DEPILACJA LASEROWA BEZ BÓLU

5/5 - (3 liczba ocen)

Maszynki i depilatory elektryczne – te metody nadal jeszcze funkcjonują, ale nie są w żaden sposób w stanie konkurować z nowoczesną depilacją laserową. Żmudne powtarzanie czynności golenia, ból i wrastanie włosów – są typowe dla przestarzałych metod depilacji. Tymczasem nowoczesne usuwanie owłosienia laserem do depilacji PrimeLase gwarantuje skuteczność; urządzenie posiada ponadto wbudowany doskonały system chłodzenia Crystal Freeze, który redukuje do minimum odczucia bólowe. Do tego dwa tryby pracy – statyczny i dynamiczny – pozwalają na jeszcze szybsze i efektywniejsze niż znane dotąd działanie lasera!

DEPILACJA LASEROWA

Mężczyźni, zgłaszający się do kliniki kosmetycznej Bezpieczna Kosmetyka przygodę z depilacją laserową zaczynają przeważnie od pleców, później decydują się na inne okolice, np. pachy czy tors. Ważne dla nich jest, żeby zabieg spełnił swoje podstawowe zadanie, czyli usunął na trwałe niechciane owłosienie, ale też nie bolał i nie wymagał rekonwalescencji. Od niedawna możemy im zaproponować idealne rozwiązanie, obecnie najnowocześniejsze na światowym rynku usług estetycznych.

JAKIE LASERY?

Na jaki laser się zdecydować? O tym decyduje specjalista, jednak w naszej strefie klimatycznej ze względu na fototyp skóry i kolor włosów, najlepiej radzą sobie lasery diodowe i aleksandrytowe.

Platforma zaopatrzona jest w dwie głowice: diodową i aleksandrytową. Dwa tryby pracy – statyczny i dynamiczny pozwalają na jeszcze bardziej skuteczne i szybsze działanie lasera. Ogromnym atutem jest również fakt, że laser ten posiada wbudowany system chłodzenia, redukując do absolutnego minimum odczucia bólowe.

PRZED I PO ZABIEGU EPILACAJI

Odczucia w trakcie zabiegów PrimeLase, to delikatne ukłucia, ciepło w miejscu zabiegu łagodzone chłodzoną głowicą. Ze względu na system pracy ‘motion speed’ zabieg jest szybki i praktycznie bez odczuć bólowych. Skóra po zabiegu może być zaczerwieniona, odczuwa się skumulowane w niej ciepło, a w okolicach mieszków włosowych może (choć nie musi) pojawić się tzw. obrzęk okołomieszkowy, który znika po kilku godzinach – często jest tylko rozgrzana skóra.

Depilacja laserowa dla mężczyzn, nie wymaga rekonwalescencji, zabiegi nie powodują żadnych efektów ubocznych, które wymagałyby rezygnacji z pracy.

JAK CZĘSTO?

Zabieg musi być wykonywany kilkakrotnie w określonym czasie, ponieważ energia świetlna działa tylko na cebulki włosów rosnących, będących w fazie anagenu. Dla efektu trwałego usunięcia włosów (epilacja laserowa), potrzebnych jest więc 5-7 zabiegów, w określonych czasowo odstępach. Jest to ilość zabiegów podana orientacyjnie, ponieważ u każdej osoby może to wyglądać inaczej. Kolejne zabiegi depilacji laserowej należy wykonywać w odstępach ok. 5-8 tygodni, czas ten zależy od epilowanej okolicy: pachy ok 6 tygodni, nogi 8- 10 tygodni, twarz co 4 tygodnie.

Bezpieczeństwo

W naszym gabinecie medycyny estetycznej przestrzegamy ściśle procedur:

1. Przeprowadzamy z klientem dokładny i szczegółowy wywiad przed zabiegiem.
2. Przed pierwszym zabiegiem zawsze wykonujemy próbę laserową.
3. Przed każdym kolejnym zabiegiem obowiązkowo aktualizujemy informacje na temat stanu zdrowia i przyjmowanych leków klienta.


Zobacz także: A,B,C SKUTECZNEJ DEPILACJI LASEROWEJ

https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2021/07/Agnieszka-Mienik_001-160x160.jpg

Agnieszka Mienik

mgr kosmetologii

Bezpieczna Kosmetyka
5/5 - (3 liczba ocen)
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny