TOP 5 zabiegów kosmetycznych dla mężczyzn!

4.7/5 - (6 liczba ocen)

TOP 5 zabiegów kosmetycznych dla mężczyzn!

Są niezwykle skuteczne i nie wymagają rekonwalescencji. Procedury są bezpieczne i na tyle nieinwazyjne, by móc cieszyć się pożądanym efektem bez bólu, ryzyka powikłań czy niewygodnych pytań w stylu „co Ty sobie zrobiłeś?”. I o to właśnie panom chodzi! Poznajcie 5 najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, z jakich w gabinecie Bezpieczna Kosmetyka chętnie korzystają mężczyźni.

 

1. KRIOLIPOLIZA

To nowoczesna, bezinnwazyjna metoda miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. Polega na wymrożeniu komórek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy). W tym procesie lipidy są uwalniane z komórek tłuszczowych, a zamrożone adipocyty stopniowo eliminowane i wydalane z organizmu, dzięki czemu po 8 tygodniach pacjent osiąga pożądany efekt. Kriolipoliza jest bezbolesna, bezpieczna i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Pozwala w szybki sposób pozbyć się nadmiaru lokalnej tkanki tłuszczowej.

Zabieg cieszy się popularnością wśród mężczyzn, którzy chcą pozbyć się kilku centymetrów z obwodów brzucha, „boczków” i talii. W gabinecie kosmetycznym  Bezpieczna Kosmetyka zwykle proponujemy połączenie kriolipolizy z zabiegiem falą uderzeniową z uwagi na jeszcze lepsze efekty wizualne.

Kriolipolize  wykonujemy jednorazowo, w razie potrzeby kolejny zabieg na tym samym obszarze powtarzamy dopiero po 6 tygodniach. W trakcie oczekiwania na kolejny zabieg wprowadzamy zabiegi na ciało z użyciem Storz Medical – wystarczy jeden tygodniowo.

Efekt kriolipolizy może być widoczny po 6-8 tygodniach, a nawet 12 tygodniach, ze względu na indywidualny proces redukcji tkanki tłuszczowej organizmu.

 

2. LASEROWE FOTOODMŁADZANIE

Laserowe fotoodmładzanie to nowoczesny zabieg kosmetologii estetycznej, widocznie poprawiający wygląd starzejącej się skóry. Polega na naświetleniu skóry laserem z indywidualnie dobranymi paramentrami światła, które działają na określony problem. Towarzyszy temu uczucie ciepła rozlewającego się po skórze – wtedy dochodzi do niszczenia zmiany skórnej.  Zabieg laserowego fotoodmładzania skóry w szybki i bezpieczny sposób pobudza głębsze warstwy skóry do stymulacji nowego kolagenu.

Efektem laserowego odmładzania jest natychmiastowe obkurczenie porów, redukcja rumienia, zagęszczenie skóry, widoczna jędrność oraz poprawa ogólnego kolorytu. Zabieg jest często wybierany przez Panów, ze względu na jego skuteczność, widoczne efekty oraz szybkość wykonania i brak okresu rekonwalescencji.

W zależności od kondycji skóry oraz istniejącego problemu zalecamy wykonanie serii od 4 do 6 zabiegów w częstotliwości co 2/3 tygodnie.

 

3. DEPILACJA LASEROWA

Depilacja laserowa dla mężczyzn coraz rzadziej jest tematem tabu, a zmieniające się standardy dotyczące wyglądu sprawiły, że współcześni mężczyźni zaczęli szczególnie doceniać korzyści płynące z tego zabiegu. Usuwanie owłosienia za pomocą maszynki jest bardzo frustrujące, efekt jest krótkotrwały – niechciane włoski szybko odrastają, są sztywne i kłują, niestety często dochodzi też do powstawania podrażnień i zacięć, a wówczas bardzo łatwo o stany zapalne skóry.

Usunięcie zbędnego owłosienia za pomocą serii zabiegów laserowych na najnowszych urządzeniach jest szybkie, bezbolesne i trwałe. Panowie coraz częściej zgłaszają się do gabinetu kosmetologicznego Bezpieczna Kosmetyka w celu epilacji pleców, brzucha, klatki piersiowej, pach. Skuteczność i bezpieczeństwo lasera przekonują ich do polecania zabiegu depilacji laserowej swoim kolegom.

Seria zabiegowa to 4-8 zabiegów w odpowiednio dobranych przez terapeutę odstępach, dodatkowo zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

 

4. MEZOTERAPIA IGŁOWA NA SKÓRĘ GŁOWY 

To najbardziej skuteczny preparat na rynku hamujący wypadanie włosów u mężczyzn. Formuła preparatu składa się z siedmiu opatentowanych peptydów i kwasu hialuronowego, które odżywiają i stymulują mieszki włosowe do wzrostu. Badania nad tym innowacyjnym produktem trwały ponad 10 lat.

Preparat wyróżnia nie tylko sam skład, ale także  n o w a  technologia przedłużonego uwalniania substancji aktywnych. Pozwala to na stopniową i długotrwałą penetrację składników aktywnych wspomagających krążenie krwi i rewitalizujących mieszki włosowe.

Efekty zabiegu mezoterapii  igłowej na skórę głowy to: pobudzenie do wzrostu mieszków włosowych, odżywienie skóry głowy i cebulek włosa, wzmocnienie struktury włosa, dzięki czemu męskie włosy stają się mocniejsze i grubsze.

Zalecana jest seria 4 zabiegów wykonywanych co 2 tygodnie. Efekty całej serii zabiegów są widoczne już po 2-3 miesiącach. Dla podtrzymania efektu zaleca się wykonanie zabiegów przypominających po 3-6 miesiącach od zakończenia serii.

 

5. LASEROWY LIFTING ODMŁADZAJĄCY

To najbardziej wszechstronny i skuteczny zabieg laserowy widocznie odmładzający skórę. Zabieg działa na skórę właściwą w sposób mechaniczny, a nie termiczny, co jest o tyle istotne, że skraca czas rekonwalescencji, nie naruszając tym samym naskórka. W trakcie zabiegu poddawany obszar zostaje naświetlony i dochodzi do nagrzania głębszych warstw skóry właściwej – co skutkuje produkcją nowego kolagenu.

Efektem zabiegu laserowego liftingu są: redukcja zmarszczek, poprawa jędrności, niwelacja przebarwień, spłycenie blizn i obkurczenie porów. Zabieg jest idealny dla Panów, ze względu na to, że jest bezbolesny, możliwy do wykonania o każdej porze roku i bezpieczny dla delikatnej skóry.

Laserowy lifting odmładzający trwa niecałe 60 minut i powinien być wykonany (w zależności od kondycji skóry oraz uwarunkowań indywidualnych) w serii od 4 do 6 zabiegów powtarzanych co 2/3 tygodnie.

4.7/5 - (6 liczba ocen)
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny