Zakup i regulamin Bonów Upominkowych / Voucherów

Bon Upominkowy to doskonały prezent na każdą okazję.
5/5 - (3 liczba ocen)

Regulamin

Bon Upominkowy/Voucherto doskonały prezent na każdą okazję i dla każdego. Bon Upominkowy/Voucher prezentowy można zakupić osobiście w naszej Klinice, płacąc gotówką lub kartą płatniczą, można też  zamówić go telefonicznie lub przez pocztę e-mailową. Bon Upominkowy/Voucher wysyłamy wówczas pocztą e-mail bądź na wskazany adres z listem o ustalonej wspólnie treści.

Płatność za tę formę Bonu Upominkowego/Vouchera przelewana jest przez kupującego na konto: 24 1160 2202 0000 0001 0367 7561

Regulamin Bonów Upominkowych/Voucherów
 1. Bony Upominkowe/Vouchery są wydawane w formie zaproszenia. Dostępne są w ciągłej sprzedaży i można je zakupić na dowolną kwotę lub może on dotyczyć konkretnej, wymienionej na bonie usługi.
 2. Bony Upominkowe/Vouchery można nabyć na kilka sposobów:🔹 osobiście w gabinecie BK, 🔹zamówić droga mailową (kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl) po zaksięgowaniu płatności prześlemy go do samodzielnego wydrukowania droga mailową 🔹zakupić przez sklep internetowy BK Shop https://bezpiecznakosmetyka.pl/sklep/kategoria/vouchery/
 3. Na życzenie Kupującego Bon Upominkowy/Voucher może zostać wysłany pod wskazany adres kurierem. Opłata za przesłanie Bonu kurierem wynosi 19 PLN.
 4. Bony Upominkowe/Vouchery na wybrane usługi lub pakiety usług można przeznaczyć na wszystkie usługi z oferty Gabinetu BK, z wyjątkiem zabiegów z zakresu Medycyny Estetycznej, które wykonuje lekarz oraz na kosmetyków detalicznych dostępnych w ofercie gabinetu BK.
 5. Bony Upominkowe/Vouchery są ważne przez okres 3 miesięcy od daty ich zakupu i w tym czasie należy wykorzystać wykupione zaproszenie.
  Po upływie terminu ważności Bonu Upominkowego/Vouchera, jego wartość zostaje utracona i nie ma możliwości jego przedłużenia.
 6. Bon Upominkow/Voucher nie podlega wymianie na gotówkę i nie wydajemy z niego reszty w gotówce.
 7. Płatności Bonem Upominkowym/Voucherem nie można łączyć z aktualnymi promocjami i rabatami.
 8. Bon Upominkowy/Voucher upoważnia do skorzystania z usług w naszym gabinecie zgodnie z obowiązującym aktualnie cennikiem i wartością posiadanego bonu.
 9. Bon Upominkowy/Voucher wykorzystujemy jednorazowo lub przy kwotach powyżej 1000zł można wybrać 2 lub więcej zabiegów.
 10. Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana, chcąc skorzystać z szerszej gamy usług, może dokonać dopłaty do otrzymanego Bonu Upominkowego/Vouchera.
 11. W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty należy skontaktować się z recepcją pod nr tel 725 900 700. Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o poinformowanie recepcji, że formą płatności za umawiany zabieg będzie Bon Upominkowy/Voucher .
 12. W razie braku anulowania rezerwacji drogą telefoniczną lub osobiście, na 24h przed umówioną wizytą, Bon Upominkowy/Voucher  uznany zostaje za zrealizowany.
 13. Bon Upominkowy/Voucher  należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.
 14. W przypadku utraty lub zniszczenia Bonu Upominkowego/Vouchera , Gabinet BK nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej jego utratą.
 15. Integralną częścią Bonu Upominkowego/Vouchera  jest niniejszy Regulamin, który na życzenie jest udostępniany w recepcji i na stronie Gabinetu BKhttps://bezpiecznakosmetyka.pl/bony-prezentowe/zakup-i-regulamin-voucherow/
 16. Zakup Bonu Upominkowego/Vouchera  jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu.
 17. Gabinet Bezpieczna Kosmetyka zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Zakupu Bonu Upominkowego/Vouchera.
 18. Powyższy Regulamin obowiązuje od dnia 01.07.2023 roku.
Bon Upominkowy to super prezent na każda okazję!
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2021/08/IMG_1382-320x213.jpg

Profesjonalna miła obsługa, zabieg wykonany z wielką starannością.

Jadwiga

Zdecydowanie bardzo polecam, pełen profesjonalizm.

Iwona

Wykonanie zabiegu profesjonalne. Przekazano mi informację o pielęgnacji skóry po zabiegu.

Asia

Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm i przemiła atmosfera w salonie !

Ania

Umów się na zabieg

Na zabiegi można umawiać się za pośrednictwem poniższego formularza.

Telefonicznie pod numerem +48 725 900 700 lub przez system rezerwacyjny online na booksy.com

  Depilacja laserowa XLASE - FAQ

  Poniżej prezentujemy najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegów depilacji laserowej. Być może znajdziesz tutaj odpowiedź na swoje pytanie. W przeciwnym razie zachęcamy do kontaktu z naszym gabinetem.
  Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej?

  Przed zabiegiem depilacji laserowej nie wolno wyrywać włosów pęseta i woskiem przez okres 2-3 tygodni. W dniu zabiegu nie używamy żadnych balsamów, mleczek ani samoopalaczy do ciała. Dzień przed zabiegiem należy zgolić włosy maszynką.

  Czy do zabiegu depilacji laserowej mogę przyjść bez golenia?

  Do zabiegu włosy muszą być ogolone, więc na zabieg należy przyjść przygotowanym. Istnieje tez możliwość, aby osoba wykonująca zabieg odpowiednio przygotowała skórę (ogoliła ją) ale jest to trudne szczególnie przy dużych powierzchniach np. nogi i może podrażnić skórę, a na skórze podrażnionej i zaczerwienionej nie możemy wykonać zabiegu depilacji laserowej.

  Czy depilacja laserowa boli?

  Zabieg laserem diodowym Xlase Plus, dzięki zastosowaniu nowej technologii o silnym chłodzeniu jest szybki i mało bolesny. Przy okolicach szczególnie wrażliwych np. bikini istnieje możliwość wykonania znieczulenia miejscowego (usługa ta jest dodatkowo płatna).

  Od jakiego wieku można robić depilację laserową?

  Zabiegi usuwania owłosienia możemy wykonywać w każdym wieku, natomiast w okresie dojrzewania gospodarka hormonalna ulega ciągłym zmianom, dlatego warto poczekać do momentu kiedy gospodarka hormonalna w naszym organizmie ustabilizuje się. Osoby niepełnoletnie muszą przyjść na zabieg z rodzicem albo opiekunem prawnym. Aby wykonać zabieg konieczna jest pisemna zgoda rodzica albo opiekuna prawnego.

  Czy po pierwszym zabiegu depilacji laserowej zobaczę efekt?

  Po pierwszym zabiegu depilacji laserowej efektem będzie zmniejszenie ilości owłosienia o około 20- 30 procent. Pierwsze efekty zostają zauważalne 2-3 tygodnie od wizyty.

  Czy po zabiegu depilacji laserowej mogę się opalać?

  Absolutnie nie! Opalanie skóry po zabiegu depilacji laserowej może wywołać przebarwienia, odbarwienia i blizny, dlatego zarówno przed zabiegiem i po zabiegu musimy zrezygnować z opalania. Bezwzględnym przeciwskazaniem jest opalanie w trakcie serii zabiegów i minimum 3 tygodnie po ostatnim zabiegu. W trakcie serii zabiegów należy używać kremów z wysokim filtrem UVA i UVB.

  Czy depilacja laserowa pomoże na wrastające włoski?

  Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą w walce z wrastającymi włoskami.

  Na czym polega depilacja laserowa?

  Mechanizm światła laserowego sprowadza się do miejscowego, precyzyjnego zniszczenia cebulek włosowych, zabarwionych melaniną, bez szkodliwego oddziaływania na komórki skóry. Laser wysyła impuls, który niszczy pigment włosa, powodując wstrzymanie funkcji nawet życiowych kilku cebulek jednocześnie i na stałe eliminując odrost włosów.

  Jakie są przeciwskazania do depilacji laserowej?

  Przeciwskazaniami do depilacji laserowej są : świeża opalenizna, niektóre leki i zioła światłouczulające, choroby nowotworowe, zmiany wirusowe i bakteryjne, bielactwo, łuszczyca, ciąża i karmienie piersią.

  Czy w ciąży można wykonywać depilację laserową?

  Ciąża jest bezwzględnym przeciwskazaniem do wykonywania zabiegu depilacji laserowej.

  Czy w ciąży można wykonywać depilację laserową?

  Ciąża jest bezwzględnym przeciwskazaniem do wykonywania zabiegu depilacji laserowej.

  Kiedy najlepiej ogolić się przed depilacją laserową?

  Najlepiej wykonać golenie dzień przed zabiegiem, szczególnie jeżeli skóra jest skłonna do podrażnień. Bezpośrednio przed zabiegiem skóra musi być czysta, sucha i nienatłuszczona.

  Jakie są odstępy miedzy zabiegami depilacji laserowej?

  Zabiegi wykonujemy w odstępach co 4- 6 tygodni, a czas ten jest uzależniony od depilowanej okolicy.

  Ile zabiegów depilacji laserowej należy wykonać w serii?

  Dla efektu trwałego usunięcia włosów zalecane jest od 4-7 zabiegów w serii. Ilość zabiegów jest uzależniona od rodzaju skóry, owłosienia i gospodarki hormonalnej. Najtrudniej jest usunąć włoski z twarzy, okolica ta wymaga też większej ilości zabiegów.

  5/5 - (3 liczba ocen)
  https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

  Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

  Adres
  ul. Dzielna 60
  01-029 Warszawa
  Napisz do nas
  kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
  Zadzwoń do nas
  725 900 700
  22 636 02 42

  Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

  Adres
  ul. Dzielna 60
  01-029 Warszawa
  Napisz do nas
  kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
  Zadzwoń do nas
  725 900 700
  22 636 02 42
  Salon Kosmetyczny Warszawa
  Twoje bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

  Zespół z pasją

  Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

  Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny