowaniem m.in. high-tech i wysoko specjalistycznych preparatów napisała rzetelnie i z uwzględnieniem najnowszych badań doświadczona kosmetolog Ania Milewska.

Jak usuwać przebarwienia laserem? Ania napisała też o tym tutaj.

Drugim problemem, jaki nam zgłaszacie jest potrzeba profesjonalnej pielęgnacji realnie spowalniającej proces starzenia. Jeśli interesuje Was zatem pielęgnacja na miarę XXI wieku, arcyciekawa publikacja nt. działania peptydów, składników obecnych w zaawansowanych kosmetykach i zabiegach, spełni Wasze oczekiwania. Jej autorką jest kosmetolog Agnieszka Mienik, a takie zabiegi i kosmetyki są u nas dostępne.

Naprawdę warto warto sięgnąć po ten numer!

Pismo możecie nabyć w EMPiKu lub tradycyjnie już skorzystać z egzemplarza udostępnionego w poczekalni gabinetu. A jeśli nie chcecie czekać, po kliknięciu możecie przeczytać nasz artykuł tutaj.

MEDBEAUTY_03-2022

 MED & BEAUTY – 3/2022
Artykuły naszych ekspertek 

Polecamy najnowszy numer „Med & Beauty” nie tylko dlatego, że jest ciekawy i pięknie wydany, że traktuje bardzo rzetelnie o kosmetologii i samych zabiegach, ale także dlatego, że zawiera aż cztery artykuły autorstwa naszych wysokiej klasy ekspertek.

Dobry kosmetolog to taki, który uwzględniając wnikliwą diagnostykę, wszelkie za i przeciw, potrafi ustalić źródło problemów, poprowadzić terapię bezpiecznie i na koniec sprawić, aby była skuteczna.

Wiedza i doświadczenie naszych ekspertek dają poczucie bezpieczeństwa.

W numerze znajdziecie tekst o odmładzaniu i pielęgnacji dekoltu Ani Milewskiej, solidną porcję najświeższych informacji naukowych na temat antyoksydacji autorstwa Agnieszki Mienik, zestawienie procedur na piękne nogi oraz temat ważny i wpływający na bezpieczeństwo zabiegów, powikłania pozabiegowe i jak ich uniknąć autorstwa Moniki Rozbickiej-Gorss.

Zapraszamy do lektury!

Pismo możecie nabyć w EMPiKu, ale także skorzystać z egzemplarza udostępnionego w poczekalni naszego warszawskiego gabinetu.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2023/02/MEDBEAUTY_01-2023.jpg

 MED & BEAUTY – 1/2023
Zabiegi bankietowe 

Miło nam donieść, że wiedza naszej ekspertki ponownie trafiła na łamy prestiżowego magazynu branżowego „MED & BEAUTY”. Tym razem na tapet zostały wzięte zabiegi bankietowe!

„Zabiegi bankietowe to w praktyce szybkie, bezinwazyjne i skuteczne metody regeneracji skóry dające natychmiastową wizualną poprawę jej kondycji – efekt gładkości, równomiernego kolorytu, świetlistości. Zabiegi bankietowe są pomocne w tzw. pielęgnacji na ostatnią chwilę. Makijaż na zmęczonej, poszarzałej skórze nigdy nie będzie wyglądał dobrze, a zabiegi bankietowe ją zregenerują i odświeżą, z dużą gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa. Bez żadnego ryzyka można je wykonać przed każdym wielkim wyjściem. Warto jednak pamiętać, że zabiegi bankietowe są skierowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, do wszystkich, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów estetycznych, bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, niezależnie od rodzaju i kondycji skóry. Wszystkie zabiegi bankietowe możemy zalecić w serii – wówczas efekt utrzymuje się znacznie dłużej”.

Ania Jaszczuk, nasza mgr kosmetologii, w swoim artykule eksperckim poświęciła uwagę uznanym zabiegom bankietowym o sprawdzonej skuteczności, takim jak: infuzja tlenowa, mezoterapia bezigłowa, recurfacing i fotoodmładzanie, peelling z kwasem ferulowym czy masaż Kobido.

Wszystkie ww. wykonujemy na co dzień w naszym warszawskim gabinecie, jeśli więc jesteś zainteresowana / zainteresowany tematem przygotowania skóry na tzw. wielkie wyjście serdecznie zapraszamy na konsultację.

Estetyczny magazyn - okładka 3 2022

 Estetyczny magazyn 3 / 2022
Letnia mezoterapia 

„Miesiące letnie to czas, kiedy skóra pragnie jej najbardziej. Promieniowanie słoneczne prowadzi do fotostarzenia i produkcji wolnych rodników. Warto spowolnić te procesy za pomocą skutecznych substancji aktywnych podczas zabiegu mezoterapii.” O znanej i lubianej mezoterapii igłowej pisze na łamach najnowszego numeru pisma „Estetyczny magazyn” założycielka gabinetu Klinika Bezpieczna Kosmetyka i kosmetolog z ogromnym doświadczeniem Agnieszka Mienik.

Artykuł nosi tytuł „Letnia mezoterapia” i wbrew pozorom obala mit na temat sezonowości tegoż zabiegu. Mezoterapia igłowa należy bowiem do zabiegów całorocznych i choć można ją wykonywać bezpiecznie – na twarz i ciało – również latem, tuż po lub zimą będzie miała równie dobroczynne działanie na skórę. Agnieszka pisze też o historii tego zabiegu i swoich wieloletnich doświadczeniach związanych z jego wykonywaniem. Obiecujemy, że znajdziecie w nim ciekawostki niedostępne w żadnej innej publikacji.

Zapraszamy do lektury!

Pismo możecie nabyć w EMPiKu, ale także skorzystać z egzemplarza udostępnionego w poczekalni naszego warszawskiego gabinetu. A jeśli nie chcecie czekać, po kliknięciu możecie przeczytać nasz artykuł tutaj.

Magazyn Ultra - 40 2022

 Magazyn ULTRA 40 / 2022
Pielęgnacja skóry Ultrasa 

Sport to zdrowie, kto nie zgadza się z tym znanym powszechnie powiedzeniem? Ten, kto to wymyślił, nie wiedział chyba z jakimi przeciwnościami musi mierzyć się skóra sportowca, szczególnie tego, który swoją pasję realizuje na powietrzu. Na co jest narażona skóra biegacza, na co powinien uważać podczas codziennych treningów, ale też o robić, aby złagodzić skutki niekorzystnych warunków, a skóra wyglądała zawsze młodo i zdrowo? – pyta założycielka warszawskiego gabinetu Bezpieczna Kosmetyka i zarazem doświadczona kosmetolog Agnieszka Mienik na łamach magazynu dla biegaczy „ULTRA”. I od razu na wszystkie te pytania rzeczowo odpowiada. Dowiesz się zatem, jak poradzić sobie z pielęgnacją skóry twarzy oraz ciała PRZED i PO treningach. Przeczytasz o dylemacie niejednej biegaczki „z makijażem czy bez?”, a także o zapominanych często poobcieranych stopach. Można rzec bez kozery, że temat został potraktowany przez naszą ekspertkę od stóp do głów!

Dla tych, którzy wybierają się do nas niebawem, udostępniliśmy pismo w poczekalni. Ci, którzy są na wakacjach, kochają sport i nie mogą tak długo czekać na solidną porcję wiedzy, zapraszamy na naszego bloga: Biegasz? Kosmetolog radzi, jak zadbać o skórę.

Życzymy wszystkim owocnych treningów i zawsze zadbanej, a przede wszystkim zdrowej skóry.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/06/MEDBEAUTY_02-2022.jpg

 MED & BEAUTY – 2/2022
Terapia blizn, redukcja cellulitu, kriolipoliza, pielęgnacja skóry z AZS 

To już kolejne wydanie „MED & BEAUTY”, w którym dzielimy się z innymi specjalistami z branży naszą wiedzą i doświadczeniem w tak szerokim zakresie.

Monika Rozbicka-Gross pisze o osiągnięciach nowoczesnej kosmetologii w terapii blizn, Ula Krawczyk radzi, jak zdążyć z redukcją cellulitu i modelowaniem sylwetki jeszcze przed wakacjami, Ania Jaszczuk naukowo opisuje zasady działania kriolipolizy, a założycielka kliniki Bezpieczna Kosmetyka, Agnieszka Mienik, fachowo przybliża tematykę pielęgnacji skóry z AZS.

Artykuły można przeczytać od zaraz w formie PDF lub w tradycyjnym, czyli pachnącym drukarnią wydaniu, w trakcie wizyty w naszym warszawskim gabinecie.

Miłej lektury!

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/05/Estetyczny-magazyn-okladka-2-2022.jpg

 Estetyczny magazyn – 2/2022
Płaski brzuch / Depilacja laserowa 

Skuteczność i bezpieczeństwo, te dwa słowa przyświecały nam, kiedy pisałyśmy artykuły do renomowanego pisma branżowego o medycynie estetycznej i kosmetologii.

W magazynie, który jest dostępny w EMPiK oraz w poczekalni naszego warszawskiego gabinetu, znajdziecie dwa rzetelne i zarazem przyjemne w odbiorze artykuły naszych specjalistek. Kosmetolog Agnieszka Mienik podzieliła się swoją rozległą wiedzą nt. depilacji laserowej i tego jak powinien wyglądać dobrze wykonany zabieg, a fizjoterapeutka Ula Krawczyk napisała, które zabiegi i dlaczego są skuteczne na płaski brzuch.

Zapraszamy do lektury 2. numeru „ESTETYCZNY magazyn” i do kliniki Bezpieczna Kosmetyka.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/05/Twoj-Styl-MAN-okladka-1-2022.jpg

 Twój Styl MAN – 1/2022
Psychologia urody 

„Kult piękna to temat, który do niedawna dotyczył głównie kobiet, teraz z podobnymi problemami borykają się też mężczyźni. Mają kłopot z akceptacją siebie i własnego wyglądu. Blisko co trzeci mężczyzna czuje wstyd w związku z jakimś elementem swojego ciała i przyznaje, że ma kompleksy. Co gorsze, wyglądu i braku samoakceptacji nie przekładają na relacje w związku – tak wynika z badania.”

Nasza klinika kosmetyczna od ponad sześciu lat pomaga mężczyznom zadbać o zdrową skórę i lepsze samopoczucie wynikające z rozwiązywania problemów utrudniających czasem życie. Z wiarą, że mężczyźni przestaną obawiać się wizyty u kosmetologa, propagujemy wśród nich trend dbania o skórę i walczymy ze stereotypami. W ramach naszej akcji „Jego pierwszy raz” staramy się ośmielić panów do korzystania z naszej profesjonalnej pomocy w dziedzinie pielęgnacji i doboru właściwych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. A co aktualnie najczęściej robią mężczyźni zgłaszający się do nas po pomoc..? Tego dowiecie się z komentarza kosmetolog Agnieszki Mienik – założycielki Kliniki Bezpieczna Kosmetyka i inicjatorki naszej akcji.

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru „Twój Styl MAN”, artykuł pt. „Męski, czyli jaki? ” – znajdziecie w dziale Psychologia urody.

MED&BEAUTY

 MED&BEAUTY 01/2022
Zabiegi HIGH-TECH 

Na rynku wydawnictw branżowych ukazał się właśnie nowy tytuł „MED & BEAUTY”. Pismo jest dwumiesięcznikiem skierowanym do kosmetologów, którzy są otwarci na nową wiedzę. Miło nam donieść, że już w pierwszym numerze magazynu publikują dwie nasze ekspertki.

Doświadczona kosmetolog Monika Rozbicka-Gross napisała o możliwych podrażnieniach po zabiegach gabinetowych i o tym, jak sobie z nimi profesjonalnie radzić. Urszula Krawczyk natomiast, która z wykształcenia jest mgr fizjoterapii i dietetykiem klinicznym, podjęła temat modelowania ciała w oparciu o najnowsze technologie HIGH-TECH, takie jak: fala radiowa, kriolipoliza czy HIFU.

Zapraszamy do lektury magazynu, udostępniłyśmy go już w naszym warszawskim gabinecie.

Mimo tego, że „MED & BEAUTY” jest skierowany przede wszystkim do profesjonalistów, zawiera rzetelną wiedzę podaną w bardzo przystępnym języku – warto!

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/02/Twoj-Styl-marzec-2022.jpg

 Twój Styl – marzec 2022
Jest pięknie! 

Miło nam donieść, że w dossier specjalnym marcowego magazynu „Twój styl”, w którym redakcja poleca najlepsze propozycje medycyny estetycznej na wiosnę, znalazł się nasz zabieg HIFU! Zabieg bazuje na technologii fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości o działaniu intensywnie ujędrniającym. W zabiegach na ciało znajdziecie opisany krok po kroku przebieg tego zabiegu i opis jego działania. Zastosowane w zabiegu fale ultradźwiękowe działają na skórę i powięzi, co pozwala szybko i skutecznie ujędrniać nie tylko twarz, ale wybrane partie ciała charakteryzujące się dużą wiotkością, takie jak: ramiona, uda, brzuch czy pupa.

Cieszymy się, że nasz gabinet urody został ponownie wyróżniony przez ten prestiżowy tytuł. W naszej klinice zabiegi HIFU wykonuje wyłącznie doświadczony kosmetolog, możecie więc liczyć na właściwą kwalifikację, profesjonalny i bezpieczny przebieg zabiegu, a także nasze wsparcie po.

Zapraszamy do lektury magazynu „Twój Styl”. Szukajcie tekstu pt. „Jest pięknie!”

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/Twoj-Styl-Man-kwiecien-czerwiec-2021.jpg

 Twój Styl Man – kwiecień-czerwiec 2021
Skóra Męska 

„Mężczyźni lubią zabiegi z użyciem technologii, bo zmiany po nich nie są tak widoczne, jak to bywa na przykład po ostrzyknięciu twarzy kwasem hialuronowym – opowiada Monika Rozbicka-Gross.”

Monika Rozbicka-Gross jest kosmetologiem, który od wielu lat specjalizuje się w terapiach skóry męskiej. Redakcji „Twój Styl Man” udzieliła wywiadu nt. męskiej pielęgnacji oraz tego, jakie zabiegi sprawdzają się u Panów.

Zapraszamy do lektury magazynu „Twój Styl Man” z udziałem ekspertki Kliniki Bezpieczna Kosmetyka!

Zwierciadło kwiecień 2022 - Zabieg Holystic Lift

 Zwierciadło – kwiecień 2022
Terapia manualna 

W najnowszym numerze magazynu „Zwierciadło” znajdziecie przewodnik po zabiegach estetycznych z gatunku SLOW AGING. Jest nam niezmiernie miło, że nasz autorski Holystic Lift znalazł się pośród zabiegów godnych polecenia redakcji. Redakcja magazynu „Zwierciadło” bardzo ceni sobie skuteczne i bezpieczne procedury stawiające na uzyskanie naturalnego efektu, a holistyczny lifting jest takim właśnie zabiegiem.

Holistyczny lifting to zabieg w pełni manualny, polecany szczególnie osobom, które żyją w permanentnym stresie i napięciu psychicznym, przemęczonym, takim, które muszą mieć dużą podzielność uwagi i pracują w pozycji siedzącej. Pomaga, gdy skóra jest przesuszona, a napięte mięśnie powodują, że twarz wygląda na surową. Terapia zaczyna się od rozluźniającego masażu okolicy szyjno karkowo-barkowej, a potem masowane i uciskane są specjalne punkty na twarzy i ciele zwane meridianami. Zabieg w naszym warszawskim gabinecie wykonuje kosmetolog Ania Jaszczuk.

Zapraszamy do lektury magazynu „Zwierciadło”.
Szukajcie artykułu pt. TERAPIA MANUALNA!

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/Swiat-kobiety-pazdziernik-2021.jpg

 Świat kobiety – październik 2021
Japoński masaż twarzy Kobido 

W artykule „Zabiegi jak lifting. Nowości od ekspertów” redakcja magazynu „Świat Kobiety” rekomenduje nasz japoński masaż twarzy KOBIDO. W kilku słowach o tym uznanym za niezwykle skuteczny manualnym zabiegu liftingującym, wypowiedziała się nasza Ula Krawczyk – mgr fizjoterapii i specjalistka od terapii manualnych na twarz i ciało. Ula często łączy w swoich terapiach zabiegi manualne z technologiami HIGH-TECH. Efekty jej terapii są zawsze bardzo naturalne. Możesz też liczyć na wskazówki dot. stylu życia i dobór suplementacji.

Zapraszamy do lektury magazynu „Świat Kobiety” i skorzystania z zabiegu KOBIDO w Klinice Bezpieczna Kosmetyka.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/Zwierciadlo-listopad-2021.jpg

 Zwierciadło – listopad 2021
Przewodnik po medycynie estetycznej 

„Liczą się nie tylko mięśnie i wysportowane ciało. Mężczyźni zaczynają też dbać o cerę. Nie chcą się odmładzać, ale nie chcą też wyglądać na zmęczonych.”

Czym męska skóra różni się od kobiecej? Czy któreś składniki kosmetyków/zabiegów są bardziej wskazane do męskiej skóry? Jakie zabiegi gabinetowe mężczyźni lubią najbardziej? O to redakcja magazynu „Zwierciadło” zapytała naszą ekspertkę od skóry męskiej Monikę Rozbicką-Gross.

Zapraszamy do lektury magazynu „Zwierciadło” z udziałem ekspertki Kliniki Bezpieczna Kosmetyka!

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/Glamour-pazdziernik-2021-1.jpg

 Glamour – październik 2021
Karboskyterapia z infuzja tlenową 

„Na piękne oczy podobno niejedno można załatwić. Ale ja nie o tym. Raczej o tym, co można z nimi zrobić. Bo ta okolica wrażliwa do bólu najszybciej traci kondycję i zdradza wielkie zmęczenie. Nie namawiam do usuwania zmarszczek. Raczej do utrzymania skóry w zdrowej formie.”

Tak pisze we wstępie do artykułu w „Glamour” Joanna Winiarska, szefowa działu urody, która na poczet tej właśnie publikacji przetestowała naszą autorską procedurę zabiegu pod oczy. Karboksyterapia z infuzją tlenową, zabieg, który u Pani Joanny przeprowadziła nasza kosmetolog Ania Milewska, wzbudził jej zachwyt i zyskał ocenę „g e n i a l n y”.

Zapraszamy do lektury magazynu „Glamour” z entuzjastyczną rekomendacją naszego zabiegu pod oczy!

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/Estetyczny-Magazyn-numer-6-grudzien-2021.jpg

 Estetyczny Magazyn – grudzień 2021
Wyszczuplanie i modelowanie nóg 

„Zastój limfy i nadmiar tkanki tłuszczowej sprawiają, że nogi wyglądają na grubsze i niekształtne. Szczupły wygląd pomoże im odzyskać odpowiednia terapia skojarzona.” Na łamach prestiżowego pisma „Estetyczny Magazyn” opowiadają o niej nasze ekspertki – kosmetolog i założycielka Kliniki Bezpieczna Kosmetyka Agnieszka Mienik oraz Ula Krawczyk – mgr fizjoterapii, specjalistka w terapiach estetycznych na twarz i ciało, autorka skojarzonego programu wyszczuplająco-modelującego nogi SLENDER LEGS.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu nt. wyszczuplania i modelowania nóg z udziałem ekspertek Kliniki Bezpieczna Kosmetyka!

Redakcji dziękujemy za uznanie i możliwość współtworzenia magazynu adresowanego do specjalistów.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/Twoj-Styl-pazdziernik-2021.jpg

 Twój Styl – październik 2021
Przewodnik po medycynie estetycznej 

Co roku magazyn „Twój Styl” wyłania spośród nowości zabiegowych te najbardziej godne uwagi, skuteczne i bezpieczne. Miło nam donieść, że z uznaniem redakcji spotkała się tym razem nasza autorska procedura pod oczy: Karboksyterapia z infuzją tlenową. Zabieg odświeża i odmładza spojrzenie, a stosowany regularnie spowalnia starzenie się delikatnej okolicy oka. Wykonywany przed tzw. wielkim wyjściem potrafi zdjąć zmęczenie i wygładzić cienką skórę pod oczami.

Jak to działa..?

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem naszego zabiegu pod oczy na łamach przewodnika po medycynie estetycznej magazynu „Twój Styl”.

Redakcji dziękujemy za uznanie!

Artykuły w Internecie:
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/czujecie-spiecie-po-osmiu-godzinach-przy-biurku-czas-na-masaz-e1642875364476.png

 Czujecie spięcie po ośmiu godzinach przy biurku? Czas na masaż! 

Czujecie spięcie po ośmiu godzinach przy biurku? Czas na masaż!

Artykuł dostępny tutaj.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/polskie-kosmetyki-dla-mezczyzny-e1642875352537.png

 5 najlepszych polskich marek kosmetycznych 

5 najlepszych polskich marek kosmetycznych.

Artykuł dostępny tutaj.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/elle-man-talks-maciej-adamaszek-tworca-marki-true-men-skin-care-e1642875373139.png

 Wegańskie kosmetyki, czyli tak naprawdę jakie? Pytamy Macieja Adamaszka, założyciela marki True Men Skin Care 

Wegańskie kosmetyki, czyli tak naprawdę jakie? Pytamy Macieja Adamaszka, założyciela marki True Men Skin Care.

Artykuł dostępny tutaj.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/jak-poprawic-owal-twarzy-bez-liftingu-najnowsze-z-gabinetow-medycyny-estetycznej-e1642875306287.png

 Jak poprawić owal twarzy bez liftingu? Najnowsze zabiegi z gabinetów medycyny estetycznej 

Jak poprawić owal twarzy bez liftingu? Najnowsze zabiegi z gabinetów medycyny estetycznej.

Artykuł dostępny tutaj.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/cwiczenia-na-wyszczuplanie-twarzy.jpg

 Jak poprawić owal twarzy bez liftingu? Najnowsze zabiegi z gabinetów medycyny estetycznej 

Wyszczuplanie twarzy – czy ćwiczenia na wyszczuplanie twarzy rzeczywiście działają?

Artykuł dostępny tutaj.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/06/Zabieg-BB-Glow-–-w-jaki-sposob-konturuje-i-rozswietla-twarz.jpg

 Zabieg BB Glow – w jaki sposób konturuje i rozświetla twarz? 

Zabieg BB Glow – w jaki sposób konturuje i rozświetla twarz?

Artykuł dostępny tutaj.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/06/Jak-dobierac-zabiegi-do-rodzaju-cellulitu-1.jpg

 Jak dobierać zabiegi do rodzaju cellulitu? 

Jak dobierać zabiegi do rodzaju cellulitu?

Artykuł dostępny tutaj.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/06/Brzuch-po-ciazy-–-jak-obkurczyc-luzna-skore.jpg

 Brzuch po ciąży – jak obkurczyć luźną skórę? 

Brzuch po ciąży – jak obkurczyć luźną skórę?

Artykuł dostępny tutaj.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/06/Kannabinoidy-–-szansa-dla-pacjentow-z-lichenizacja-naskorka.jpg

 Kannabinoidy – szansa dla pacjentów z lichenizacją naskórka 

Kannabinoidy – szansa dla pacjentów z lichenizacją naskórka

Artykuł dostępny tutaj.

Te zabiegi odmładzające są zakazane u pacjentów z AZS

 Te zabiegi odmładzające są zakazane u pacjentów z AZS
 

Te zabiegi odmładzające są zakazane u pacjentów z AZS

Artykuł dostępny tutaj.

Jak stosować peptydy, aby skutecznie odmładzały

 Jak stosować peptydy, aby skutecznie odmładzały?
 

Jak stosować peptydy, aby skutecznie odmładzały?

Artykuł dostępny tutaj.

Kriolipoliza – te osoby są narażone na działania niepożądane najbardziej

 Kriolipoliza – te osoby są narażone na działania niepożądane najbardziej! 

Kriolipoliza – te osoby są narażone na działania niepożądane najbardziej!

Artykuł dostępny tutaj.

Kriolipoliza czy ultradźwięki – która technologia jest skuteczniejsza w „trudnych” obszarach ciała

 Kriolipoliza czy ultradźwięki – która technologia jest skuteczniejsza w „trudnych” obszarach ciała?
 

Kriolipoliza czy ultradźwięki – która technologia jest skuteczniejsza w „trudnych” obszarach ciała?

Artykuł dostępny tutaj.

Jak skutecznie podtrzymać i przedłużyć efekty zabiegów na cellulit

 Jak skutecznie podtrzymać i przedłużyć efekty zabiegów na cellulit?
 

Jak skutecznie podtrzymać i przedłużyć efekty zabiegów na cellulit?

Artykuł dostępny tutaj.

Te zabiegi przywracają zdrowy wygląd skórze trądzikowej

 Te zabiegi przywracają zdrowy wygląd skórze trądzikowej 

Te zabiegi przywracają zdrowy wygląd skórze trądzikowej

Artykuł dostępny tutaj.

Zabiegi łagodzące podrażnienia po laserach i RF mikroigłowej

 Zabiegi łagodzące podrażnienia po laserach i RF mikroigłowej
 

Zabiegi łagodzące podrażnienia po laserach i RF mikroigłowej

Artykuł dostępny tutaj.

Czy warto stosować peptydy

 Czy warto stosować peptydy?
 

Czy warto stosować peptydy?

Artykuł dostępny tutaj.

Usuwanie blizn – w jaki sposób działa nowe osiągnięcie inżynierii tkankowej

 Usuwanie blizn – w jaki sposób działa nowe osiągnięcie inżynierii tkankowej?
 

Usuwanie blizn – w jaki sposób działa nowe osiągnięcie inżynierii tkankowej?

Artykuł dostępny tutaj.

Jak usunąć przebarwienia

 Jak usunąć przebarwienia?
 

Jak usunąć przebarwienia?

Artykuł dostępny tutaj.

Jak usuwać przebarwienia laserem

 Jak usuwać przebarwienia laserem?
 

Jak usuwać przebarwienia laserem?

Artykuł dostępny tutaj.

5/5 - (17 liczba ocen)
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny