Wielkie wyjście? Te trzy zabiegi będą skuteczne i bezpieczne

5/5 - (5 liczba ocen)

Zabiegi przed bankietem - Bezpieczna Kosmetyka WarszawaSylwester, a tuż po nim cały okres karnawałowy to bez wątpienia czas, kiedy stajemy w gotowości do tzw. wielkiego wyjścia. Gotowość oznacza też pielęgnację, która ma sprawić, że skóra wyda się młodsza, zdrowsza, a przy tym pięknie utrzyma makijaż przez całą noc. Niestety w szale przygotowań mamy tendencję do eksperymentowania. Na co należałoby tego dnia uważać, a z czego bezpiecznie możemy skorzystać?

CZEGO NIE ROBIĆ PRZED WIELKIM WYJŚCIEM
  • Niebezpieczne mogą okazać się tego dnia doklejane rzęsy, bo uczulić może nas… klej. Opuchnięte i swędzące przez kilka dni powieki, zapalenie spojówek – to nierzadka i de facto bardzo typowa reakcja na nieznany składnik drażniący. Dlatego na kilka dni przed planowaną imprezą warto zrobić sobie próbę. Rozwiązaniem mogą okazać się rzęsy na magnes, choć dla świętego spokoju i je radzę sprawdzić kilka dni wcześniej.
  • Zabiegi przed ważną imprezą - Bezpieczna Kosmetyka WarszawaNietestowane wcześniej kosmetyki pielęgnacyjne (np. cudowne maski, zarówno te kupne, jak i domowe) i kolorowe (np. nowa mascara) to również może okazać się ryzykowny eksperyment na chwilę przed imprezą. Radzę, aby nawet do profesjonalnej makijażystki w dniu wyjścia zabrać własne kosmetyki, a skórę tego dnia potraktować bezpiecznym i sprawdzonym zabiegiem bankietowym.
  • Niebezpieczne są tego dnia, a w niektórych przypadkach nawet kilka dni przed, zabiegi drażniące, wśród tego typu wymienić należy: agresywne lasery, mezoterapię igłową, RF czy mocne pillingi. Kosmetolog poinformowany o tym, że tego lub kolejnego dnia planujemy ‘wielkie wyjście’, nigdy nie poleci nam takiego zabiegu. Podrażniona w kontrolowany sposób skóra wymaga zawsze specjalnej opieki pozabiegowej i z dużym prawdopodobieństwem bardzo źle zareaguje na takie czynniki, jak: pot, dym papierosowy i większą niż zazwyczaj porcję makijażu. Niewskazany jest również tego samego dnia alkohol, który może zintensyfikować stan zapalny po zabiegu.
BEZPIECZNE ZABIEGI BANKIETOWE

W dniu ‘wielkiego wyjścia’ najlepiej jest skorzystać z tych zabiegów, które nawilżą i ukoją skórę, nawet tę w stanie zapalnym np. z trądzikiem różowatym czy podrażnieniem. Dobrze dotleniona i odżywiona skóra nie tylko świetnie utrzyma makijaż, ale lepiej ochroni się przed czynnikami drażniącymi z zewnątrz (np. dym papierosowy). Za skuteczne i w pełni bezpieczne uznać można zabiegi z tlenem hiperbarycznym oraz z zastosowaniem elektroporacji.

INFUZJA TLENOWA

Zabieg Intraceuticals - Gabinet Kosmetyczny WarszawaTo całkowicie nieinwazyjna metoda błyskawicznego odmładzania i regenerowania skóry. Dzięki wykorzystaniu hiperbarycznego tlenu dostarczamy jej dużej dawki składników aktywnych zawartych w serum. Koktajle zabiegowe to najczęściej produkty ze skoncentrowanym kwasem hialuronowym, które pod wpływem tlenu wtłaczane są w głębokie struktury skóry. Zabieg ten jest niezwykle szybki, ale też bardzo przyjemny – towarzyszy mu miłe uczucie chłodzenia. Skóra tuż po jest lepiej napięta, promienna i bardzo dobrze nawilżona. Zabieg ten możemy wykonać w przypadku każdego rodzaju skóry, niezależnie od wieku.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Zabiegiem równie sprawczym jest mezoterapia bezigłowa. W trakcie zabiegu wykorzystujemy zjawisko elektroporacji, co pozwala nam głęboko dostarczyć skórze składników odżywczych. Proces otwarcia kanałów, przez które następuję transport substancji aktywnych jest procesem odwracalnym. Zabieg doskonale odmładza, nawilża oraz rozjaśnia skórę. Podobnie jak infuzja tlenowa jest zabiegiem uniwersalnym, polecanym do każdego rodzaju cery.

OCZYSZCZANIE WODOROWE

Oczyszczanie wodorowe Aquametiq Hydra Prime - Gabinet Kosmetyczny WarszawaTo zabieg, który łączy w sobie delikatne oczyszczanie próżniowe z odżywieniem i nawilżeniem. Efektem zabiegu jest odświeżenie i ujędrnienie skóry, widoczne natychmiast po zabiegu. Pierwszym etapem jest delikatne oczyszczanie cery przy pomocy zasysania próżniowego, które usuwa zrogowaciały naskórek oraz oczyszcza pory. Wykorzystanie zasysania próżniowego nie tylko pomaga w oczyszczeniu skóry, ale też poprawia jej mikrokrążenie, co skutkuje lepszą zdolnością wchłaniania składników aktywnych. Głównym wyróżnikiem tego zabiegu bankietowego jest jedoczesna aplikacja składników odżywczych i nawilżających; zazwyczaj jest to kwas hialuronowy oraz witaminy i minerały. Zabieg oczyszczania wodorowego jest bezpieczny, można go wykonać w każdym wieku, jest też bardzo lubiany przez klientów Bezpiecznej Kosmetyki, szczególnie tych borykających się ze skórą tłustą i trądzikiem.

PODSUMOWANIE

Kosmetolog Anna Jaszczuk - Bezpieczna Kosmetyka WarszawaZabiegi bankietowe są bardzo pomocne w tzw. pielęgnacji na ostatni moment. Makijaż na zmęczonej, poszarzałej skórze nigdy nie będzie dobrze wyglądał, a zabiegi bankietowe ją zregenerują i odświeżą z dużą gwarancją skuteczności i zachowaniem bezpieczeństwa. Dlatego bez żadnego ryzyka można je wykonać przed każdym wielkim wyjściem. Ale zabiegi bankietowe są skierowane do wszystkich, zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów estetycznych, bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, niezależnie od rodzaju i kondycji skóry.

Wszystkie zabiegi bankietowe możemy zalecić w serii zabiegowej. Wówczas efekt utrzymuje się znacznie dłużej.

Ania Jaszczuk - Kosmetolog Warszawa

Anna Jaszczuk

kosmetolog

Bezpieczna Kosmetyka
5/5 - (5 liczba ocen)
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny