Laseroterapia - Gabinet Kosmetyczny Warszawa - BEZPIECZNA KOSMETYKA

W Klinice Bezpieczna Kosmetyka pracujemy na renomowanych i certyfikowanych laserach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo jeden z najskuteczniejszych laserów do depilacji Primelase Excellence, Alma Harmony XL Pro, Emerge firmy Palomar, X Lase firmy Biotec Bezpieczne zabiegi laserowe Warszawa.

Zabiegi laserem są  zabiegami sprawdzonymi klinicznie i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia. Bardzo ważne jest jednak, aby zabieg wykonywała osoba doświadczona i przeszkolona z zakresu obsługi sprzętu. W Bezpiecznej Kosmetyce pracujemy renomowanych i sprawdzonych laserach, laserze frakcyjnym  Emerge, amerykańskiej firmy Palomal (zabiegi frakcyjne) oraz najnowszym laserze do depilacji laserowej Primelase Excellence hiszpańskiej firmy Coccone. Są to nowoczesne lasery posiadająca wszystkie niezbędne certyfikaty, a personel pracujący na nim przeszedł wszystkie niezbędne szkolenia potrzebne do jego obsługi.  Kolejnym laserem jest nowoczesna platforma Alma Harmony  XL Pro z opcja resurfacingu, zamykania naczyń, redukcji rumienia, usuwania tatuaży, redukcji blizn i rozstępów. Laser X Lase włoskiej firmy Biotec to zamykanie naczynek, bezinwazyjny lifting oraz redukcja trądziku.

Zespół Kliniki stale też podnosi swoje kwalifikacje w zakresie zabiegów laserowych. Nasz gabinet jest odpowiedzialny za moduł kształcenia „Laseroterapia i zabiegi laserowe” w WSIiZ na kierunku Kosmetologia Kliniczna, co świadczy o wysokim poziomie wiedzy personelu pracującego na laserach.

Aby wybrać odpowiedni zabieg i uzyskać najlepszy efekt, zapraszamy na spotkanie, podczas którego kosmetolog obejrzy skórę, oceni problem i zaplanuje indywidualnie dobraną kurację.

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny