Opis zabiegu
Karboksyterapia jest zabiegiem wykorzystującym dwutlenek węgla, który podczas zabiegu wprowadzany jest pod skórę. Podanie CO2 przyspiesza przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych co stymuluje skórę do produkcji nowego kolagenu. Gaz ten ma również zdolność do rozbijania nagromadzonego tłuszczu.
Wskazania do zabiegu karboksyterapii:
- redukcja blizn i zmarszczek
- tzw. “worki” pod oczami, zasinienia i zmarszczki
- wiotkość i starzenie się skóry twarzy, szyi i dekoltu
- tzw. “zimne stopy, zimne dłonie” zaburzenia krążenia
Przeciwwskazania do zabiegu karboksyterapii:
- choroby serca i płuc
- ciąża i karmienie piersią
- choroby nowotworowe
- stany zapalne skóry w okolicy zabiegowej
- klaustrofobia (w przypadku zabiegu na okolice oczu)
- terapia inhibitorami anhydrozy węglanowej
- klaustrofobia (w przypadku zabiegu na okolice oczu).
Czas zabiegu: 30-45 min.
Częstotliwość zabiegów: Najlepsze efekty daje seria składająca się z 5-10 zabiegów wykonywanych co 7 dni. Dokładna ilość zabiegów ustalana jest podczas konsultacji przed zabiegiem.
Po zabiegu: W miejscu wprowadzenia igły widoczne jest zaczerwienienie i mikroślady po nakłuciach, które zanikają w ciągu kilku minut. Istnieje prawdopodobieństwo powstania siniaków w miejscu wkłucia igły. Uczucie obrzęku i rozpierania, które pojawia się podczas wprowadzenia CO2 zanika po kilku minutach. Ze względu na dostępną w urządzeniu opcje podgrzewania gazu odczucia bólowe są minimalne.
Zabieg karboksyterapii jest zabiegiem bezpiecznym, obarczonym znikomym ryzykiem objawów ubocznych, a sama terapia jest bardzo dobrze przebadana pod względem mechanizmów działania i efektów terapeutycznych.
Karboksyterapia: okolica oczu | 200 |
Karboksyterapia: twarz | 220 |
Karboksyterapia: twarz i oczy | 300 |
Karboksyterapia: szyja i dekolt | 290 |
Karboksyterapia: twarz,szyja, oczy, dekolt | 350 |
Przy serii 5 zabiegów karboksyterapii ostatni zabieg jest wykonywany z rabatem 50%
Przy serii 10 zabiegów karboksyterapii ostatni zabieg jest gratis.
Umów się na zabieg
Na zabiegi można umawiać się za pośrednictwem poniższego formularza.
Telefonicznie pod numerem +48 725 900 700 lub przez system rezerwacyjny online na booksy.com
Depilacja laserowa XLASE - FAQ
Przed zabiegiem depilacji laserowej nie wolno wyrywać włosów pęseta i woskiem przez okres 2-3 tygodni. W dniu zabiegu nie używamy żadnych balsamów, mleczek ani samoopalaczy do ciała. Dzień przed zabiegiem należy zgolić włosy maszynką.
Do zabiegu włosy muszą być ogolone, więc na zabieg należy przyjść przygotowanym. Istnieje tez możliwość, aby osoba wykonująca zabieg odpowiednio przygotowała skórę (ogoliła ją) ale jest to trudne szczególnie przy dużych powierzchniach np. nogi i może podrażnić skórę, a na skórze podrażnionej i zaczerwienionej nie możemy wykonać zabiegu depilacji laserowej.
Zabieg laserem diodowym Xlase Plus, dzięki zastosowaniu nowej technologii o silnym chłodzeniu jest szybki i mało bolesny. Przy okolicach szczególnie wrażliwych np. bikini istnieje możliwość wykonania znieczulenia miejscowego (usługa ta jest dodatkowo płatna).
Zabiegi usuwania owłosienia możemy wykonywać w każdym wieku, natomiast w okresie dojrzewania gospodarka hormonalna ulega ciągłym zmianom, dlatego warto poczekać do momentu kiedy gospodarka hormonalna w naszym organizmie ustabilizuje się. Osoby niepełnoletnie muszą przyjść na zabieg z rodzicem albo opiekunem prawnym. Aby wykonać zabieg konieczna jest pisemna zgoda rodzica albo opiekuna prawnego.
Po pierwszym zabiegu depilacji laserowej efektem będzie zmniejszenie ilości owłosienia o około 20- 30 procent. Pierwsze efekty zostają zauważalne 2-3 tygodnie od wizyty.
Absolutnie nie! Opalanie skóry po zabiegu depilacji laserowej może wywołać przebarwienia, odbarwienia i blizny, dlatego zarówno przed zabiegiem i po zabiegu musimy zrezygnować z opalania. Bezwzględnym przeciwskazaniem jest opalanie w trakcie serii zabiegów i minimum 3 tygodnie po ostatnim zabiegu. W trakcie serii zabiegów należy używać kremów z wysokim filtrem UVA i UVB.
Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą w walce z wrastającymi włoskami.
Mechanizm światła laserowego sprowadza się do miejscowego, precyzyjnego zniszczenia cebulek włosowych, zabarwionych melaniną, bez szkodliwego oddziaływania na komórki skóry. Laser wysyła impuls, który niszczy pigment włosa, powodując wstrzymanie funkcji nawet życiowych kilku cebulek jednocześnie i na stałe eliminując odrost włosów.
Przeciwskazaniami do depilacji laserowej są : świeża opalenizna, niektóre leki i zioła światłouczulające, choroby nowotworowe, zmiany wirusowe i bakteryjne, bielactwo, łuszczyca, ciąża i karmienie piersią.
Ciąża jest bezwzględnym przeciwskazaniem do wykonywania zabiegu depilacji laserowej.
Ciąża jest bezwzględnym przeciwskazaniem do wykonywania zabiegu depilacji laserowej.
Najlepiej wykonać golenie dzień przed zabiegiem, szczególnie jeżeli skóra jest skłonna do podrażnień. Bezpośrednio przed zabiegiem skóra musi być czysta, sucha i nienatłuszczona.
Zabiegi wykonujemy w odstępach co 4- 6 tygodni, a czas ten jest uzależniony od depilowanej okolicy.
Dla efektu trwałego usunięcia włosów zalecane jest od 4-7 zabiegów w serii. Ilość zabiegów jest uzależniona od rodzaju skóry, owłosienia i gospodarki hormonalnej. Najtrudniej jest usunąć włoski z twarzy, okolica ta wymaga też większej ilości zabiegów.