Media o nas - Klinika Bezpieczna Kosmetyka

Tu znajdują się publikacje na temat naszej kliniki zamieszczone w mediach.
Artykuły w prasie:
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/05/Estetyczny-magazyn-okladka-2-2022.jpg

 Estetyczny magazyn – 2/2022
Płaski brzuch / Depilacja laserowa 

Skuteczność i bezpieczeństwo, te dwa słowa przyświecały nam, kiedy pisałyśmy artykuły do renomowanego pisma branżowego o medycynie estetycznej i kosmetologii.

W magazynie, który jest dostępny w EMPiK oraz w poczekalni naszego warszawskiego gabinetu, znajdziecie dwa rzetelne i zarazem przyjemne w odbiorze artykuły naszych specjalistek. Kosmetolog Agnieszka Mienik podzieliła się swoją rozległą wiedzą nt. depilacji laserowej i tego jak powinien wyglądać dobrze wykonany zabieg, a fizjoterapeutka Ula Krawczyk napisała, które zabiegi i dlaczego są skuteczne na płaski brzuch.

Zapraszamy do lektury 2. numeru „ESTETYCZNY magazyn” i do kliniki Bezpieczna Kosmetyka.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/05/Twoj-Styl-MAN-okladka-1-2022.jpg

 Twój Styl MAN – 1/2022
Psychologia urody 

„Kult piękna to temat, który do niedawna dotyczył głównie kobiet, teraz z podobnymi problemami borykają się też mężczyźni. Mają kłopot z akceptacją siebie i własnego wyglądu. Blisko co trzeci mężczyzna czuje wstyd w związku z jakimś elementem swojego ciała i przyznaje, że ma kompleksy. Co gorsze, wyglądu i braku samoakceptacji nie przekładają na relacje w związku – tak wynika z badania.”

Nasza klinika kosmetyczna od ponad sześciu lat pomaga mężczyznom zadbać o zdrową skórę i lepsze samopoczucie wynikające z rozwiązywania problemów utrudniających czasem życie. Z wiarą, że mężczyźni przestaną obawiać się wizyty u kosmetologa, propagujemy wśród nich trend dbania o skórę i walczymy ze stereotypami. W ramach naszej akcji „Jego pierwszy raz” staramy się ośmielić panów do korzystania z naszej profesjonalnej pomocy w dziedzinie pielęgnacji i doboru właściwych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. A co aktualnie najczęściej robią mężczyźni zgłaszający się do nas po pomoc..? Tego dowiecie się z komentarza kosmetolog Agnieszki Mienik – założycielki Kliniki Bezpieczna Kosmetyka i inicjatorki naszej akcji.

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru „Twój Styl MAN”, artykuł pt. „Męski, czyli jaki? ” – znajdziecie w dziale Psychologia urody.

MED&BEAUTY

 MED&BEAUTY 01/2022
Zabiegi HIGH-TECH 

Na rynku wydawnictw branżowych ukazał się właśnie nowy tytuł „MED & BEAUTY”. Pismo jest dwumiesięcznikiem skierowanym do kosmetologów, którzy są otwarci na nową wiedzę. Miło nam donieść, że już w pierwszym numerze magazynu publikują dwie nasze ekspertki.

Doświadczona kosmetolog Monika Rozbicka-Gross napisała o możliwych podrażnieniach po zabiegach gabinetowych i o tym, jak sobie z nimi profesjonalnie radzić. Urszula Krawczyk natomiast, która z wykształcenia jest mgr fizjoterapii i dietetykiem klinicznym, podjęła temat modelowania ciała w oparciu o najnowsze technologie HIGH-TECH, takie jak: fala radiowa, kriolipoliza czy HIFU.

Zapraszamy do lektury magazynu, udostępniłyśmy go już w naszym warszawskim gabinecie.

Mimo tego, że „MED & BEAUTY” jest skierowany przede wszystkim do profesjonalistów, zawiera rzetelną wiedzę podaną w bardzo przystępnym języku – warto!

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/02/Twoj-Styl-marzec-2022.jpg

 Twój Styl – marzec 2022
Jest pięknie! 

Miło nam donieść, że w dossier specjalnym marcowego magazynu „Twój styl”, w którym redakcja poleca najlepsze propozycje medycyny estetycznej na wiosnę, znalazł się nasz zabieg HIFU! Zabieg bazuje na technologii fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości o działaniu intensywnie ujędrniającym. W zabiegach na ciało znajdziecie opisany krok po kroku przebieg tego zabiegu i opis jego działania. Zastosowane w zabiegu fale ultradźwiękowe działają na skórę i powięzi, co pozwala szybko i skutecznie ujędrniać nie tylko twarz, ale wybrane partie ciała charakteryzujące się dużą wiotkością, takie jak: ramiona, uda, brzuch czy pupa.

Cieszymy się, że nasz gabinet urody został ponownie wyróżniony przez ten prestiżowy tytuł. W naszej klinice zabiegi HIFU wykonuje wyłącznie doświadczony kosmetolog, możecie więc liczyć na właściwą kwalifikację, profesjonalny i bezpieczny przebieg zabiegu, a także nasze wsparcie po.

Zapraszamy do lektury magazynu „Twój Styl”. Szukajcie tekstu pt. „Jest pięknie!”

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/Twoj-Styl-Man-kwiecien-czerwiec-2021.jpg

 Twój Styl Man – kwiecień-czerwiec 2021
Skóra Męska 

„Mężczyźni lubią zabiegi z użyciem technologii, bo zmiany po nich nie są tak widoczne, jak to bywa na przykład po ostrzyknięciu twarzy kwasem hialuronowym – opowiada Monika Rozbicka-Gross.”

Monika Rozbicka-Gross jest kosmetologiem, który od wielu lat specjalizuje się w terapiach skóry męskiej. Redakcji „Twój Styl Man” udzieliła wywiadu nt. męskiej pielęgnacji oraz tego, jakie zabiegi sprawdzają się u Panów.

Zapraszamy do lektury magazynu „Twój Styl Man” z udziałem ekspertki Kliniki Bezpieczna Kosmetyka!

Zwierciadło kwiecień 2022 - Zabieg Holystic Lift

 Zwierciadło – kwiecień 2022
Terapia manualna 

W najnowszym numerze magazynu „Zwierciadło” znajdziecie przewodnik po zabiegach estetycznych z gatunku SLOW AGING. Jest nam niezmiernie miło, że nasz autorski Holystic Lift znalazł się pośród zabiegów godnych polecenia redakcji. Redakcja magazynu „Zwierciadło” bardzo ceni sobie skuteczne i bezpieczne procedury stawiające na uzyskanie naturalnego efektu, a holistyczny lifting jest takim właśnie zabiegiem.

Holistyczny lifting to zabieg w pełni manualny, polecany szczególnie osobom, które żyją w permanentnym stresie i napięciu psychicznym, przemęczonym, takim, które muszą mieć dużą podzielność uwagi i pracują w pozycji siedzącej. Pomaga, gdy skóra jest przesuszona, a napięte mięśnie powodują, że twarz wygląda na surową. Terapia zaczyna się od rozluźniającego masażu okolicy szyjno karkowo-barkowej, a potem masowane i uciskane są specjalne punkty na twarzy i ciele zwane meridianami. Zabieg w naszym warszawskim gabinecie wykonuje kosmetolog Ania Jaszczuk.

Zapraszamy do lektury magazynu „Zwierciadło”.
Szukajcie artykułu pt. TERAPIA MANUALNA!

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/Glamour-pazdziernik-2021-1.jpg

 Glamour – październik 2021
Karboskyterapia z infuzja tlenową 

„Na piękne oczy podobno niejedno można załatwić. Ale ja nie o tym. Raczej o tym, co można z nimi zrobić. Bo ta okolica wrażliwa do bólu najszybciej traci kondycję i zdradza wielkie zmęczenie. Nie namawiam do usuwania zmarszczek. Raczej do utrzymania skóry w zdrowej formie.”

Tak pisze we wstępie do artykułu w „Glamour” Joanna Winiarska, szefowa działu urody, która na poczet tej właśnie publikacji przetestowała naszą autorską procedurę zabiegu pod oczy. Karboksyterapia z infuzją tlenową, zabieg, który u Pani Joanny przeprowadziła nasza kosmetolog Ania Milewska, wzbudził jej zachwyt i zyskał ocenę „g e n i a l n y”.

Zapraszamy do lektury magazynu „Glamour” z entuzjastyczną rekomendacją naszego zabiegu pod oczy!

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/Swiat-kobiety-pazdziernik-2021.jpg

 Świat kobiety – październik 2021
Japoński masaż twarzy Kobido 

W artykule „Zabiegi jak lifting. Nowości od ekspertów” redakcja magazynu „Świat Kobiety” rekomenduje nasz japoński masaż twarzy KOBIDO. W kilku słowach o tym uznanym za niezwykle skuteczny manualnym zabiegu liftingującym, wypowiedziała się nasza Ula Krawczyk – mgr fizjoterapii i specjalistka od terapii manualnych na twarz i ciało. Ula często łączy w swoich terapiach zabiegi manualne z technologiami HIGH-TECH. Efekty jej terapii są zawsze bardzo naturalne. Możesz też liczyć na wskazówki dot. stylu życia i dobór suplementacji.

Zapraszamy do lektury magazynu „Świat Kobiety” i skorzystania z zabiegu KOBIDO w Klinice Bezpieczna Kosmetyka.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/Zwierciadlo-listopad-2021.jpg

 Zwierciadło – listopad 2021
Przewodnik po medycynie estetycznej 

„Liczą się nie tylko mięśnie i wysportowane ciało. Mężczyźni zaczynają też dbać o cerę. Nie chcą się odmładzać, ale nie chcą też wyglądać na zmęczonych.”

Czym męska skóra różni się od kobiecej? Czy któreś składniki kosmetyków/zabiegów są bardziej wskazane do męskiej skóry? Jakie zabiegi gabinetowe mężczyźni lubią najbardziej? O to redakcja magazynu „Zwierciadło” zapytała naszą ekspertkę od skóry męskiej Monikę Rozbicką-Gross.

Zapraszamy do lektury magazynu „Zwierciadło” z udziałem ekspertki Kliniki Bezpieczna Kosmetyka!

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/Estetyczny-Magazyn-numer-6-grudzien-2021.jpg

 Estetyczny Magazyn – grudzień 2021
Wyszczuplanie i modelowanie nóg 

„Zastój limfy i nadmiar tkanki tłuszczowej sprawiają, że nogi wyglądają na grubsze i niekształtne. Szczupły wygląd pomoże im odzyskać odpowiednia terapia skojarzona.” Na łamach prestiżowego pisma „Estetyczny Magazyn” opowiadają o niej nasze ekspertki – kosmetolog i założycielka Kliniki Bezpieczna Kosmetyka Agnieszka Mienik oraz Ula Krawczyk – mgr fizjoterapii, specjalistka w terapiach estetycznych na twarz i ciało, autorka skojarzonego programu wyszczuplająco-modelującego nogi SLENDER LEGS.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu nt. wyszczuplania i modelowania nóg z udziałem ekspertek Kliniki Bezpieczna Kosmetyka!

Redakcji dziękujemy za uznanie i możliwość współtworzenia magazynu adresowanego do specjalistów.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/Twoj-Styl-pazdziernik-2021.jpg

 Twój Styl – październik 2021
Przewodnik po medycynie estetycznej 

Co roku magazyn „Twój Styl” wyłania spośród nowości zabiegowych te najbardziej godne uwagi, skuteczne i bezpieczne. Miło nam donieść, że z uznaniem redakcji spotkała się tym razem nasza autorska procedura pod oczy: Karboksyterapia z infuzją tlenową. Zabieg odświeża i odmładza spojrzenie, a stosowany regularnie spowalnia starzenie się delikatnej okolicy oka. Wykonywany przed tzw. wielkim wyjściem potrafi zdjąć zmęczenie i wygładzić cienką skórę pod oczami.

Jak to działa..?

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem naszego zabiegu pod oczy na łamach przewodnika po medycynie estetycznej magazynu „Twój Styl”.

Redakcji dziękujemy za uznanie!

Artykuły w Internecie:
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/czujecie-spiecie-po-osmiu-godzinach-przy-biurku-czas-na-masaz-e1642875364476.png

 Czujecie spięcie po ośmiu godzinach przy biurku? Czas na masaż! 

Czujecie spięcie po ośmiu godzinach przy biurku? Czas na masaż!

Artykuł dostępny tutaj.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/polskie-kosmetyki-dla-mezczyzny-e1642875352537.png

 5 najlepszych polskich marek kosmetycznych 

5 najlepszych polskich marek kosmetycznych.

Artykuł dostępny tutaj.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/elle-man-talks-maciej-adamaszek-tworca-marki-true-men-skin-care-e1642875373139.png

 Wegańskie kosmetyki, czyli tak naprawdę jakie? Pytamy Macieja Adamaszka, założyciela marki True Men Skin Care 

Wegańskie kosmetyki, czyli tak naprawdę jakie? Pytamy Macieja Adamaszka, założyciela marki True Men Skin Care.

Artykuł dostępny tutaj.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/jak-poprawic-owal-twarzy-bez-liftingu-najnowsze-z-gabinetow-medycyny-estetycznej-e1642875306287.png

 Jak poprawić owal twarzy bez liftingu? Najnowsze zabiegi z gabinetów medycyny estetycznej 

Jak poprawić owal twarzy bez liftingu? Najnowsze zabiegi z gabinetów medycyny estetycznej.

Artykuł dostępny tutaj.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2022/01/cwiczenia-na-wyszczuplanie-twarzy.jpg

 Jak poprawić owal twarzy bez liftingu? Najnowsze zabiegi z gabinetów medycyny estetycznej 

Wyszczuplanie twarzy – czy ćwiczenia na wyszczuplanie twarzy rzeczywiście działają?

Artykuł dostępny tutaj.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.