WAKACYJNY TEMAT: JAK WYMODELOWAĆ MĘSKI BRZUCH?

5/5 - (1 liczba ocen)
WAKACYJNY TEMAT: JAK WYMODELOWAĆ MĘSKI BRZUCH?

Tempo życia, brak czasu na regularne treningi, dietę i świadome dbanie o siebie, oczekiwania otoczenia i bombardujące nas social mediów nierealne wzorce – to realia dzisiejszych czasów. Uderzają one również w mężczyzn zgłaszających się do naszego gabinetu po pomoc w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. I choć męski kanon piękna to „kaloryfer” i „skosy”, większość zgłaszających się do nas panów zadowoliłoby się choć częściowym zredukowaniem tkanki tłuszczowej – przynajmniej na początek.

SKĄD TEN BRZUCH?! POTRZEBNA KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA

Zabiegi wyszczuplające brzuch Warszawa - Bezpieczna KosmetykaZanim przejdziemy do działania, musimy rozpoznać, co stoi za otyłością zlokalizowaną w okolicy brzucha.

Niestety coraz częściej w gabinetach spotykamy się z zaburzeniami zdrowia, które sabotują nasze działania zabiegowe. „Brzuch insulinowy”, ” brzuch kortyzolowy” – to znane hasła opisujące podobne objawy o różnej etiologii. To także otyłość brzuszna – kumulacja komórek tłuszczowych w obwodzie talii, zarówno zewnętrznie, jak i wiscelarnie i de facto bardzo niebezpieczny dla naszego zdrowia stan. Jeżeli jest to otyłość wisceralna, to niestety samymi zabiegami nie będziemy w stanie wiele zdziałać. Większe znaczenie będą miały: dobry specjalista od leczenia otyłości, dieta, ruch i nowa świadomość żywieniowa.

Aby się dowiedzieć z jaką otyłością mamy do czynienia, przeprowadzamy wnikliwy wywiad, zlecamy naszym klientom badania krwi. Wskazane jest także zrobić USG jamy brzusznej, aby wiedzieć, czy to otłuszczenie dotyczy tylko wątroby czy jest ogólnonarządowe. Tak wyposażonego mężczyznę wówczas zamiast na zabieg kieruję do dobrego dietetyka, chyba że otłuszczenie jest tak duże, że musi zaingerować diabetolog czy gastrolog. Inaczej rzecz się ma z panami, u których występuje otyłość tzw. zewnętrzna lub którzy narzekają na niewielki nadmiar tkanki tłuszczowej zlokalizowanej właśnie w tym obszarze, opornej na ćwiczenia i dietę.

JAKIE ZABIEGI NA MĘSKI BRZUCH?

Zabiegi odchudzające brzuch Warszawa - Bezpieczna KosmetykaPragnąc uzyskać szybkie i spektakularne efekty w modelowaniu męskiego brzucha gabinety coraz częściej stosują terapie łączone: falę uderzeniową i kriolipolizę lub falę uderzeniową i lipolizę iniekcyjną. Fala uderzeniowa rozbija tkankę na mniejsze frakcje, w tym celu robimy kilka zabiegów, żeby rozluźnić tkankę, następnie wykonujemy kriolipolizę lub lipolizę, przy czym tę drugą wyłącznie u lekarza. Miksowanie w serii, a nawet w czasie jednego spotkania, różnych form bodźców fizykalnych, pomaga intensywniej aktywować ciało do zmiany.

FALA UDERZENIOWA

Fala uderzeniowa kierowana w obszary o dużej kumulacji zbitych depozytów tłuszczowych rozrywa te skupiska, aktywuje lokalny metabolizm, uelastycznia przegrody łącznotkankowe, przyczyniając się tym samym do jednolitej struktury.

KRIOLIPOLIZA

Zabiegi na brzuch Warszawa - Bezpieczna KosmetykaJest to nowoczesna i nieinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej odkryta przez naukowców z Harvard Medicak Scholl. To kontrolowane wychłodzenie komórek tłuszczowych (adipocytów) w celu ich rozpadu (lizy). Kriolipoliza jest nieinwazyjna, wygodna i bezpieczna, nie przerywa ciągłości skóry, nie wymaga okresu rekonwalescencji. Proces usuwania martwych adipocytów to maksymalnie 8 tygodni. Kriolipoliza przynosi zdecydowanie lepsze efekty w procedurach łączonych z masażem próżniowym, endermologią lub Icoone, oraz falą uderzeniową. Kriolipoliza to od wielu lat lider wśród nieinwazyjnych zabiegów redukcji lokalnych depozytów tłuszczowych.

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna to sposób na miejscową redukcję tkanki tłuszczowej. Metoda pozwala na skuteczne spalenie tłuszczu nagromadzonego w okolicach brzucha. Przy użyciu zastrzyków podawanych miejscowo, wprowadzane są substancje aktywne, które skutecznie redukują nadmiar miejscowej tkanki tłuszczowej, rozbijając komórki tłuszczowe i usuwając je z organizmu w procesie metabolizmu.

ZACZNIJ OD KONSULTACJI!

Zabiegi na modelowanie brzucha Warszawa - Bezpieczna KosmetykaPonieważ skuteczność procedur zabiegowych będzie wypadkową właściwej diagnozy, każdy dobór terapii powinien rozpocząć się wnikliwą konsultacją i oceną dominującego problemu, rozmową o nawykach żywieniowych, oceną stanu zdrowia – duża część problemów w wyglądzie brzucha jest oparta na współistniejących chorobach: insulinooporność, cukrzyca. Tylko dogłębna analiza pozwoli ustalić efektywny plan działania!

Poznaj naszą ofertę zabiegów dla mężczyzn.

Urszula Krawczyk - Fizjoterapeuta Warszawa

Urszula Krawczyk

mgr rehabilitacji/kosmetyczka/dietetyk kliniczny

Bezpieczna Kosmetyka
5/5 - (1 liczba ocen)
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny