Nowości

Nadchodzi Dzień Kobiet….

…. a z tej okazji u nas niespodzianki… W Bezpiecznej Kosmetyce mamy Tydzień Kobiet! Od 8 do 13 marca pojedyńcze zabiegi na ciało będą z 20% rabatem a pakiety na ciało będzie można kupić z… Czytaj dalej »

Nowość! STORZ MEDICAL fala akustyczna

Terapia falą akustyczną (Acoustic Wave Therapy AWT®) wykorzystywana w nowoczesnym urządzeniu D-ACTOR®, to nieinwazyjna metoda leczenia cellulitu oraz zwiotczałej tkanki łącznej. Fala akustyczna jest wykorzystywana w zabiegach medycyny estetycznej oraz fizjoterapii – stymuluje mikrokrążenie w… Czytaj dalej »

Promocja Icoone!

Święta i Sylwester za nami. 🎄 🎉 Choć nie były takie same jak zawsze, proszę się przyznać, kto nie podjadał? My do tej pory czujemy smak i zapach potraw. 😋 Czy Waszym postanowieniem noworocznym jest powrót… Czytaj dalej »

Stymulatory tkankowe – naturalne odmładzanie

Stymulatory tkankowe to preparaty wykorzystywane w kosmetologii przeciwstarzeniowej, stosowane do odbudowy struktur skóry. Składniki zawarte w preparatach dzięki stymulacji kolagenu i elastyny poprawiają jędrność, gęstość i jakość skóry. Działają w sposób naturalny i bardzo szybko… Czytaj dalej »

Dbamy o Wasze piękno BEZPIECZNIE

Sprawdźcie jak dbamy o wspólne dobro! Dbamy o Klientów: przyjmujemy tylko osoby zdrowe ograniczamy liczbę Klientów gabinecie. Umawiamy i przyjmujemy Klientów z odpowiednim odstępem czasowym zrezygnowaliśmy z poczekalni Klientów prosimy o noszenie maseczek, rękawiczek jednorazowych… Czytaj dalej »

Facebook