Holystic Lift – n o w a jakość terapii anti-aging!

5/5 - (4 liczba ocen)
Holystic Lift – n o w a  jakość terapii anti-aging!

Co zrobić, kiedy skóra przestaje wchłaniać kosmetyki, permanentnie domaga się nawilżania, a mięśnie twarzy są pospinane i układają się srogo? Jak poradzić sobie z polockdownowym stresem, który odcisnął piętno na układzie naszych mięśni i odarł nasze ciała z energii, a twarze uczynił smutnymi? Odpowiedzią może być nasz nowy zabieg – Holystic Lift. To bardzo holistyczna procedura, która poprawia samopoczucie, przywraca harmonię i dostosowuje się do naturalnego rytmu naszego ciała.

Filozofia zabiegu Holystic Lift

HolystIc Lift  to połączenie masażu o wielowiekowej tradycji z zastosowaniem pielęgnacji slow age utrzymanej w trendzie eko.

– Masaż punktowo-energetyczny, to zabieg, który sięga do źródeł tradycyjnej medycyny chińskiej. Podczas masażu palpacyjnie stymulujemy najważniejsze punkty aktywności energetycznej, które Chińczycy nazywali punktami akupunktury, punkty te zlokalizowane są na południkach energetycznych zwanych meridianami i posiadają szczególne właściwości bioenergetyczne i morfologiczne – wyjaśnia Ania Jaszczuk.

Według tradycyjnej medycyny chińskiej meridiany i ich odgałęzienia to drogi, którymi krąży energia życiowa – chi. Meridiany łączą narządy wewnętrzne z punktami na powierzchni ciała. Masaż reguluje funkcjonowanie narządów wewnętrznych, tkanek i zmysłów, usprawnia chi i obieg krwi w narządach i tkankach. Na koniec nakładamy naturalną maskę wyciszającą na bazie alg. – Holystic lift oddziałuje leczniczo i intensyfikuje działanie kosmetyków użytych do zabiegu  – wyjaśnia ekspertka i poleca tę formę terapii, jako uzupełnienie klasycznych terapii np. z zastosowaniem High-Tech lub zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. – Holistyczna terapia manualna w terapiach anti-aging wpływa na pracę i funkcjonowanie całego organizmu, co przekłada się na ostateczne efekty odmładzające innych zabiegów – podkreśla ekspertka.

Procedura zabiegu

Holistyczny lifting zaczyna się od masażu okolicy szyjno-karkowo-barkowej. Plecy są całkowicie odsłonięte, to etap rozluźniania przygotowujący ciało na stymulację punktów energetycznych. Już w trakcie demakijażu stymulujemy meridiany zlokalizowane na dekolcie, szyi oraz twarzy – wyjaśnia kosmetolog Ania Jaszczuk wykonująca zabieg. – Ten etap zabiegu jest odbierany jako bardzo przyjemny, mocno odprężający. Następnie na oczyszczoną skórę nakładamy ampułkę na bazie aromatycznego oleju oraz rozpuszczalnej w tłuszczach wit. C i stymulujemy kolejne meridiany, zgodnie z mapą starodawnej medycyny chińskiej.

Zabieg jest bardzo aromatyczny, w powietrzu unosi się mandarynka, grejfrut – zapachy mocno energetyzujące!

Po masażu z zastosowaniem ampułki kosmetolog przystępuje do masażu punktowo-liniowego. Wykonuje ruchy wzdłuż linii energetycznych, w tym meridianu głównego regulatora przedniego, którym jest mięsień bródkowo-wargowy, a także wzdłuż mięśnia przy linii żuchwy – mostkowo-obojczykowo-sutkowego. Podczas masażu zmienia się też technika masowania: punktowa, uciskowo-wibracyjna, pobudzająca.

Zabieg kończy się masażem punktowym i wybudzaniem, podczas którego można poczuć łagodne kołysanie, ten etap łączony jest z lekkim masażem karku i głowy. Holystic Lift przeprowadzamy na bazie kosmetyków naturalnych o działaniu wyciszającym i ujędrniająco-liftingującym skórę, są to m.in. ekologiczne oleje z kwiatów pomarańczy, mandarynki, słodkich migdałów.

Czas: 1,5 h.

Jak często:

Wskazana jest seria 1-2 x w tygodniu, ale z powodzeniem też może być zabiegiem jednorazowym i uzupełnieniem terapii liftingujących.

Efekty po jednym zabiegu Holystic Lift:

Po zabiegu skóra jest rozjaśniona, napięta, wygładzona, spłycają się zmarszczki, poprawia się kontur twarzy. Czujemy się rozluźnieni.

 • dotlenienie: skóra promienna, rozjaśniona
 • wygładzenie drobnych zmarszczek
 • poprawa owalu wynikająca z udrożnienia meridianów
 • wyrównany kolorytu w wyniku poprawy ukrwienia, naturalnego pillingu i zastosowanej ampułki  (ampułka z hyfrofilową wit. C na bazie oleju naturalnego

Efekt po serii zabiegów: Naturalnie młodsza, zliftingowana skóra (wypoczęta, witalna, jędrniejsza, ukrwiona, odżywiona), gotowa na przyjęcie dostosowanej do jej potrzeb i stanu pielęgnacji, bogatej w składniki aktywne, które ‘pracują’ lepiej.

Wskazania:

 • skóra, która traci lub utraciła swoją jędrność
 • skóra zestresowana, słabo ukrwiona
 • skóra ziemista
 • skóra mało sprężysta
 • skóra niedotleniona

Przeciwwskazania: stany zapalne, aktywny trądzik, choroby nowotworowe.

Cena: 350 zł.

Dlaczego HOLYSTIC LIFT?

 • Dzięki opartemu na pradawnej technice masażowi meridianów, następuje naturalny lifting tkanek.
 • Brak związku ze światłem, nie wykazuje interakcji z promieniowaniem UV – idealny zabieg na lato!
 • Wielopoziomowy: uzdrawiamy przepływ energii, krwi i limfy w całym ciele – holistyczna praca przekładająca się na widoczny i zarazem mocno naturalny efekt odmłodzenia i witalności (nasze skóra i organizm dostają wigoru!)
 • Multi-funkcyjny, rozwiązuje kilka problemów jednocześnie: ujędrnienie skóry, drenaż, rozluźnienie mięśni i powięzi twarzy, redukcja stresu i napięć mięśniowo-powięziowych.
 • Efektywny samodzielnie, jak też łatwo wpisujący się w terapie łączone w celu wzmocnienia efektów (brak niepożądanych interakcji). Można wykonać jednorazowo i w serii.
 • ZABIEG W 100% BEZPIECZNY: Zabieg to naturalny bodziec fizykalny, uniwersalny dla każdego, mało przeciwskazań.

Zapraszamy do kontaktu z Anią Jaszczuk ekspertką od holistycznych terapii skóry i masażu Holystic Lift.

Ania Jaszczuk - Kosmetolog Warszawa

5/5 - (4 liczba ocen)
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny