BK w "Twój Styl MAN", artykuł pt. "Męski, czyli jaki?

10 maja 2022
5/5 - (2 liczba ocen)

„Kult piękna to temat, który do niedawna dotyczył głównie kobiet, teraz z podobnymi problemami borykają się też mężczyźni. Mają kłopot z akceptacją siebie i własnego wyglądu. Blisko co trzeci mężczyzna czuje wstyd w związku z jakimś elementem swojego ciała i przyznaje, że ma kompleksy. Co gorsze, wyglądu i braku samoakceptacji nie przekładają na relacje w związku – tak wynika z badania.”

Nasza klinika kosmetyczna od ponad sześciu lat pomaga mężczyznom zadbać o zdrową skórę i lepsze samopoczucie wynikające z rozwiązywania problemów utrudniających czasem życie. Z wiarą, że mężczyźni przestaną obawiać się wizyty u kosmetologa, propagujemy wśród nich trend dbania o skórę i walczymy ze stereotypami. W ramach naszej akcji „Jego pierwszy raz” staramy się ośmielić panów do korzystania z naszej profesjonalnej pomocy w dziedzinie pielęgnacji i doboru właściwych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. A co aktualnie najczęściej robią mężczyźni zgłaszający się do nas po pomoc..? Tego dowiecie się z komentarza kosmetolog Agnieszki Mienik – założycielki Kliniki Bezpieczna Kosmetyka i inicjatorki naszej akcji.

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru „Twój Styl MAN”, artykuł pt. „Męski, czyli jaki? ” – znajdziecie w dziale Psychologia urody.

 

5/5 - (2 liczba ocen)
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny