Wrześniowe wydanie magazynu "Zwierciadło" - Gabinet Kosmetyczny Warszawa - BEZPIECZNA KOSMETYKA

5/5 - (3 liczba ocen)

„Szyja, dekolt, dłonie – nie poświęcamy im zwykle zbyt wiele uwagi w codziennej pielęgnacji.  W końcu w naszym klimacie przez większą część roku można je łatwo ukryć pod ubraniem. Ale czy na pewno jesteś aż taką fanką golfów? Szyja, podobnie jak dłonie, jest naszą metryką. O tym, jak dbać o drażliwe partie skóry opowiada kosmetolożka Agnieszka Mienik” – czytamy na łamach najnowszego „Zwierciadła”.

Agnieszka to założycielka warszawskiego gabinetu Bezpieczna Kosmetyka, mgr kosmetologii z długim stażem i niemałym doświadczeniem, ceniona wykładowczyni w WSIiZ. W artykule otwarcie wyznaje: „Wykładam na uczelni i tłumaczę moim studentkom, że nie ma czegoś takiego jak zabieg na twarz. Zabieg na twarz powinien również obejmować szyję i dekolt. Jednak wiadomo, że zużywamy wówczas więcej produktów, czy w przypadku użycia lasera, więcej impulsów. Dlatego takie zabiegi są droższe i ciężko czasem wytłumaczyć klientce, że szyja jest megaważna” – tłumaczy czołowa ekspertka BK.

Wrześniowe wydanie magazynu „Zwierciadło” czeka na Was już w kioskach i… oczywiście w naszym gabinecie. Zapraszamy do lektury przy okazji najbliższej wizyty.

5/5 - (3 liczba ocen)
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny