Nowości

Nowość! Oczyszczanie wodorowe Aquametiq Hydra Prime

Już to mamy! Oczyszczanie wodorowe Aquametiq Hydra Prime to wieloetapowa procedura odmładzania twarzy z wykorzystaniem dobroczynnego wodoru, ale jak sama nazwa wskazuje, zabieg ma również działanie oczyszczające, dlatego świetnie sprawdzi się również w przypadku cery tłustej… Czytaj dalej »

Bandaże Arosha

Mamy to! Teraz w Bezpiecznej Kosmetyce terapia bandażami Arosha! Bandaże Arosha to kompleksowe podejście do pielęgnacji ciała i walki z problemami estetycznymi takimi jak: cellulit, obrzęki, zwiotczenia, nadmiernie zgromadzona tkanka tłuszczowa. Różnorodność bandaży pozwala dopasować terapię… Czytaj dalej »

1 Fokus GRATIS do każdego pakietu Icoone i Icoone Laser

Na rynku kosmetycznym jest wiele urządzeń do modelowania sylwetki i redukcji cellulitu za pomocą masażu podciśnieniowego, masażu próżniowo rolkowego, dermomasażu, czy terapii podciśnieniowych, ale niekwestionowanym liderem skuteczności jest icoone, szczególnie icoone Laser. Więc czas wymodelować… Czytaj dalej »

Sklep internetowy BK Shop

Sklep internetowy BK Shop

Nie wiesz, jakie kosmetyki są optymalne dla Ciebie? Chcesz mieć pewność, że Twoja skóra dostaje dokładnie to, czego potrzebuje? Zadzwoń a my pomożemy Ci je dobrać. Najpierw przechodzisz kompleksową diagnostykę skóry, a potem dobierane są… Czytaj dalej »

Harmony

Zabieg Wegański Selvert Harmony

Bycie weganem to nie tylko dieta, to cała filozofia 💚 Dlatego wychodząc na przeciw osobom, które wybrały taki styl życia wprowadzamy do naszej oferty linię kosmetyków wegańskich szwajcarskiej marki Selvert. HARMONY 🌿 to linia całkowicie… Czytaj dalej »

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram