BK w najnowszym numerze magazynu "MED & BEAUTY"

5/5 - (5 liczba ocen)

Sport to zdrowie, kto nie zgadza się z tym znanym powszechnie powiedzeniem? Ten, kto to wymyślił, nie wiedział chyba z jakimi przeciwnościami musi mierzyć się skóra sportowca, szczególnie tego, który swoją pasję realizuje na powietrzu. Na co jest narażona skóra biegacza, na co powinien uważać podczas codziennych treningów, ale też o robić, aby złagodzić skutki niekorzystnych warunków, a skóra wyglądała zawsze młodo i zdrowo? – pyta założycielka warszawskiego gabinetu Bezpieczna Kosmetyka i zarazem doświadczona kosmetolog Agnieszka Mienik na łamach magazynu dla biegaczy „ULTRA”. I od razu na wszystkie te pytania rzeczowo odpowiada. Dowiesz się zatem, jak poradzić sobie z pielęgnacją skóry twarzy oraz ciała PRZED i PO treningach. Przeczytasz o dylemacie niejednej biegaczki „z makijażem czy bez?”, a także o zapominanych często poobcieranych stopach. Można rzec bez kozery, że temat został potraktowany przez naszą ekspertkę od stóp do głów!

Dla tych, którzy wybierają się do nas niebawem, udostępniliśmy pismo w poczekalni. Ci, którzy są na wakacjach, kochają sport i nie mogą tak długo czekać na solidną porcję wiedzy, zapraszamy na naszego bloga: Biegasz? Kosmetolog radzi, jak zadbać o skórę.

Życzymy wszystkim owocnych treningów i zawsze zadbanej, a przede wszystkim zdrowej skóry.

Magazyn Ultra - 40 2022

5/5 - (5 liczba ocen)
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny