Jak wyszczuplić i wymodelować nogi? Cz. II

5/5 - (4 liczba ocen)
Jak wyszczuplić i wymodelować nogi? Cz. II

Kriolipoliza Warszawa - CoolTechW poprzednim artykule pisałyśmy o zatrzymywaniu limfy, ale powodem niezadowolenia z estetyki nóg bywa również nadmiar tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicy ud i nad kolanami.

Nadmiar tkanki tłuszczowej

– Kobiety, które mają problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej na nogach są w zdecydowanej mniejszości i najczęściej są to lipodystrofie tłuszczowe (depozyty kumulowane miejscowo, np. bryczesy, pod pośladkiem). Ale są też panie, które z natury mają uda ‘nabite’ i nie ma lokalnych depozytów, po prostu cały obszar ud jest powiększony – wyjaśnia fizjoterapeutka Ula Krawczyk.

Skuteczne zabiegi na nadmiar tkanki tłuszczowej na nogach dostępne w Klinice ,,Bezpieczna Kosmetyka’’ to:

  • kriolipoliza – działa na konkretnych miejscach, jest bardzo precyzyjna,
  • lipoliza iniekcyjna i fala uderzeniowa Storz Medical – stosowane na szerokie pola zabiegowe, urządzeniem można pracować intensywnie na dużych obszarach,

Fala uderzeniowa Storz Medical skutecznie rozbija tkankę tłuszczową na drobniejsze frakcje, w wyniku czego złogi tłuszczowe się zmniejszają (patrz: rozklejają się aglomeracje komórek tłuszczowych tworzących na skórze charakterystyczne „kalafiory”, a tkanka lepiej metabolizuje). Fala akustyczna stymuluje mechanicznie tkanki, poprawia metabolizm komórkowy oraz stymuluje powstawanie nowych naczyń krwionośnych, w efekcie redukując zlokalizowaną tkankę tłuszczową czy cellulit.

Natomiast Kriolipoliza CoolTech powoduje apoptozę komórek tłuszczowych w danym obszarze, działa wolniej i bezpieczniej od lipolizy iniekcyjnej. To bezinwazyjna i bezpieczna alternatywa dla zabiegów medycznych, w wyniku której następuje kontrolowana apoptoza komórek tłuszczowych, liza adipocytów.

– Terapie łączone są ustalane indywidualnie dla konkretnej klientki, bo każda kobieta i tkanka są inne i wymagają personalnego opracowania. W BK bardzo lubimy łączyć STORZ’a z ICOONE’em w przypadkach mieszanych, mamy też dużą skuteczność w wyniku połączenia ICOONE z karboksyterapią w przypadkach limfatycznych – podkreśla ekspertka.

Przykładowe połączenie w BK:

Najpierw wykonujemy serie zabiegów na wyszczuplenie nóg przy użyciu STORZ. Następnie kriolipolizą jesteśmy w stanie precyzyjnie zadziałać na głębszych warstwach tkanki tłuszczowej. Przygotowujemy STORZ’em tkankę do wymrażania. STORZ’a najczęściej wykonujemy na całe nogi i wtedy rysuje mi się na ciele klientki wyraźniej obszar do kriolipolizy. Przeplatanie zabiegów: 6 do 10 zabiegów STORZ na całe nogi, następnie ocena, gdzie jest potrzeba bardziej intensywnego, punktowego zadziałania kriolipolizą.

– Efekty tego typu terapii na wyszczuplenie nóg są długofalowe. Jeśli będzie utrzymywana dieta i ruch, nie będą potrzebne zabiegi przypominające. Dużo łatwiej jest utrzymać ten efekt, niż wtedy, gdy np. organizm jest hormonalnie narażony na zatrzymywanie limfy – wyjaśnia kosmetolog Agnieszka Mienik.

Zapraszamy do kontaktu z naszą ekspertką – mgr fizjoterapii Urszulą Krawczyk.

Urszula Krawczyk - Fizjoterapeuta Warszawa
 

 

Oprac. A.B.

Konsultacja merytoryczna: Agnieszka Mienik, Urszula Krawczyk

KLINIKA BEZPIECZNA KOSMETYKA

5/5 - (4 liczba ocen)
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny