Nowości

Wakacyjna promocja Kriolipoliza Cooltech

Błyskawiczna promocja 💥 Błyskawiczna, ponieważ daje błyskawiczny efekt🔝 Do końca czerwca 2021r  zabieg kriolipolizy Cooltech z rabatem 20%‼️ Zabieg idealny dla osób, które chcą się pozbyć tkanki tłuszczowej w określonych miejscach (brzuch, boczki, uda, ramiona)… Czytaj dalej »

Nowość! STORZ MEDICAL fala akustyczna

Terapia falą akustyczną (Acoustic Wave Therapy AWT®) wykorzystywana w nowoczesnym urządzeniu D-ACTOR®, to nieinwazyjna metoda leczenia cellulitu oraz zwiotczałej tkanki łącznej. Fala akustyczna jest wykorzystywana w zabiegach medycyny estetycznej oraz fizjoterapii – stymuluje mikrokrążenie w… Czytaj dalej »

Promocja Icoone!

Wymodeluj ciało do lata! A w jaki sposób?….. My proponujemy zabieg ICOONE – to w 100% naturalny proces wspomagający wyszczuplenie sylwetki poprzez bardzo precyzyjny drenaż limfatyczny całego ciała. Jakie są wskazania do wykonania zabiegu? 🤔… Czytaj dalej »

Stymulatory tkankowe – naturalne odmładzanie

Stymulatory tkankowe to preparaty wykorzystywane w kosmetologii przeciwstarzeniowej, stosowane do odbudowy struktur skóry. Składniki zawarte w preparatach dzięki stymulacji kolagenu i elastyny poprawiają jędrność, gęstość i jakość skóry. Działają w sposób naturalny i bardzo szybko… Czytaj dalej »

Dbamy o Wasze piękno BEZPIECZNIE

Sprawdźcie jak dbamy o wspólne dobro! Dbamy o Klientów: przyjmujemy tylko osoby zdrowe ograniczamy liczbę Klientów gabinecie. Umawiamy i przyjmujemy Klientów z odpowiednim odstępem czasowym zrezygnowaliśmy z poczekalni Klientów prosimy o noszenie maseczek, rękawiczek jednorazowych… Czytaj dalej »

Facebook