BK W KARNAWAŁOWYM WYDANIU "MED & BEAUTY" - Gabinet Kosmetyczny Warszawa - BEZPIECZNA KOSMETYKA

5/5 - (1 liczba ocen)

Miło nam donieść, że wiedza naszej ekspertki ponownie trafiła na łamy prestiżowego magazynu branżowego „MED & BEAUTY”. Tym razem na tapet zostały wzięte zabiegi bankietowe!

„Zabiegi bankietowe to w praktyce szybkie, bezinwazyjne i skuteczne metody regeneracji skóry dające natychmiastową wizualną poprawę jej kondycji – efekt gładkości, równomiernego kolorytu, świetlistości. Zabiegi bankietowe są pomocne w tzw. pielęgnacji na ostatnią chwilę. Makijaż na zmęczonej, poszarzałej skórze nigdy nie będzie wyglądał dobrze, a zabiegi bankietowe ją zregenerują i odświeżą, z dużą gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa. Bez żadnego ryzyka można je wykonać przed każdym wielkim wyjściem. Warto jednak pamiętać, że zabiegi bankietowe są skierowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, do wszystkich, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów estetycznych, bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, niezależnie od rodzaju i kondycji skóry. Wszystkie zabiegi bankietowe możemy zalecić w serii – wówczas efekt utrzymuje się znacznie dłużej”.

Ania Jaszczuk, nasza mgr kosmetologii, w swoim artykule eksperckim poświęciła uwagę uznanym zabiegom bankietowym o sprawdzonej skuteczności, takim jak: infuzja tlenowa, mezoterapia bezigłowa, recurfacing i fotoodmładzanie, peelling z kwasem ferulowym czy masaż Kobido.

Wszystkie ww. wykonujemy na co dzień w naszym warszawskim gabinecie, jeśli więc jesteś zainteresowana / zainteresowany tematem przygotowania skóry na tzw. wielkie wyjście serdecznie zapraszamy na konsultację.


5/5 - (1 liczba ocen)
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny