Karboksyterapia z infuzją tlenową - twoje oczy pokochają ten zabieg!

5/5 - (1 liczba ocen)
Karboksyterapia z infuzją tlenową – zabieg na okolicę oczu

Zabieg pod oczy dla kobiet i mężczyzn: zredukuje obrzęki, ‘cienie’ i zasinienia, spłyci zmarszczki mimiczne, odżywi, nawilży, ujędrni. Ukoi i zrewitalizuje zmęczoną skórę wokół oczu, a co za tym idzie spowolni proces starzenia.

‘Zmęczone’ spojrzenie może, lecz wcale nie musi być związane z wiekiem. U podłoża problemu leżą m.in.: godziny spędzane przed monitorami sprzętów elektronicznych, zaburzone krążenie, niedobór snu lub jego niesprzyjająca pozycja.

Dodatkowo problem nasila się pod wpływem niedoboru tlenu, a skłonności do jego występowania warunkują czynniki genetyczne. Seria zabiegów karbokysterapii z infuzją tlenową przy wykorzystaniu dwutlenku węgla i hiperbarycznego tlenu przywróci temu obszarowi prawidłowe krążenie, odpowiednią dawkę tlenu, a przy tym głęboko zrewitalizuje przynosząc ulgę i świeżość. Zatrzyma też czas, o ile zabiegi zaczniemy wykonywać odpowiednio wcześnie, zanim problem się utrwali.

Karboksyterapia z infuzją tlenową – dla kogo?

Karboksyterapia z infuzją tlenową WarszawaTo zabieg bazujący na naszym autorskim połączeniu dwóch procedur intensywnie dotleniających i rewitalizujących skórę wokół oczu. Stosowany konsekwentnie zapobiegnie przyspieszonym procesom starzenia, takim jak: zmarszczki, „worki”, „cienie”, czy wiotka skóra powiek. Karboskyterapia z infuzją tlenową ‘intraceuticals’ to dobre rozwiązanie dla kobiet i mężczyzn narażonych na przyspieszenie procesów starzenia skóry wokół oczu spowodowanych długimi godzinami spędzanymi przed monitorami komputerów czy smartfonów, przeważnie w zamkniętych pomieszczeniach – mówi Ania Milewska, nasza kosmetolog. – Problem staje się coraz bardziej powszechny, ponieważ styl życia mocno ewoluował w kierunku intensywnego korzystania z nowych technologii, a pandemia dodatkowo utrudnia korzystanie ze świeżego powietrza.

Co ciekawe, zabieg jest niezwykle atrakcyjny dla mężczyzn. Specjalistka wyjaśnia dlaczego:

– Wielu mężczyzn stosuje karboksyterapię z infuzją tlenową, bo efekt pojawia się szybko i, co ważne dla panów, po zabiegu nie ma śladu. Infuzja w ogóle nie jest inwazyjna (zabieg relaksuje), a karboksyterapia daje minimalne ryzyko powstawania siniaków, bo możemy zrobić dwa wkłucia, a obrzęk utrzymuje się zaledwie ok. 10 min. [Dla porównania, przy mezoterapii okolicy oka średnio robimy 15 wkłuć.] Po zabiegu nie widać, że ‘coś było robione’, a mężczyźni, jak również wiele kobiet, coraz częściej cenią sobie efekt ‘WOW’ bez poświęceń – mówi kosmetolożka. – Niektórzy po prostu nie lubią długiej rekonwalescencji, źle ją tolerują. A tu mamy widoczny efekt przy minimalnym zaangażowaniu w zmianę życiowych planów – podkreśla Ania Milewska.

 

Opis zabiegu karbosyterapii z infuzją tlenową:

Karboksyterapia z infuzją tlenową - Intraceuticals WarszawaKarboksyterapia CO2: Najpierw kosmetolog wykonuje demakijaż i dezynfekuje skórę wokół oczu. Potem nakłuwa w kąciku zewnętrznym każdego oka dolną i górną powiekę. Igłą śródskórnie podaje w te miejsca dwutlenek węgla. Można poczuć rozpieranie, a także jak błyskawicznie puchną powieki. Karboksyterapia powoduje natychmiastowe rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz zwiększenie przepływu tlenu i krwi, skóra staje się bardziej wypoczęta, dotleniona, ukrwiona. Dwutlenkiem węgla stymulujemy namnażanie się nowego kolagenu oraz zwiększamy absorbcję składników aktywnych. Dlatego w kolejnym etapie za pomocą infuzji tlenowej w skórę zostaną podane koktajle rewitalizujące; wykonany przedtem zabieg karboksyterapii zintensyfikuje jeszcze ich wchłanianie, mają za zadanie głęboko odżywić i nawilżyć skórę (taka głęboka pielęgnacja nie byłaby możliwa bez udziału sprężonego tlenu i karboskyterapii podanej tuż przed).

Infuzja tlenowa Warszawa - Zabieg IntraceuticalsInfuzja tlenowa Intraceuticals: Po karboksyterapii kosmetolog ponownie dezynfekuje skórę i dodatkowo nakłada żel z arniki, żeby zminimalizować opuchliznę. Następnie za pomocą tlenu pod ciśnieniem podaje dobrany do potrzeb skóry koktajl odżywczy, bogaty w witaminy, aminokwasy i mikroelementy. Pod wpływem ciśnienia hiperbarycznego substancje przenikają do głębszych warstw skóry, co daje efekt natychmiastowego dotlenienia i odświeżenia. – Czasem robię najpierw jedno oko i pokazuję klientce różnicę, bo zabieg optycznie podnosi łuk brwiowy i wygładza skórę – mówi Ania Milewska. – Ampułki są bardzo różne, można zastosować ampułkę z kwasem hialuronowym, z kolagenem, z witaminą C – skóra jest bardziej promienna, wyciszona, nawilżona. Najczęściej podaję ampułkę z Atoxelene. Zawiera peptyd biomimetyczny hamujący skurcze mięśni, wiążący wodę kwas hialuronowy, seboregulujący skwalen i łagodzący pantenol.  Po wszystkim nakładam na powieki żel i krem nawadniający. O ile to możliwe, radzę powstrzymać się tego dnia od robienia makijażu – tłumaczy.

Zabieg infuzji tlenowej ‘intraceuticals’ jest bardzo przyjemny, chłodząco-relaksujący.

– Jest to jeden z nielicznych zabiegów pod oczy, gdzie pracujemy tak blisko oka – zaznacza specjalistka. – Oba zabiegi uzupełniają się nawzajem i wzmacniają swoje podstawowe działanie. Bez podania wcześniej dwutlenku węgla, sam tlen hiperbaryczny nie byłby tak skuteczny. Karboksyterapia wpływa na absorbcję, a tym samym działanie składników aktywnych podawanych w koktajlach do infuzji tlenowej. Karboksyterapia jest podawana głęboko, działa mocniej na ‘cienie’ i obrzęki, a infuzja tlenowa intraceuticals na spłycenie zmarszczek mimicznych, powoduje, że skóra staje się bardziej wypoczęta i odżywiona.

Czas: 1h

Po zabiegu: Skóra tuż po zabiegu może, ale nie musi być delikatnie zaczerwieniona i obrzęknięta, zawsze jest wypoczęta zrewitalizowana, łuki brwiowe optycznie są uniesione.

Jak często:

Raz w tygodniu lub dwa razy, w zależności od problemu i wieku. Dwa razy, jeśli klientce zależy na szybszym efekcie, są większe obrzęki lub więcej zmarszczek. Zalecana jest seria 8 zabiegów raz lub dwa razy w roku.

Efekty po jednym zabiegu:

 • Dotleniona, ukrwiona, rozjaśniona skóra wokół oczu
 • Wygładzenie drobnych zmarszczek
 • Poprawa jędrności i elastyczności
 • Zniwelowane ‘cienie’ i obrzęki

Efekt po serii zabiegów: Skóra wokół oczu jest naturalnie młodsza, bardziej wypoczęta, witalna, jędrna, dobrze ukrwiona i odżywiona, gotowa na przyjęcie składników aktywnych, które z uwagi na poprawę wchłaniania skóry ‘pracują’ lepiej, efektywniej. Zwiększona grubości i gęstość skóry.

Wskazania:

 • ‘zmęczone’ spojrzenie: obrzęki, ‘cienie’
 • skóra niedotleniona, sucha, z zaznaczającą się siateczką zmarszczek mimicznych,
 • skóra, która traci lub utraciła swoją jędrność,
 • skóra słabo ukrwiona,
 • skóra o niezdrowym kolorycie,
 • skóra mało sprężysta.

Przeciwwskazania: Karboksyterapia – stany zapalne skóry w okolicy zabiegowej, ciąża i karmienie piersią, choroby nowotworowe, choroby serca i płuc, klaustrofobia (w przypadku zabiegu na okolice oczu), terapia inhibitorami anhydrozy węglanowej. Nie występują żadne przeciwwskazania do infuzji tlenowej – zabieg można wykonywać nawet w ciąży.

Odczucia: Przy karboksyterapii rozpieranie, delikatne pieczenie, lekkie szczypanie, delikatny ucisk. Przy infuzji tlenowej ‘intraceuticals’ jest wyłącznie relaks i przyjemne chłodzenie.

Cena: 520 zł.

Dlaczego warto skorzystać z połączenia Karboksyterapii z infuzją tlenową ‘intraceuticals’?

 • Karboksyterapia wzmacnia działanie infuzji tlenowej: składniki z koktajli wnikają jeszcze głębiej i działają jeszcze efektywniej.
 • Wielopoziomowy: karboksyterapia podawana jest głębiej, niweluje na obrzęki i ‘cienie’, infuzja mocno rewitalizuje (czyt. w stopniu niewykonalnym z pomocą kremów czy serów pod oczy); razem dają natychmiastowy efekt ‘odświeżonego’ spojrzenia.
 • Multi-funkcyjny, rozwiązuje kilka problemów jednocześnie: zmarszczki mimiczne, ‘cienie’, obrzęki, suchość, wiotkość, utratę jędrności, długofalowo wykazuje działanie anti-aging.
 • Brak rekonwalescencji, nie ma skutków ubocznych w postaci zasinień czy opuchlizny (m.in. z tego względu bardzo ceniony przez mężczyzn).
 • Efektywny samodzielnie, łatwo wpisujący się w terapie łączone w celu wzmocnienia efektów (brak niepożądanych interakcji).
 • Można wykonać jednorazowo przed tzw. wielkim wyjściem i w serii.
 • Całoroczny – brak związku ze światłem, nie wykazuje interakcji z promieniowaniem UV – karboksyterapia z infuzją tlenową to idealny zabieg na lato!
 • ZABIEG W 100% BEZPIECZNY: Mało przeciwskazań (przy infuzji nie występują żadne).

Zapraszamy do kontaktu z ekspertką wykonującą zabieg – kosmetolog Anią Milewską.

Anna Milewska - kosmetolog Warszawa

5/5 - (1 liczba ocen)
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny