Nowe zasady umawiania wizyt w gabinecie Bezpieczna Kosmetyka - Gabinet Kosmetyczny Warszawa - BEZPIECZNA KOSMETYKA

Oceń stronę

Na zabiegi można umawiać się wyłącznie telefonicznie 725  900 700, e-mail kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl , lub przez system https://www.booksy.com/gabinet-bezpiecznej-kosmetyki . Dla osób z zewnątrz salon będzie zamknięty. Będą do niego wpuszczane wyłącznie umówione wcześniej osoby. Czytaj całość…

Osoby, które zapiszą się przez e-mail, lub system booksy.com dzień przed wizytą otrzymają telefon z recepcji w celu przeprowadzenia wywiadu epidemiologicznego.

Pomiędzy klientami jest przewidziana przerwa 15 min (czas na dokładną dezynfekcję, wywietrzenie pomieszczenia)

Pacjent przychodzi do gabinetu w maseczce, nie wcześniej niż 5-10 min przed planowaną wizytą (czas na wypełnienie dokumentacji oraz ankiety epidemiologicznej)

Klient przychodzi do gabinetu sam, bez osób towarzyszących (z wyjątkiem osób niepełnoletnich lub osób niepełnosprawnych wymagających pomocy opiekuna)

Klient jest zobowiązany do dezynfekcji rąk zaraz po wejściu do gabinetu

Przy wejściu następuje pomiar bezdotykowy temperatury ciała – jeśli 37,4 lub więcej – wizyta się nie odbywa (pomiar na poziomie tętnicy szyjnej)

Klient przed każdą wizytą otrzymuje ankietę epidemiologiczną, wypełniona i podpisana ankieta jest dołączana do dokumentacji – w razie odpowiedzi wskazujących na ryzyko zakażenia, wizyta nie odbywa się, a w przypadku podejrzenia zakażenia następuje kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną

Po wyjściu klienta następuje dezynfekcja klamek i powierzchni, z którymi klient miał kontakt oraz wywietrzenie gabinetu oraz naświetlenie lampą UVC

Zdajemy sobie sprawę, że wiąże się z to pewnymi niedogodnościami, ale mocno zależy nam na zachowaniu zasad bezpieczeństwa dla naszego wspólnego dobra.  Zapraszamy serdecznie!

Agnieszka Mienik & Zespół BK

Oceń stronę
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny