NASZĄ DEPILACJĘ LASEROWĄ POLECA MAGAZYN "TWÓJ STYL"

5/5 - (6 liczba ocen)

Jesień i zima to idealne pory na pozbycie się niechcianych włosków. To ważne, aby zabieg trwałej depilacji był skuteczny, bezpieczny i… bezbolesny. Miło nam donieść, że redakcja miesięcznika „Twój Styl”, biorąc pod lupę najwyższe standardy oraz skuteczność, bezpieczeństwo oraz komfort zabiegów laserowych, poleciła właśnie nasz  n o w y  laser do depilacji PRIMELase w listopadowym wydaniu ogólnopolskiego przewodnika po medycynie estetycznej.

Docenione zostały nasze doświadczenie w depilacji oraz najnowszej generacji technologie zastosowane w urządzeniu PRIMELase . To laser z dwiema głowicami: diodową i aleksandrytową. Laser usuwa nawet jasne, cienkie i rude włosy, a dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia Crystal Freeze, czyni zabieg praktycznie bezbolesnym.

Bezwzględnie istotna jest w każdej laseroterapii rozległa wiedza poparta doświadczeniem operatora. Szkolimy się nieustannie, przeprowadziłyśmy setki skutecznych zabiegów depilacji laserowej. Zapraszamy na najwyższej jakości zabiegi depilacji laserowej do naszego warszawskiego gabinetu.

Jeśli chcecie zgłębić temat trwałej depilacji przed podjęciem ostatecznej decyzji o zabiegu, polecamy uwadze artykuł ekspercki autorstwa Agnieszki Mienik pt. A,B,C skutecznej depilacji laserowej.

Zachęcamy do zapoznania się z przewodnikiem po zabiegach, który tradycyjnie udostępniamy również w naszej recepcji.

Do zobaczenia w gabinecie Bezpieczna Kosmetyka!


Twój Styl - listopad 2022 - Depilacja Laserowa Warszawa - Bezpieczna Kosmetyka

5/5 - (6 liczba ocen)
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny