Depilacja laserowa laserem diodowym i aleksandrytowym

Depilacja laserowa jest obecnie najskuteczniejszą metodą usuwania nadmiernego owłosienia. Bezpieczna depilacja laserowa Warszawa laserem diodowym i aleksandrytowym w klinice Bezpieczna Kosmetyka.
4.9/5 - (9 liczba ocen)

DEPILUJ ILE CHCESZ!

👉 Depilacja laserowa!

W Bezpiecznej Kosmetyce pracujemy na laserze diodowym i aleksandrytowym, który depiluje również jasny, rudy i cienki włos.

Wskazania do zabiegu epilacji laserowej:

 • skłonność do zapalenia mieszków włosowych (na kończynach dolnych i górnych, oraz na innych częściach ciała)
 • hirsutyzm lekooporny (występowanie u kobiet owłosienia typu męskiego)
 • chęć trwałego pozbycia się owłosienia na twarzy lub ciele.

Co wyróżnia nasz laser do epilacji? Laser posiada doskonały system chłodzenia Crystal Freeze, który redukuje do minimum odczucia bólowe. Najmniej bolesny laser do epilacji na rynku!

Od tego miesiąca możecie skorzystać z naszej oferty specjalnej“Depiluj ile chcesz!” 990 zł!

Umów wizytę już dziś 📲 22 636 02 42, 725 900 700

Opis zabiegu

Depilacja laserowa jest obecnie najskuteczniejszą metodą usuwania nadmiernego owłosienia.

W Bezpiecznej Kosmetyce pracujemy na platformie laserowej do depilacji laserowej. Do wyboru mamy dwie głowice, diodową (810nm) i aleksandrytową (755 nm), dzięki czemu epilujemy również jasny, rudy i słaby włos. Laser depilujący posiada wbudowany doskonały system chłodzenia. Dwa tryby pracy – statyczny i dynamiczny pozwalają na jeszcze bardziej skuteczne i szybsze działanie lasera! Zabieg epilacji całych nóg to ok 30 min.

Ważne! Zabieg musi być wykonywany kilkakrotnie w określonym czasie, ponieważ energia świetlna działa tylko na cebulki włosów rosnących, będących w fazie anagenu. Na cebulki w stanie spoczynku laser nie działa. Dla efektu trwałego usunięcia włosów (depilacja laserowa Warszawa), potrzebnych jest więc 5-7 zabiegów, wykonanych w określonych czasowo odstępach. Jest to ilość zabiegów podana orientacyjnie, ponieważ u każdej osoby może to wyglądać inaczej.

Uwaga! Nigdy nie usuwamy 100% włosów, zawsze pewien % pozostaje (ok 10%) skuteczność zabiegów jest też uzależniona od wielu czynników w tym również od stanu zdrowia osoby poddającej się zabiegowi. Zawsze podczas konsultacji  wstępnej informujemy o tym szczegółowo.

Laser emituje łagodną wiązkę promieni, przenikającą przez skórę aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę, nie uszkadzając innych narządów otaczających miejsce zabiegowe, dlatego zabieg depilacji laserowej jest całkowicie bezpieczny.

PRIMELASE Depilacja laserowa: górna warga 100
PRIMELASE Depilacja laserowa: żuchwa 150
PRIMELASE Depilacja laserowa: ramiona/przedramiona 350
PRIMELASE Depilacja laserowa: całe ręce 500
PRIMELASE Depilacja laserowa: uda (kolana gratis) 500
PRIMELASE Depilacja laserowa: łydki (stopy gratis) 400
PRIMELASE Depilacja laserowa: całe nogi (kolana i stopy gratis) 700
PRIMELASE Depilacja laserowa: bikini podstawowe 300
PRIMELASE Depilacja laserowa: bikini głębokie 400
PRIMELASE Depilacja laserowa: bikini całkowite 500
PRIMELASE Depilacja laserowa: pachy 300
PRIMELASE Depilacja laserowa: kark 100
PRIMELASE Depilacja laserowa: brzuch 300
PRIMELASE Depilacja laserowa: linia pępka / kresa biała 100
PRIMELASE Depilacja laserowa: linia międzypośladkowa 100
PRIMELASE Depilacja laserowa: okolica brodawek piersiowych 100

Ponieważ mamy włosy o różnym kolorze, ważne jest dobranie odpowiedniej długości fali, aby zabieg był skuteczny. Niestety, jeden laser nie poradzi sobie z każdym kolorytem włosa. Inną długością pracujemy na włosie ciemnym i grubym – laser diodowy 810nm, ale w przypadku jasnego czy rudego włosa musimy sięgnąć  po laser aleksandrytowy 755nm.

W większości gabinetów dostępny jest tylko jeden rodzaj lasera, właśnie diodowy, ze względu na jego uniwersalność, ale jeżeli chcecie zredukować owłosienie laserem to wybierzcie gabinet, w którym do dyspozycji jest zarówno laser diodowy  jak i aleksandrytowy. W Bezpiecznej Kosmetyce mamy do dyspozycji obydwa lasery.

Uwaga! Ostateczny wynik serii zabiegów jest uzależniony od wielu czynników, w tym również od stanu zdrowia pacjenta. Podczas konsultacji przed pierwszym zabiegiem wszystkie czynniki są z pacjentem omówione. Najtrudniejsze do usunięcia są włosy rosnące na twarzy, seria może wymagać nawet 10 i więcej zabiegów.

Ważne informacje dotyczące zabiegu depilacji laserowej:

Przeciwwskazania do depilacji laserowej
 • fotodermatozy,
 • nowotwory skóry,
 • niedawne peelingi,
 • terapie doustne retinoidami,
 • aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe,
 • skóra opalona, stosowanie samoopalaczy,
 • kremy i preparaty z retinolem i jego pochodnym,
 • cukrzyca, ciąża, obniżenie odporności organizmu,
 • okres 4 tygodni od wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym (dotyczy zabiegów na twarzy),
 • zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp) oraz leki światłouczulające (antybiotyki, antydepresyjne),
Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej:

🔹Bezpośrednio przed zabiegiem należy zgolić włosy w miejscu depilacji (najlepiej dzień wcześniej)

🔹Skóra nie może być sucha, podrażniona. Kilka dni przed zabiegiem można wykonać peeling i przygotować skórę balsamem. Ważne aby organizm był dobrze nawilżony dlatego dobrze jest pić  ok 1,5 litra wody mineralnej dziennie. W dniu zabiegu nie należy używać balsamów ani mleczek do ciała.

🔹Przed każdym zabiegiem włosów nie można wyrywać (pęseta, wosk, depilatory mechaniczne) przez okres 2-3 tygodni. Można natomiast je golić maszynką.

🔹W przypadku depilacji laserowej twarzy stosowanie kremów lub maści z Vit. A, retinoidami, Vit. C i kwasami owocowymi w miejscu depilowanej powierzchni wymaga 4 tygodni przerwy przed zabiegiem. Zawsze należy uprzedzać osobę wykonująca zabieg o przyjmowanych lekach.

🔹Peelingi należy odstawić 1 tydzień wcześniej.

🔹Terapia doustna retinoidami (izotretinoiną) wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji i pierwszym zabiegiem.

🔹Leki światłouwrażliwiające (fototoksyczne, fotoalergiczne) i zioła o takim działaniu (dziurawiec, nagietek, herbata Figura 1, 2, Deprim) wymagają odstawienia na 1 tydzień przed zabiegiem.

🔹Aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegu (bakteryjne, wirusowe, grzybicze) stanowią przeciwwskazanie do zabiegu. Zabieg jest możliwy 1 miesiąc po infekcji.

🔹Przed zabiegiem depilacji nie wolno używać samoopalacza, ani korzystać z kąpieli słonecznych. Po zabiegu można opalać się po ok 2-3 tygodniach.

Postępowanie po zabiegu

Zalecenia po zabiegu epilacji laserowej:

🔹Nie należy eksponować skóry na słońce przez ok 2-3 tygodnie!!! W tym okresie należy stosować kremy z filtrami anty-UVA i B z filtrem 50.

🔹Depilacja laserowa jest zabiegiem termicznym, po zabiegu może pojawić się obrzęk i/lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry, mogą pojawić się też strupki.

Wszystkie objawy powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach. W tym czasie należy skórę traktować delikatnie:

🔹myć delikatnym żelem lub mydłem, ewentualnie samą czystą wodą.

🔹nie stosować dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu (jeśli depilacja dotyczyła pach),

🔹stosować zasypkę, krem lub maść Alantan albo Bephanten aby złagodzić zaczerwienienie.

🔹delikatnie skórę osuszać, nie trzeć, nie drażnić w inny sposób,

🔹preparaty o działaniu złuszczającym wprowadzać po 2 tygodniach od zabiegu.

Kolejne zabiegi depilacji laserowej należy wykonywać w odstępach ok. 4-6-10 tygodni, czas ten zależy od epilowanej okolicy (bikini i pachy ok 6 tyg, nogi 8-10 tyg)

Pierwsza bezbolesna depilacja laserowa w moim życiu! Jestem mega zadowolona z efektów i na pewno tu wrócę 😊

Ania

Najlepsza depilacja laserem Primlase Excellence w Warszawie! Jestem po 3 zabiegu, a włosy praktycznie nie odrastają. Bardzo polecam!

Monika

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu depilacji laserowej Primlase! Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu i brak podrażnień.

Asia

Depilacja laserowa szybka i bezbolesna, a Pani Ula sympatyczna i bardzo dokładna. Szczerze polecam.

Marzena

Najlepszy salon w Warszawie w jakim byłam. Bardzo profesjonalne miejsce ze przemiłym personelem, a depilacja laserowa na najwyższym poziomie! Polecam wszystkim!

Agata

Bardzo polecam wszystkim osobom zainteresowanym depilacją laserową w Warszawie! Wszystkie zabiegi epilacji przeprowadzone bardzo dokładnie i bezboleśnie. Dodatkowo korzystne promocje przy wielu partiach.

Karolina

Testowałam wiele laserów do epilacji, ale Primlase jest zdecydowanie najlepszy. Poradził sobie nawet z jasnymi włosami! Do tego bardzo dobry kontakt z klientem po zabiegu. Polecam!

Martyna

Po wielu latach w końcu zdecydowałam się na epilację laserową. Bezpieczna Kosmetyka to strzał w dziesiątkę – mają najbezpieczniejszy laser w Warszawie. Dodatkowo Pani wykonująca zabieg bardzo profesjonalna!

Sabina

Po skończonym pakiecie 4 zabiegów depilacji na pachy bezbolesnym laserem Primlase mogę w końcu napisać – efekt jest NIESAMOWITY. Polecam Bezpieczną Kosmetykę!

Jola

Bardzo polecam ten gabinet. Skuteczna depilacja laserowa Warszawa. Zabieg wykonany z dużą dokładnością, a efekt od razu po zabiegu.

Ewa

Umów się na zabieg

Na zabiegi można umawiać się za pośrednictwem poniższego formularza.

Telefonicznie pod numerem +48 725 900 700 lub przez system rezerwacyjny online na booksy.com  Depilacja laserowa XLASE - FAQ

  Poniżej prezentujemy najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegów depilacji laserowej. Być może znajdziesz tutaj odpowiedź na swoje pytanie. W przeciwnym razie zachęcamy do kontaktu z naszym gabinetem.
  Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej?

  Przed zabiegiem depilacji laserowej nie wolno wyrywać włosów pęseta i woskiem przez okres 2-3 tygodni. W dniu zabiegu nie używamy żadnych balsamów, mleczek ani samoopalaczy do ciała. Dzień przed zabiegiem należy zgolić włosy maszynką.

  Czy do zabiegu depilacji laserowej mogę przyjść bez golenia?

  Do zabiegu włosy muszą być ogolone, więc na zabieg należy przyjść przygotowanym. Istnieje tez możliwość, aby osoba wykonująca zabieg odpowiednio przygotowała skórę (ogoliła ją) ale jest to trudne szczególnie przy dużych powierzchniach np. nogi i może podrażnić skórę, a na skórze podrażnionej i zaczerwienionej nie możemy wykonać zabiegu depilacji laserowej.

  Czy depilacja laserowa boli?

  Zabieg laserem diodowym Xlase Plus, dzięki zastosowaniu nowej technologii o silnym chłodzeniu jest szybki i mało bolesny. Przy okolicach szczególnie wrażliwych np. bikini istnieje możliwość wykonania znieczulenia miejscowego (usługa ta jest dodatkowo płatna).

  Od jakiego wieku można robić depilację laserową?

  Zabiegi usuwania owłosienia możemy wykonywać w każdym wieku, natomiast w okresie dojrzewania gospodarka hormonalna ulega ciągłym zmianom, dlatego warto poczekać do momentu kiedy gospodarka hormonalna w naszym organizmie ustabilizuje się. Osoby niepełnoletnie muszą przyjść na zabieg z rodzicem albo opiekunem prawnym. Aby wykonać zabieg konieczna jest pisemna zgoda rodzica albo opiekuna prawnego.

  Czy po pierwszym zabiegu depilacji laserowej zobaczę efekt?

  Po pierwszym zabiegu depilacji laserowej efektem będzie zmniejszenie ilości owłosienia o około 20- 30 procent. Pierwsze efekty zostają zauważalne 2-3 tygodnie od wizyty.

  Czy po zabiegu depilacji laserowej mogę się opalać?

  Absolutnie nie! Opalanie skóry po zabiegu depilacji laserowej może wywołać przebarwienia, odbarwienia i blizny, dlatego zarówno przed zabiegiem i po zabiegu musimy zrezygnować z opalania. Bezwzględnym przeciwskazaniem jest opalanie w trakcie serii zabiegów i minimum 3 tygodnie po ostatnim zabiegu. W trakcie serii zabiegów należy używać kremów z wysokim filtrem UVA i UVB.

  Czy depilacja laserowa pomoże na wrastające włoski?

  Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą w walce z wrastającymi włoskami.

  Na czym polega depilacja laserowa?

  Mechanizm światła laserowego sprowadza się do miejscowego, precyzyjnego zniszczenia cebulek włosowych, zabarwionych melaniną, bez szkodliwego oddziaływania na komórki skóry. Laser wysyła impuls, który niszczy pigment włosa, powodując wstrzymanie funkcji nawet życiowych kilku cebulek jednocześnie i na stałe eliminując odrost włosów.

  Jakie są przeciwskazania do depilacji laserowej?

  Przeciwskazaniami do depilacji laserowej są : świeża opalenizna, niektóre leki i zioła światłouczulające, choroby nowotworowe, zmiany wirusowe i bakteryjne, bielactwo, łuszczyca, ciąża i karmienie piersią.

  Czy w ciąży można wykonywać depilację laserową?

  Ciąża jest bezwzględnym przeciwskazaniem do wykonywania zabiegu depilacji laserowej.

  Czy w ciąży można wykonywać depilację laserową?

  Ciąża jest bezwzględnym przeciwskazaniem do wykonywania zabiegu depilacji laserowej.

  Kiedy najlepiej ogolić się przed depilacją laserową?

  Najlepiej wykonać golenie dzień przed zabiegiem, szczególnie jeżeli skóra jest skłonna do podrażnień. Bezpośrednio przed zabiegiem skóra musi być czysta, sucha i nienatłuszczona.

  Jakie są odstępy miedzy zabiegami depilacji laserowej?

  Zabiegi wykonujemy w odstępach co 4- 6 tygodni, a czas ten jest uzależniony od depilowanej okolicy.

  Ile zabiegów depilacji laserowej należy wykonać w serii?

  Dla efektu trwałego usunięcia włosów zalecane jest od 4-7 zabiegów w serii. Ilość zabiegów jest uzależniona od rodzaju skóry, owłosienia i gospodarki hormonalnej. Najtrudniej jest usunąć włoski z twarzy, okolica ta wymaga też większej ilości zabiegów.

  4.9/5 - (9 liczba ocen)
  https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

  Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

  Adres
  ul. Dzielna 60
  01-029 Warszawa
  Napisz do nas
  kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
  Zadzwoń do nas
  725 900 700
  22 636 02 42

  Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

  Adres
  ul. Dzielna 60
  01-029 Warszawa
  Napisz do nas
  kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
  Zadzwoń do nas
  725 900 700
  22 636 02 42
  Salon Kosmetyczny Warszawa
  Twoje bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

  Zespół z pasją

  Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

  Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny