Blog - KLINIKA BEZPIECZNA KOSMETYKA

Zachęcamy do lektury artykułów pisanych przez zespół Bezpiecznej Kosmetyki.
Najnowsze aktualności
Niechciany makijaż permanentny brwi?  Możesz usunąć go laserem
20 marca 2023autor Tomasz
Niechciany makijaż permanentny brwi? Możesz usunąć go laserem
Do gabinetu 'Bezpieczna Kosmetyka' coraz częściej zgłaszają się klientki z zamiarem pozbycia się barwnika z brwi. Powody usuwania makijażu permanentnego są bardzo różne, ale przeważnie panie nie są zadowolone z wypłukanego na różowo, łososiowo lub atramentowo koloru.
AGNIESZKA MIENIK DLA MAGAZYNU „TWÓJ  STYL”
14 marca 2023autor Tomasz
AGNIESZKA MIENIK DLA MAGAZYNU „TWÓJ STYL”
Magazyn "TWÓJ STYL" ponownie docenił naszą wyjątkową dbałość o zasady bezpieczeństwa w gabinecie. W specjalnym dodatku o zabiegach z zakresu medycyny estetycznej ukazał się rozdział dotyczący pielęgnacji domowej przed i pozabiegowej pt. "W gabinecie I W DOMU" (s. 174).
O DŁONIACH DLA MAGAZYNU „ZWIERCIADŁO”
14 marca 2023autor Tomasz
O DŁONIACH DLA MAGAZYNU „ZWIERCIADŁO”
Magazyn "ZWIERCIADŁO" postanowił poświęcić jeden z artykułów pielęgnacji skóry dłoni i poprosił nas o rekomendacje w tym zakresie. W tym numerze możecie dowiedzieć się wiele ciekawych informacji nt. tego jak zadbać o dłonie , a jedną z ekspertek jest nasza Monika Rozbicka - Gross - mgr kosmetologii z wieloletnim doświadczeniem. Ona sama bardzo dba o swoje dłonie, co poczujecie podając jej rękę.
BK W KARNAWAŁOWYM WYDANIU „MED & BEAUTY”
1 lutego 2023autor Tomasz
BK W KARNAWAŁOWYM WYDANIU „MED & BEAUTY”
Miło nam donieść, że wiedza naszej ekspertki ponownie trafiła na łamy prestiżowego magazynu branżowego "MED & BEAUTY". Tym razem na tapet zostały wzięte zabiegi bankietowe!
14 stycznia 2023autor Agnieszka Mienik
Promocja na fotoodmładzanie bankietowe Alma Harmony
Wyjątkowe połączenie dwóch technologii laserowych dve vl i Clearlift przy jednej procedurze! Cena zabiegu – 40%- płacisz tylko za zabieg głowicą DyeVl Zalety zabiegu fotodmładzanie bankietowe: zabieg jest bardzo skuteczny, a efekty widoczne od razu, zabieg jest bezpieczny dla pacjenta, a laser ma wszystkie, niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, bezpieczny dla delikatnych obszarów zabiegowych: twarz, szyja, dekolt,...
14 stycznia 2023autor Agnieszka Mienik
„Depiluj ile chcesz” – epilacja laserowa
Jeszcze nie jest za późno na rozpoczęcie serii zabiegów epilacji laserowe aby w następne lato cieszyć się gładka skorą. Zachęcamy Was do tego naszą najnowszą promocją na epilację laserową ” Depiluj ile chcesz…” W cenie 990⁕zł! ⁕ cena dotyczy jednego zabiegu podczas którego wydepilujemy wszystkie możliwe okolice (oprócz męskiej depilacji intymnej). Zabieg zawsze poprzedzony jest konsultacja...
14 stycznia 2023autor Agnieszka Mienik
Promocja 2 w 1
Zapraszamy na wyjątkową zimową promocję! Oczyszczanie wodorowe Aquametiq Hydra Prime + mezoterapia Dermation = Kompleksowe czyszczenie skóry + odżywienie, odmłodzenie, nawilżenie . Dwa skuteczne i bezbolesne zabiegi w jednej cenie, zamiast 600 zł  do 28 lutego 2023  zapłacisz 400 zł. Do wyboru zabieg: nawilżający, do skóry naczynkowej, odmładzający, przeciwtrądzikowy, ujędrniający. Zapraszamy! 727 900 700 https://booksy.com/pl-pl/98965_klinika-bezpieczna-kosmetyka_inni_3_warszawa?do=invite&_branch_match_id=990570289206190693&utm_medium=merchant_customer_invite&_branch_referrer=H4sIAAAAAAAAA8soKSkottLXT07J0UvKz88urtRLzs%2FVD46oMAkqdCqvyEsCAJeOyXciAAAA Szczegóły zabiegu oczyszczanie wodorowe: https://bezpiecznakosmetyka.pl/zabiegi-na-twarz/zabiegi-oczyszczajace-i-przeciwtradzikowe/oczyszczanie-wodorowe-aquametiq-hydra-prime/ Szczegóły...
Wielkie wyjście? Te trzy zabiegi będą skuteczne i bezpieczne
27 grudnia 2022autor Tomasz
Wielkie wyjście? Te trzy zabiegi będą skuteczne i bezpieczne
Sylwester, a tuż po nim cały okres karnawałowy to bez wątpienia czas, kiedy stajemy w gotowości do tzw. wielkiego wyjścia. Gotowość oznacza też pielęgnację, która ma sprawić, że skóra wyda się młodsza, zdrowsza, a przy tym pięknie utrzyma makijaż przez całą noc.
JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO DEPILACJI LASEROWEJ?
13 grudnia 2022autor Tomasz
JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO DEPILACJI LASEROWEJ?
Zabieg depilacji laserowej staje się coraz popularniejszy. Powody? Jest skuteczny, eliminuje żmudną powtarzalność i stany zapalne wynikające ze stosowania innych metod, np. golenia. Nic dziwnego, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni docenili wygodę płynącą z trwałego usunięcia niechcianego owłosienia. A odkąd pojawiła się możliwość wyeliminowania bólu w trakcie zabiegu, zainteresowanie nim jest jeszcze większe.
WIEDZA BK W „MED & BEAUTY”- ZAPRASZAMY DO LEKTURY
2 grudnia 2022autor Tomasz
WIEDZA BK W „MED & BEAUTY”- ZAPRASZAMY DO LEKTURY
Publikujemy regularnie w magazynach branżowych, a jednym z nich jest "MED & BEAUTY" - prestiżowe pismo adresowane do kosmetologów, które można jednak nabyć w EMPiK'u. Mimo iż poziom artykułów jest wysoki i w tekstach stosujemy profesjonalne słownictwo, polecamy go tym z Was, którzy poszukują wyłącznie sprawdzonych, dobrze zbadanych i opisanych rozwiązań dostępnych na rynku.
DEPILACJA LASEROWA BEZ BÓLU
25 listopada 2022autor Tomasz
DEPILACJA LASEROWA BEZ BÓLU
Depilacja laserowa PrimeLase Excelance to aktualnie najnowsza technologia laserowa. Platforma zaopatrzona jest w dwie głowice: diodową i aleksandrytową. Dwa tryby pracy – statyczny i dynamiczny pozwalają na jeszcze bardziej skuteczne i szybsze działanie lasera.
NASZĄ DEPILACJĘ LASEROWĄ POLECA MAGAZYN „TWÓJ STYL”
10 listopada 2022autor Tomasz
NASZĄ DEPILACJĘ LASEROWĄ POLECA MAGAZYN „TWÓJ STYL”
Miło nam donieść, że redakcja miesięcznika "Twój Styl", biorąc pod lupę najwyższe standardy oraz skuteczność, bezpieczeństwo oraz komfort zabiegów laserowych, poleciła właśnie nasz  n o w y  laser do depilacji PRIMELase w listopadowym wydaniu ogólnopolskiego przewodnika po medycynie estetycznej.
https://bezpiecznakosmetyka.pl/wp-content/uploads/2020/08/tlo-1.jpg

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu.

Adres
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa
Napisz do nas
kontakt@bezpiecznakosmetyka.pl
Zadzwoń do nas
725 900 700
22 636 02 42
Salon Kosmetyczny Warszawa
Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet! Nie oszczędzamy na Twoim zdrowiu. Postaw na 100% bezpieczeństwa – wybierz gabinet kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka Warszawa!

Zespół z pasją

Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka to spełnione marzenie połączenia pracy z pasją. Dokładamy wszelkich starań by z naszego gabinetu wszyscy wychodzili zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Copyright © 2022 | Bezpieczna Kosmetyka | Obsługa witryny